Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Typ

Lokalizacja sklepu

Kategorie powiązane

Zobacz strefy producentów

Kolumny i głośniki

W dzisiejszych czasach sprzęt RTV odnajdziemy w niemal każdym domu. Ci ważni „domownicy” uatrakcyjniają nam czas wolny, dostarczają rozrywki, są doskonałym tłem dla naszego życia rodzinnego, często też pełnią rolę okna na świat, są doskonałym nośnikiem informacji na temat świata, ludzi, różnych kultur, polityki, nauki.
Wybór odpowiedniego sprzętu RTV jest bardzo istotny, gdyż nie tylko wpływać on będzie na jakość odbieranego przez nas obrazu i dźwięku, ale także będzie miał swoje odzwierciedlenie w rachunkach za prąd. Dlatego też musimy zwrócić uwagę na trwałość urządzeń i koszty ich użytkowania. Nie bez znaczenia będzie też ich wielkość, estetyka wykonania, dodatkowe funkcje. Przy szukaniu optymalnego telewizora zwróć uwagę na trzy kwestie: w jakiej odległości od miejsca wypoczynku umieścisz telewizor (im dalej, tym TV może być większy), pod jakim kątem będziesz oglądał ulubione programy (niektóre telewizory zmieniają nasycenie kolorów w zależności od kąta patrzenia), a także o jakiej porze dnia zwykle korzystasz z tego sprzętu (jeśli w oglądasz TV w pełnym słońcu, obraz musi być ostry).
Na Ceneo.pl znajdziesz najlepszej jakości sprzęt RTV w bardzo atrakcyjnych cenach. Proponujemy produkty takich marek jak: YAMAHA, Sony, Hi-Power, Pioneer, Garmin.

z 305
Focal Aria 926

5,00 / 5 3 głosy 3 opinie

  • Typ: Kolumny podłogowe
Magnat Quantum 673

4,81 / 5 13 głosów 12 opinii

  • Typ: Kolumny podstawkowe
Kef LS50

4,38 / 5 13 głosów 6 opinii

  • Typ: Kolumny podstawkowe
Magnat Quantum 677

4,29 / 5 7 głosów 5 opinii

  • Typ: Kolumny podłogowe
Mistral SAG-500

Napisz opinię

  • Typ: Kolumny podłogowe
Tonsil Omega

4,75 / 5 2 głosy 1 opinia

  • Typ: Kolumny podłogowe
Dali IKON 6 MK2

4,10 / 5 15 głosów 9 opinii

  • Typ: Kolumny podłogowe