Filtry powietrza

4,39 / 5 z 24063 opinii

Już na etapie projektowania naszego domu lub mieszkania należy ze szczególną uwagą podejść do tematu wentylacji poszczególnych pomieszczeń. Jest to jeden z elementów każdego wnętrza, które pozwoli utrzymać w nim nie tylko odpowiednią temperaturę, a także świeżość. Nie należy tego lekceważyć, gdyż dzięki temu pozbędziemy się nie tylko nieprzyjemnych zapachów, ale także zapobiegniemy osadzaniu się na przykład grzyba. Podczas instalacji odpowiedniego systemu wentylacji kluczowe okazuje się zainstalowanie w nim dobrze dobranych filtrów powietrza, które doskonale pomagają przeciwdziałać na przykład różnego rodzaju bakteriom.
Dzięki inwestycji w dobrej jakości filtry powietrza zaoszczędzimy sobie ewentualnych problemów, jakie wiążą się z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów lub wszelkiego rodzaju innych niedogodności, jakie mogą się z tym wiązać. Dlatego już na wczesnym etapie budowy lub remontu zdecydowanie warto mieć tego typu rozwiązania z tyłu głowy. Dzięki czemu nasze wnętrze zawsze będzie naszą dumą, wolną od wszelkiego rodzaju bakterii i zarazków.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Marka i model samochodu

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

z 1657
Filtr powietrza MANN-FILTER C 27 009 Napisz opinię
  • Marka i model samochodu: Audi A3, Seat Ibiza, Seat Leon, Skoda Octavia, Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Polo
FILTRON - Filtr powietrza (AR 201) 4,75 / 5 2 głosy 2 opinie
  • Marka i model samochodu: Skoda Favorit, Skoda Felicia, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat
FILTRON - Filtr powietrza (AP 149/3) 4,67 / 5 3 głosy 3 opinie
  • Marka i model samochodu: Seat Ibiza, Skoda Fabia, Volkswagen Golf
FILTRON - Filtr powietrza (AP 005) 5,00 / 5 2 głosy 2 opinie
  • Marka i model samochodu: Audi A6, Volkswagen Corrado, Volkswagen Golf, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat
FILTRON AR 316/1 Napisz opinię
  • Marka i model samochodu: Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer