Konwertery sieciowe

4,32 5 0 z 55117 opinii

Konwertery sieciowe (mediów) są niezbędnymi urządzeniami do budowy sieci, która składa się z więcej niż jednego typu nośnika. Podstawową funkcją konwerterów jest przekazanie sygnału z jednego typu medium do innego. Jednymi z najczęściej spotykanych konwerterów są konwertery obsługujące z jednej strony sygnał światłowodowy, a z drugiej – sygnał transmitowany przewodami miedzianymi. Wiele konwerterów posiada wsparcie dla standardu PoE (Power over Ethernet), który dostarcza zasilanie urządzeniu końcowemu. Jest to szczególnie przydatne podczas korzystania z telefonów IP czy kamer internetowych. Dodatkowo urządzenia te są zgodne ze standardami IEEE 802.3. Serwis Ceneo oferuje również inne typy konwerterów, na przykład: konwertery RS-232 do USB oraz konwertery audio źródła koncentrycznego bądź optycznego na analogowy. Kategoria Konwertery sieciowe oferuje produkty czołowych producentów. Należy wymienić tutaj między innymi: D-Link, Cisco, Allied Telesis, HP oraz Planet. Produkty można posortować według ceny, lokalizacji sklepu, nazwy, popularności oraz producenta. Oceny innych użytkowników pomogą podjąć najlepszą możliwą decyzję. Ponadto Serwis Ceneo oferuje narzędzia w postaci Programu Ochrony Kupujących oraz Programu Zaufane opinie, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas dokonywania e-zakupów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Tp-Link MC210CS Napisz opinię

Symbol producenta MC210CS Nazwa produktu TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km Producent TP-Link Klasa produktu Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 GigabitEthernet ...

Planet VC-231 Napisz opinię

Class A, CE Zgodność ze standardami IEEE 802.3 10Base-TIEEE 802.3u 100Base-TXITU-T- G.993.1 (VDSL)- G.997.1?- G.993.2 VDSL2 (Profile 17a/30a)Kod ProducentaVC-231Łącze miedziane10/100Base-TX:1 RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-XŁącze fizyczneVDSL:1 RJ-11Typ portówRJ-11Zgodność ze ...

Tp-Link MC220L 4,00 / 5 1 głos 1 opinia

Kod prod. C0515183 Symbol producenta MC220L Nazwa produktu TP-Link MC220L konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) Producent TP-Link Klasa produktu Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2 SFP ...

PLANET POE-152 Mieszacz Napisz opinię

Łącze miedziane: EIA568, kat.5, skrętka cztero-parowa, w sieciach FastEthernet 10/100Mbps do 100m Łącze optyczne: Brak Łącze fizyczne: 2 porty RJ45 Typ portów: RJ45 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 EthernetIEEE 802.3u Fast EthernetIEEE 802.3ab Gigabit EthernetIEEE 802.3af ...

Matrox DualHead2Go A2A IF Digital Edition (D2G-A2A-IF) 5,00 / 5 2 głosy 1 opinia

DualHead2Go to zewnętrzne pudełko, które dzięki gniazdu wyjścia VGA podłącza dodatkowe wyświetlacze do kompatybilnych notebooków lub komputerów stacjonarnych. Technologia dostępna dzięki DualHead2Go pozwala pracować jednocześnie na większej ilości aplikacji bez konieczności ich zamykania ...

Allied Telesyn AT-MC102XL Napisz opinię

Allied Telesis (AT-MC102XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX, SC, Multi-ModeCena brutto:285.00 złdodaj do koszykaPokaż cały asortyment: Sieci » Konwertery.Producent Producent Allied Telesyn Cena brutto 285.00 zł Cena netto 233.61 zł Gwarancja 0 miesięcy gwarancjiKonwerter sieciowy ...

Itec/Pretec Konwerter Usb 3.0 Display Adapter Advance Hdmi (8594047319666) Napisz opinię

USB 3.0 Display Adapter Advance HDMI umożliwia podłączenie przez port USB 3.0 / 2.0 dodatkowego monitora, telewizora lub projektora multimedialnego. Korzystanie z dodatkowego monitora, jest niezwykle proste. Nie jest konieczne instalowanie dodatkowej karty graficznej. Adapter jest ...

PLANET VC-201A Napisz opinię

Producent: Planet Opis Techniczny:  Kod Producenta  VC-201A  Łącze miedziane  10/100Base-TX: 1 RJ-45, Auto-negocjacja i Auto-MDI / MDI-X  Łącze optyczne  Nie Dotyczy  Łącze fizyczne  VDSL: 1 x RJ-11 oraz PHONE: 1 x RJ-11, Wbudowany Splitter dla Połączeń POTS  Typ portów  10/100Mbps  Zgodność ...

Tp-Link MC112CS 0,50 / 5 1 głos 1 opinia

konwerter światłowodowy WDM RJ45SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX 100Base-FX, musi współpracować w parze z MC111CSKlasa produktu: Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - ...

D-Link DMC-300SC Napisz opinię

Transcievery z serii DMC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-TX do sieci światłowodowej 100BASE-FX. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 2 km. Konwertery DMC posiadają po jednym porcie światłowodowym i RJ-45, DMC-300SC: Złącze światłowodowe ...

Tp-Link MC100CM 4,50 / 5 1 głos 1 opinia

Protokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45, Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - SC, Typ okablowania: światłowodowe

PLANET FT-802 S50 Napisz opinię

Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps. O ile po stronie kabla ...

Cisco SFP OC-3/STM-1 Intermediate-Reach (SFP-OC3-IR1) Napisz opinię

"Długość fali 1310 nmMaksymalna odległość transferu 15000 mObsługa funkcji Plug & Play YHot-swap YTechnologia łączności PrzewodowyWymiary produktu (SxGxW) 13.7 x 56.5 x 8.6 mmZakres temperatur (eksploatacja) -5 - 85 °CZakres temperatur (przechowywanie) -5 - 85 °CTechnologia okablowania ...

PLANET ICS-100 Napisz opinię

Kod Producenta: ICS-100 Łącze miedziane: 10/100Base-TX RJ-45 Łącze optyczne: Nie Łącze fizyczne: DB9 (3 w 1) Typ portów: RS-232 / RS-422 / RS-485 Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX / EIA / TIA RS-232 / 422 / 485 Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzny ...

Tp-Link MC111CS Napisz opinię

konwerter światłowodowy WDM RJ45SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX 100Base-FX, musi współpracować w parze z MC112CSKlasa produktu: Konwerter medialnyProtokół sieciowy i typ złącza 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2: FastEthernet 100BaseFX - ...

Cypress EXTENDER VIDEO KOMPLET ODBIORNIK I NADAJNIK (CH-107TX/RXL) Napisz opinię

CH-107TX to nadajnik sygnału HDMI po kablu CAT 6 do 45 metrów.Główne funkcje:-Zgodny ze standardami HDMI 1.3, HDCP 1.1 oraz DVI1.1 -Obsługa wideo w trybie Deep Color 36 bit (12bit/kolor) oraz bezstratna kompresja cyfrowego dźwięku (Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus and DTS-HD Master ...

Cypress Hdbaset (CH-513RXL) Napisz opinię

?The HDMI™ Extender over single CAT5e/6 incorporating IR and RS-232 signal transfer allows for a more efficient system setup whilst being easy to install. Uncompressed video and audio can be transmitted to distances of up to 60 meters (1080p) and supports High Definition ...

Moxa NPort 5110/EU (NPort5110/EU) Napisz opinię

NPort 5110 to urządzenie pozwalające połączyć Ethernet z portem RS232. Urządzenie to pozwala na wykorzystanie urządzeń opartych na RS232 w sieci Ethernet.

D-Link DMC-810SC Napisz opinię

 Protokół sieciowy i typ złącza 1  GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Protokół sieciowy i typ złącza 2  GigabitEthernet 1000BaseLX - SC Typ okablowania   •  światłowód jednomodowy 6/125    •  UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa    •  FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa Wysokość  88 ...

CISCO X2-10GB-SR= Napisz opinię

Kod Producenta:X2-10GB-SR=,Łącze optyczne:SC,Typ portów:SC,Sygnalizacja LED:Nie,:10GBASE-SR X2 moduł dla MMF, 850-nm wavelength, złącze SC duplex,www:Link