Garaże i wiaty

4,43 z 44382 opinii

Graże i wiaty mają za zadaniem chronić samochód czy motor przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, słońce czy mróz. Asortyment dostępny w kategorii garaże i wiaty wykonane są z najwyższej jakości tworzym po to, aby zagwarantować bezpieczeństwo oraz ochroną przechowywanego w nich mienia. Graże i wiaty wykonywane są z ocynkowanej blachy ogniowej pierwszego gatunku, impregnowanego drewna lub profilowanej płyty PCV. Na produkty dostępne w kategorii garaże i wiaty udzielana jest kilkuletnia gwarancja. Niezaprzeczalną zaletą garaży jest możliwość montażu nawet kilku kłódek. Dzięki temu zyskujemy pewność, że samochód czy motor przechowywane w środdku jest bezpieczny. Natomiast wiaty dzięki swojej lekkiej konstrukcji doskonale wpisują się w przestrzeń ogrodu lub podwórka nie przytłaczając jej. Graże i wiaty obecne na jednej posesji to doskonałe rozwiązanie, jeżeli tylko dysponujemy wsytarczającą ilością wolnej przestrzeni. Dzięki temu w zamkniętym pomieszczeniu możemy przechowywać samochód a pod wiatą rowery lub motor. Asortyment dostępny w kategorii garaże i rowery jest bardzo urozmaicony, dlatego każdy kupujący z pewnością znajdize idealny produkt dla siebie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Brama na pilota Poprzednie Następne

Brama na pilota

Planując bramę wjazdową lub garażową, powinniśmy zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem. W przypadku, gdy brama będzie intensywnie eksploatowana, warto zadbać, by korzystanie z niej było proste i przyjemne. W takiej sytuacji warto rozważyć zainstalowanie nowoczesnej, automatycznej bramy na pilota.

Przyścienna wiata garażowa DR Napisz opinię

Wiatę tę można dobudowywać do wszelkich rodzajów budynków. Stanowi ona nowoczesną alternatywę tradycyjnego garażu i służy do ochrony Państwa samochodu, ale także innych pojazdów (rowery, motocykle, quady, łodzie itp.) przed deszczem, śniegiem, opadającymi liśćmi czy igliwiem oraz ...

Wiata poliwęglanowa Arcadia Palram Napisz opinię

Przedstawiamy naszą stylową i niezwykle wytrzymałą wiatę samochodową marki Arcadia 5000, która ochroni twój samochód lub meble ogrodowe przed deszczem, wiatrem i śniegiem. Jest łatwa w montażu i użytkowaniu. Odporne na zniszczenie i łatwe w utrzymaniu materiały, z których wykonana ...

Aluminiowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 425 Napisz opinię

Elastyczność jest najważniejsza Dzięki osłonie tarasu Feria firmy Palram rozplanujesz i ustawisz swoją osłonę tarasu w sposób niezwykle prosty i dogodny.Elastyczna wysokość ścian, głębokość i odległość między panelami dopasują się do niemal każdego rozkładu tarasu (zob. tabelę ze ...

Wiata garażowa aluminiowa Vitoria Palram Napisz opinię

Nowatorski system uszczelniania firmy Palram stosuje specjalny materiał o wysokiej wydajności i odporności na promienie UV. Materiał ten nakłada się w taki sposób, że nie zmienia on kształtu panelu i umożliwia użycie profili aluminiowych, kiedy jest to konieczne. Materiał ten został ...

ShelterLogic Namiot garażowy 10x15x8 zielony SHL62589EU Napisz opinię

Namiot garażowy ShelterLogic AutoShelter 10 x 15 x 8 ft jest doskonałym kompaktowym rozwiązaniem dla motocykli, quadow, skuterów wodnych, przyczep, maszyn ogrodniczych oraz ciągniów, pojazdów śniegowych, drewna, oraz innych towarów masowych. Dobra struktura tkaniny gwarantuje najwyższą ...

Łącznik EZ LINK Feria Palram Napisz opinię

Łącznik EZ LINK Feria Palram służy do łączenia ze sobą zadaszeń Feria Palram. Łącznik pozwala ne przedłużenie zadaszenia o nieograniczoną ilość elementów.

Ogrody zimowe Veranda Palram 300 x 425 Napisz opinię

Dodaj nowy wymiar do Twojego stylu życia i domu z Ogród zimowy Veranda Palram 300 x 425Trzy pary podwójnych przesuwnych drzwi, obustronnie zamykanych, które zapewnią dobrą wentylacje i łatwy dostępWytrzymałe profile - wzmocniona konstrukcja z wytrzymałą aluminiową ramąPraktycznie ...

Konstalkon Garaż blaszany 5x5, z bramą uchylną, w kolorze RAL 1002 Napisz opinię

Garaż blaszany 5x5 (szer. x dł.), z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku powlekanej akrylem RAL 1002, z bramą uchylną, ze spadem dachu do tyłu.

Konstalkon Garaż Blaszany (KON007) Napisz opinię

Garaż blaszany 3x5 (szer. x dł.) z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, z dachem jednospadowym do tyłu, bramą dwuskrzydłową otwieraną na boki..

Konstalkon Garaż blaszany z bramą uchylną 3x5 Napisz opinię

Garaż blaszany 3x5 (szer. x dł.), z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, ze spadem dachu do tyłu, z bramą uchylną.

Konstalkon Garaż Blaszany Dwustanowiskowy (KON006) Napisz opinię

Garaż blaszany 6x5 (szer. x dł.) z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, z dachem jednospadowym do tyłu, z dwiema bramami dwuskrzydłowymi otwieranymi na boki, na ściance działowej bądź na kratownicy..

Garaż 3x5 w kolorze RAL 8017 Napisz opinię

Garaż blaszany 3x5 (szer. x dł. ), z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku powlekanej akrylem w kolorze RAL 8017, z bramą dwuskrzydłową, ze spadem dachu do tyłu.

Konstalkon Garaż blaszany 3x5 z dachem dwuspadowym Napisz opinię

Garaż blaszany 3x5 (szer. x dł.), z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, z bramą dwuskrzydłową, z dachem dwuspadowym.

Konstalkon Schowek Budowlany Magazynek (KON004) Napisz opinię

Schowek budowlany 2x2 (szer. x dł.) z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, z dachem jednospadowym do tyłu, bramą dwuskrzydłową otwieraną na boki..

Garaż blaszany 3x4 Napisz opinię

Garaż blaszany 3x4 (szer. x dł.), z blachy trapezowej ocynkowanej I-go gatunku, z bramą dwuskrzydłową, ze spadem dachu do tyłu.