Kable i taśmy

4,34 z 56596 opinii

Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii coraz częściej sprzęt komputerowy działa bezprzewodowo. Kable i taśmy jednak wciąż należą do użytecznych akcesoriów komputerowych, bez których w niektórych sytuacjach nie moglibyśmy się obyć. Przed zakupem kabli i taśm warto zapoznać się z danymi technicznymi dostępnymi w informacjach o produkcie. Zwróć również uwagę na długość kabla.
Wielu z nas codziennie korzysta z Internetu. Robisz to właśnie teraz. Połączenie z siecią jest możliwe dzięki kablom sieciowym, które podłączysz do routera lub komputera. Sygnał WiFi pozwala na bezprzewodowe połączenie, ale wśród ekspertów wciąż panuje przekonanie, że siła sygnału przy bezpośrednim podpięciu kabla do laptopa lub komputera jest mocniejsza. Na Ceneo.pl dostępne są wszystkie trzy rodzaje kabli sieciowych – niekranowy UTP, foliowany FTP i ekranowy STP.
Chciałbyś obejrzeć film zapisany na dysku lub dostępny online, ale masz mały ekran w laptopie? Kable HDMI pozwolą Ci cieszyć się obrazem HD na ekranie telewizora. Kable HDMI łączą dowolne urządzenia audio i video, na przykład konsole, laptopy, DVD, monitory, telewizory.
Wiele urządzeń nie jest w stanie funkcjonować bez kabli USB. Dzięki kablom USB podłączysz do komputera aparat, dysk zewnętrzny czy odtwarzacz mp4. Kable USB dają więc dostęp do zdjęć, muzyki, tekstów, filmów.
To jedynie wybrane przykłady produktów dostępnych w kategorii kable i taśmy. Razem z Ceneo.pl odszukasz również kable zasilające, kable głośnikowe, SATA… jednym słowem – wszystkie możliwe kable i taśmy. Kable i taśmy z całego świata – łączcie się!

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Więcej produktów z 120
Rodzaj:
Euro (Scart)
USB
Usuń wybrane filtry
Digitus Kabel Usb-Rs232 (Da-70156) 4,94 / 5 9 głosów 9 opinii
  • Rodzaj: DVI, IDE, Kable sieciowe, Przejściówki i adaptery, SATA, USB
Adapter SATA, IDE 2,5', 3,5' do USB (AK99B) 4,75 / 5 4 głosy 4 opinie
  • Rodzaj: IDE, Kable zasilające, Przejściówki i adaptery, SATA, USB
Apple MJ1K2ZM/A Napisz opinię
  • Rodzaj: Kable zasilające, Przejściówki i adaptery, USB