E-papierosy

4,62 z 198722 opinii

Elektroniczny papieros. Produkt, który pod koniec pierwszej dekady dwudziestego pierwszego wieku stał się niezwykle popularny. Choć należy pamiętać, że palenie to nie najzdrowszy nałóg (i dozwolony tylko dla osób pełnoletnich) e-papierosy pomagają zminimalizować jego negatywne skutki.
Jeśli irytuje Cię zakaz palenia w miejscach publicznych – nie martw się. Używanie e-papierosów nie jest obostrzone prawnie, nie emituje nieprzyjemnych zapachów oraz, co najważniejsze, nie powoduje efektów biernego palenia u Twojej rodziny oraz znajomych! Jeżeli martwisz się o swoje zdrowie musisz pamiętać, że elektroniczne papierosy nie zawierają tlenku węgla ani żadnych substancji smolistych. E-papierosy kosztują również znacznie mniej od tradycyjnych papierosów.
Na Ceneo znajdziesz prawie 200 różnych modeli takich produktów. Do tego w dziale „Wkłady i liquidy” można wybierać spośród ponad 1000 różnych wkładów, a w dziale „Akcesoria do e-papierosów” z prawie 500 różnych dodatków.

Filtry

Tylko oferty

Cena

-

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

One Smok Ego Cloud Tank 2200Mah0.5Ohm Napisz opinię

SMOK eGo Cloud to e-papieros dla nowej generacji vaperów! Zestaw składa się z atomizera ego Cloud i baterii 2200mAh. Atomizer ma pojemność 2.5ml, metalową obudowę, wbudowane szklane okienka do kontroli poziomu liquidu a szerszy ustnik zapewnia lepszy przepływ powietrza. ...