Firany i zasłony Wisan

4,50 / 5 z 46507 opinii

Firanki i zasłony to bardzo ważny element wystroju wnętrz, nie tylko sypialni, gdzie zasłony dodają prywatności i komfortu, ale także każdego innego pomieszczenia z oknami. Okno, które nie ma firanki, choćby małej zazdrostki, wydaje się być niepełne i niedokończone. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio dobrać firanki do naszych mieszkań.

Choć coraz popularniejsze są rolety czy żaluzje (zapraszamy po nie do osobnej kategorii – znajdziemy tam żaluzje, rolety zewnętrzne, rzymskie, plisowane i gładkie), to właśnie firanka może dodać uroku i przyozdobić nasze okno. Dobrze dobrane firanki czy zasłony powinny swym wyglądem podkreślać wystrój całego wnętrza oraz wpasować się w styl i kolorystykę pomieszczenia. W kuchni mogą to być wspomniane zazdrostki, sięgające do parapetu, w pokoju dziecięcym, specjalnie dobrane, kolorowe firanki (znajdziemy je w kategorii z wyposażeniem dziecięcego pokoju), natomiast w salonie jedyne co nas ogranicza, to budżet i nasza wyobraźnia. Można tu zawiesić zarówno ciężkie zasłony z mocnego materiału, jak i lekkie, koronkowe firaneczki.

Nowego uroku oknom może dodać nie tylko sam fason, materiał i kolor firanki czy zasłony, ale również rodzaj zawieszenia – tu również możemy puścić wodze fantazji i upiąć firanki na setki różnych sposobów. Ważne by w pomieszczeniu czuć się dobrze i spokojnie i by całość stanowiła jedną i spójną harmonię.

  • Firany i zasłony (4)

Filtry

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Kolor

Materiał

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent:
Wisan
Usuń wybrane filtry
Wisan Żubr panel żakardowy
Wisan Żubr panel żakardowy 17,90
Wisan Zasłona beżowo-brązowa Zoe 150x250
Wisan Zasłona beżowo-brązowa Zoe 150x250 34,11
Wisan Makaron Aga 9723 150x250 kremowy
Wisan Makaron Aga 9723 150x250 kremowy 25,70
Wisan Makaron Ira A031 270x250 waniliowy
Wisan Makaron Ira A031 270x250 waniliowy 51,46