Kominki elektryczne

4,44 5 0 z 42879 opinii

Widok płonących w kominku polan drewna wprowadza do każdego pomieszczenia uczucie przytulności i komfortu a także nadaje nastrojowy blask każdemu wnętrzu. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na zakup kominków elektrycznych. Ich największą przewagą nad tradycyjnymi rozwiązaniami jest wygoda obsługi. Kominki elektryczne nie wymagają usuwania popiołu, czyszczenia komina czy magazynowania opału. Posiadacze kominków elektrycznych nie muszą przejmować się ograniczeniami związanymi z łączem gazowym czy przewodem kominowym. Kominki elektryczne działają w sposób bardzo energooszczędny, ponieważ całe ciepło przez nie wytwarzane oddawane jest wyłącznie do pomieszczenia, w którym się znajdują. Piękny efekt płonących polan można uzyskać niezależnie od ogrzewania, ze względu na to, że te dwie funkcje mogą działać niezależnie od siebie. Kominki elektryczne dostępne w tej kategorii mogą być zamontowane we wnęce ściennej. Niektóre modele przeznaczone są do zawieszenia na ścianie. Kominki elektryczne sprzedawane są w zestawie z pilotem, za pomocą którego można dowolnie regulować nasycenie płomieni.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wady i zalety kominka w salonie - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Wady i zalety kominka w salonie - Poradnik Ceneo

Jakie są wady i zalety umieszczenia w naszym salonie kominka? Czy kominek może być samodzielnym źródłem ogrzewania? Czy jest bezpieczny? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym poradniku.

Wybieramy kominek do nowoczesnego wnętrza - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Wybieramy kominek do nowoczesnego wnętrza - Poradnik Ceneo

Kominek może być niezwykłą dekoracją, która świetnie sprawdzi się także w nowoczesnym wnętrzu. Kupno kominka jest jednak decyzją, którą trzeba dobrze przemyśleć. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i dokonaj właściwego wyboru.

Biokominek – żywy ogień bez dymu - Poradnik Ceneo Poprzednie Następne

Biokominek – żywy ogień bez dymu - Poradnik Ceneo

Biokominek to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej entuzjastów. Ten rodzaj kominków nie produkuje szkodliwych dla człowieka produktów spalania, przez co w żaden sposób nie wpływa negatywnie na nasze zdrowie.

Rodzaj:
Elektryczne
Usuń wybrane filtry