Fotele i kanapy

4,41 z 28990 opinii

Odkąd w 1885 roku Karl Benz zbudował pierwszy samochód, pojazdy mechaniczne z towaru luksusowego stały się towarem niezbędnym. Współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Podróżujemy do pracy, na zakupy, na weekend, na wakacje. Od naszego pojazdu oczekujemy niezawodności i bezpieczeństwa, ale zwracamy również uwagę na kwestie wygody i estetyki.
Aby samochód służył nam jak najdłużej, należy o niego dbać. Poza silnikiem powinniśmy pamiętać również o wyposażeniu wnętrza samochodu, w tym o fotelach i kanapach samochodowych. Właściciele samochodów oraz pasażerowie mogą mieć różne oczekiwania wobec foteli i kanap. Myślimy jednak przede wszystkim o naszym bezpieczeństwie i komforcie podróży. Wybór foteli i kanap powinien zależeć między innymi od charakteru naszego samochodu – czy jest to samochód rodzinny czy sportowy.
Na Ceneo.pl miłośnicy czterech kółek znajdą na przykład fotele tuningowe i fotele skórzane zwiększające komfort podróży. Walory estetyczne można podkreślić poprzez dobór odpowiedniego koloru. Przy wyborze idealnego fotela należy pamiętać nie tylko o materiale, z którego jest wykonany, ale również o jego funkcjach, takich jak regulacja kąta nachylania. O bezpieczeństwo jazdy zadbają mocowania oraz szyny do fotela.
Po zakupach na Ceneo.pl można wygodnie usadowić się w fotelu lub kanapie i ruszyć w trasę.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

AUTOMEGA Element ustalający, dostosowanie siedzenia 308810213171B Napisz opinię

Tryb pracy: manualny (obsługa ręczna) specyfikacja: AutoMega Premium_30 Jednostka pakowania: 1 Ilość w jednostce pakowania: 1

AUTOMEGA Element ustalający, dostosowanie siedzenia 308810203435A Napisz opinię

Ciężar [kg]: 0,005 Tryb pracy: manualny (obsługa ręczna) specyfikacja: AutoMega Premium_30 Jednostka pakowania: 1 Ilość w jednostce pakowania: 1

4Home Pudełko Składane Do Siedzenia Z Nadrukiem Wielka Brytania Napisz opinię

Pojemnik ze schowkiem obity tkaniną z pokrywką. Nośność 100 kg. Pudełko na różne przedmioty, które równocześnie może służyć jako puf do siedzenia.

4Home Pudełko Składane Do Siedzenia Z Nadrukiem Motocykl 5,00 / 5 1 głos 1 opinia

Pojemnik ze schowkiem obity tkaniną z pokrywką. Nośność 100 kg. Pudełko na różne przedmioty, które równocześnie może służyć jako pufa  do siedzenia.

Sofa CHESTER FORREST 13 Napisz opinię

Oryginalny design sofy CHESTER sięga jeszcze XVIII. Dziś ten klasyczny model został odświeżony przez Dutchbone z lekkim powiewem XX wieku. Nowa wersja pozbawiona została skórzanego obicia na rzecz wytrzymałej bawełny w stylu vintage. Sofa CHESTER jest mniejsza niż wiekszość jego poprzedników, ...