Konwertery sieciowe

4,34 z 56571 opinii

Konwertery sieciowe (mediów) są niezbędnymi urządzeniami do budowy sieci, która składa się z więcej niż jednego typu nośnika. Podstawową funkcją konwerterów jest przekazanie sygnału z jednego typu medium do innego. Jednymi z najczęściej spotykanych konwerterów są konwertery obsługujące z jednej strony sygnał światłowodowy, a z drugiej – sygnał transmitowany przewodami miedzianymi. Wiele konwerterów posiada wsparcie dla standardu PoE (Power over Ethernet), który dostarcza zasilanie urządzeniu końcowemu. Jest to szczególnie przydatne podczas korzystania z telefonów IP czy kamer internetowych. Dodatkowo urządzenia te są zgodne ze standardami IEEE 802.3. Serwis Ceneo oferuje również inne typy konwerterów, na przykład: konwertery RS-232 do USB oraz konwertery audio źródła koncentrycznego bądź optycznego na analogowy. Kategoria Konwertery sieciowe oferuje produkty czołowych producentów. Należy wymienić tutaj między innymi: D-Link, Cisco, Allied Telesis, HP oraz Planet. Produkty można posortować według ceny, lokalizacji sklepu, nazwy, popularności oraz producenta. Oceny innych użytkowników pomogą podjąć najlepszą możliwą decyzję. Ponadto Serwis Ceneo oferuje narzędzia w postaci Programu Ochrony Kupujących oraz Programu Zaufane opinie, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas dokonywania e-zakupów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Itec/Pretec Konwerter Usb 3.0 Display Adapter Advance Hdmi (8594047319666) Napisz opinię

USB 3.0 Display Adapter Advance HDMI umożliwia podłączenie przez port USB 3.0 / 2.0 dodatkowego monitora, telewizora lub projektora multimedialnego. Korzystanie z dodatkowego monitora, jest niezwykle proste. Nie jest konieczne instalowanie dodatkowej karty graficznej. Adapter jest ...

Tp-Link MC100CM 4,50 / 5 1 głos 1 opinia

Protokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45, Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - SC, Typ okablowania: światłowodowe

Tp-Link MC220L 4,00 / 5 1 głos 1 opinia

Kod prod. C0515183 Symbol producenta MC220L Nazwa produktu TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) Producent TP-Link Klasa produktu Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 SFP ...

Moxa NPort 5110/EU (NPort5110/EU) Napisz opinię

NPort 5110 to urządzenie pozwalające połączyć Ethernet z portem RS232. Urządzenie to pozwala na wykorzystanie urządzeń opartych na RS232 w sieci Ethernet.

Planet Konwerter VDSL2 1xRJ-11, 4xRJ-45, 30A (VC-234) Napisz opinię

Kod Producenta   VC-234   Łącze miedziane   4 x 10/100Base-TX:1 RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X   Łącze fizyczne   VDSL:1 RJ-11, Telefon:1 x RJ-11 wbudowany splitter dla połączeń POTS   Typ ...

PLANET VC-201A Napisz opinię

Producent: Planet Opis Techniczny:  Kod Producenta  VC-201A  Łącze miedziane  10/100Base-TX: 1 RJ-45, Auto-negocjacja i Auto-MDI / MDI-X  Łącze optyczne  Nie Dotyczy  Łącze fizyczne  VDSL: 1 x RJ-11 oraz PHONE: 1 x RJ-11, Wbudowany Splitter dla Połączeń POTS  Typ portów  10/100Mbps  Zgodność ...

D-Link DMC-300SC Napisz opinię

Transcievery z serii DMC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-TX do sieci światłowodowej 100BASE-FX. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 2 km. Konwertery DMC posiadają po jednym porcie światłowodowym i RJ-45, DMC-300SC: Złącze światłowodowe ...

Moxa NPort 5150/EU (NPort5150/EU) Napisz opinię

NPort 5150 to urządzenie pozwalające połączyć Ethernet z portem RS232/422/485. Urządzenie to pozwala na wykorzystanie urządzeń opartych na RS232/422/485 w sieci Ethernet.

Tp-Link MC112CS 0,50 / 5 1 głos 1 opinia

konwerter światłowodowy WDM RJ45SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX 100Base-FX, musi współpracować w parze z MC111CSKlasa produktu: Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - ...

PLANET ICS-100 Napisz opinię

Kod Producenta: ICS-100 Łącze miedziane: 10/100Base-TX RJ-45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: DB9 (3 w 1) Typ portów: RS-232 / RS-422 / RS-485 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / EIA / TIA RS-232 / 422 / 485 Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzny ...

PLANET FT-802S15 Napisz opinię

PLANET (FT-802S15) Konwerter RJ45 10/100 BaseTX / 100 BaseFX, SC, SMCena brutto:220.00 złdodaj do koszykaPokaż cały asortyment: Sieci » Konwertery.Producent Producent Planet Cena brutto 220.00 zł Cena netto 180.33 zł Gwarancja 24 miesiące gwarancji Strona producenta www.planet.com.tw/Konwerter ...

Tp-Link MC210CS Napisz opinię

Symbol producenta MC210CS Nazwa produktu TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km Producent TP-Link Klasa produktu Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 GigabitEthernet ...

Planet GT-802S Napisz opinię

 Kod Producenta GT-802S  Łącze miedziane Patrz łącze fizyczne  Łącze optyczne 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km  Łącze fizyczne 10/100/1000Base-T  Typ portów RJ-45  Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, ...

Tp-Link MC111CS Napisz opinię

konwerter światłowodowy WDM RJ45SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX 100Base-FX, musi współpracować w parze z MC112CSKlasa produktu: Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - ...

CISCO X2-10GB-SR= Napisz opinię

Kod Producenta:X2-10GB-SR=,Łącze optyczne:SC,Typ portów:SC,Sygnalizacja LED:Nie,:10GBASE-SR X2 moduł dla MMF, 850-nm wavelength, złącze SC duplex,www:Link

PLANET GT-802 Napisz opinię

Łącze optyczne SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne 1 x 10/100/1000Base-T port Typ portów RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość ...

Planet VC-231 Napisz opinię

Class A, CE Zgodność ze standardami IEEE 802.3 10Base-TIEEE 802.3u 100Base-TXITU-T- G.993.1 (VDSL)- G.997.1?- G.993.2 VDSL2 (Profile 17a/30a)Kod ProducentaVC-231Łącze miedziane10/100Base-TX:1 RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-XŁącze fizyczneVDSL:1 RJ-11Typ portówRJ-11Zgodność ze ...

Zyxel PLA5405-EU0201F Napisz opinię

Opis2 Pack Gigabitowych adapterów PowerLine PLA5405 (1200 Mbps)Ulepsz i zwiększ zasięg swojej sieci wraz z gigabitowym adapterem powerlineAdapter powerline ZyXEL PLA5405 1200 Mbps bazuje na najnowszej technologii HomePlug AV2 i umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 1200 Mbps. ...

HUAWEI OPTICAL TRANSCEIVER SFP (OMXD30000 02318169) Napisz opinię

Symbol producentaOMXD30000 02318169Nazwa produktuHuawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)ProducentHuaweiKlasa produktuAkcesoria do SWITCHY