Drzwi wewnętrzne

4,39 / 5 z 37822 opinii

Dobrze dobrane drzwi wewnętrzne nie tylko zapewniają nam poczucie intymności i bezpieczeństwa, ale również nadają naszemu mieszkaniu styl.

Zanim dokonamy zakupu, musimy wymierzyć, jaki mamy otwór w ścianie. Na Ceneo.pl znajdziemy drzwi wewnętrzne o szerokości 60, 70, 80, 90 i 100 centymetrów. Zwróć również uwagę, po której stronie masz zamontowane zawiasy. Stań przodem do drzwi tak, aby otwierały się w naszym kierunku. Jeśli zawiasy znajdują się po prawej stronie mamy do czynienia z drzwiami prawymi, jeśli po lewej - z drzwiami lewymi. Uważaj na włączniki światła – drzwi po otwarciu nie powinny ich zasłaniać. Pamiętaj też, że ze względów bezpieczeństwa drzwi łazienkowe powinny otwierać się na zewnątrz.

Z jakiego materiału drzwi wewnętrzne wybrać? Tradycyjne drzwi zrobione z litego lub klejonego drewna. Wielu zwolenników mają również drzwi laminowane wykonane z drewna klejonego warstwowo i z twardej płyty pilśniowej, tzw. HDF.

Szeroki wybór drzwi wewnętrznych znajdziesz na Ceneo.pl. Oferujemy produkty takich firm jak Porta, Pol-Skone, DRE, Voster, Leroy Merlin, Centurion, Verte i Gipsy Kings. Aby znaleźć najtańszy model drzwi wewnętrznych, skorzystaj z naszego filtra ceny.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość

Przeszklenie

Lokalizacja sklepu

Kategorie powiązane

z 192