Fotele i krzesła biurowe Poznań

4,39 / 5 z 20169 opinii

Bardzo wielu z nas prowadzi zdecydowanie siedzący tryb życia. Wpływa na to wiele czynników, między innymi to, że coraz więcej czasu spędzamy przez ekranem komputera. I to nie tylko w domu, ale jest to nasza codzienność zawodowa. Zbyt długie przebywanie w pozycji siedzącej nie jest najlepsze dla naszego kręgosłupa, dlatego warto zadbać o tę ważną część ciała i zaopatrzyć się w dobrej jakości fotel lub krzesło biurowe. Tego typu meble, dedykowane specjalnie osobom spędzającym dużo czasu przy biurku, pomagają zachować prawidłową postawę podczas pracy. Ich ergonomiczna konstrukcja, przy zachowaniu przez nas odpowiedniej pozycji siedzącej, pozwala zminimalizować negatywny wpływ takiego stylu pracy na nasz kręgosłup.
W ofertach sklepów internetowych znajdziemy naprawdę wiele modeli foteli i krzeseł biurowych. Praktycznie każde z nich zostało zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować wszystkie niedogodności związane z długą pracą za biurkiem. Warto jednak przed zakupem zapoznać się z interesującymi nas modelami i sprawdzić chociażby możliwość regulacji poszczególnych elementów takiego produktu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Popularne:

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Fotele i krzesła biurowe > Poznań

Produkt promowany

Grospol Fotel Ergohuman Plus Kmd31 4,26 / 5 40 głosów 37 opinii

Oferujemy Fotel Ergohuman Plus KMD31 wyprodukowany przez firmę GrospolKluczowe parametry artykułu to:Wysokość [cm]: 115-129Wysokość siedziska [cm]: 45-54Wysokość oparcia [cm]: 71-76Szerokość oparcia [cm]: 52Głębokość siedziska [cm]: 44-49Szerokość siedziska [cm]: 50Rozstaw podłokietników [cm]: 43-67

Lokalizacja sklepu:
Poznań
Rodzaj:
Fotele
Krzesła
Usuń wybrane filtry