Filtry

Tylko oferty

Cena

Autor

ISBN

Wydawnictwo

Rok wydania

Seria

Poziom zaawansowania

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Oferty Allegro:
Język rosyjski

Wybrane filtry:

Usuń wybrane filtry
Rodzaj:
Repetytorium ×

Język rosyjski

Książki są najlepszym towarzystwem, jakie sobie dobiera człowiek. Jak pisał poeta Julian Tuwim czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia i daje pocieszenie. Z książkami stykamy się od najmłodszych lat, zaczynamy od bajek, ciekawych albumów, poprzez lektury szkolne i podręczniki akademickie przechodzimy do ulubionej literatury, która z nami zostaje na bardzo długo. Dzięki książkom w łatwy sposób możemy poznać świat, wykreować swój pogląd na rzeczywistość. Literatura wielokrotnie zabiera ludzi w dalekie, niesamowite i fantastyczne podróże, które później odbywa się wielokrotnie.

Nie zawsze jednak mamy możliwość obcowania ze słowami pisanymi. Obecnie praktycznie każda księgarnia oferuje cyfrowe nośniki książek. Dzięki audiobookom, które zagościły w księgarniach, nie traci się przyjemności obcowania z literaturą. Podczas słuchania książek czytanych przez wybitnych lektorów, możemy wykonywać codzienne czynności, prowadzić samochód lub pracować.

Dla miłośników książek, którzy cenią sobie nowe technologie i kompaktowe rozwiązania, z pewnością sprawdzą się ebooki dostępne w księgarniach pod postacią różnych formatów. Dzięki czytnikowi, który zajmuje mało miejsca, możemy w jego pamięci zachować wiele książek i mieć je przy sobie w każdej chwili.

Rosyjski Repetytorium leksykalno-tematyczne z płytą CD

Napisz opinię

  • Seria: REPETYTORIUM LEKSYKALNO-TEMATYCZNE
  • Autor: praca zbiorowa
Nowe repetytorium z języka rosyjskiego

Napisz opinię

  • Autor: Marta Fidyk, Teresa Skup-Stundis
Russkij jazyk Kompendium tematyczno-leksykalne 1

5,00 / 5 1 głos 1 opinia

  • Autor: Maria Cieplicka, Danuta Torzewska
Rosyjski. Gramatyka

5,00 / 5 1 głos 1 opinia

  • Seria: GRAMATYKA
  • Autor: Ewelina Białko
Rosyjski - niezbędne zwroty i wyrażenia (książka + 2xAudio CD.

Napisz opinię

  • Seria: NIEZBĘDNE ZWROTY I WYRAŻENIA
  • Autor: Praca zbiorowa