Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Kamery sensory i kontrolery video

Gry tworzą nam równoległy i wyimaginowany świat. Dzięki nim i zasadom w nich zawartym rozwijamy swoją wyobraźnię, umiejętności analitycznego oraz logicznego myślenia oraz spostrzegawczość.

Gry zyskują coraz większe rzesze fanów. W szczególności ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się gry planszowe oraz karciane, które przez wiele lat nie wychodziły z cienia gier komputerowych. Jednak nadal najlepszym rozwiązaniem, dla osób, które w danej chwili nie posiadają obok towarzystwa są gry komputerowe. Są łatwo dostępne. Dzięki możliwości używania gadżetów jakimi są pady czy też kierownice rozwijają się zdolności manualne. Kto wie, czy nie jeden kierowca rajdowy rozpoczynał od jazdy w grze na konsoli ?

Gry są ponadczasowym i uniwersalnym prezentem. Łatwa dostępność i ich różnorodność daje duży wybór i szansę poznania nowych rozwiązań.
Ceneo.pl doskonale rozumie miłośników gier, dlatego stworzyły przejrzysty system filtrów. Dzięki nim w łatwy sposób można znaleźć ciekawą grę planszową, niespotykaną komputerową czy też karciankę, która zawładnie wyobraźnią.

Microsoft Kinect Sensor + Kinect Adventures

4,75 / 5 46 głosów 39 opinii

Urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu ruchów własnego ciała (np. poprzez podskoki, bieg w miejscu czy wymachy rękami). Produkt jest wyposażony w kamerę, mikrofon, przestrzenny sensor ruchu oraz procesor.

Microsoft sensor Kinect 2.0

Napisz opinię

Akcesoria Xbox One sensor Kinect 2.0

Microsoft Sensor Kinect

4,50 / 5 2 głosy 2 opinie

Technologia Kinect dla konsoli Xbox 360 zamienia ciało gracza w kontroler. Prosta w obsłudze technologia Kinect postawi na nogi każdego, wzbudzając śmiech i radość. Kinect działa tak naturalne oraz intuicyjne, że zapomina się o technologii. Liczy się wyłącznie człowiek. A najlepsze ...

Microsoft Zoom do Kinecta

4,07 / 5 7 głosów 6 opinii

Zmniejsz wymaganą przestrzeń w grach na Kinect dzięki Zoom od Nyko.Ta specjalna nakładka na Kinect zmniejsza wymaganą odległość od kamery o nawet 40%, pozwalając graczom na stanie bliżej telewizora.Szerokokątna soczewka pozwala również na grę dwóm osobom na przestrzeni, która normalnie ...