Domowe uzdatniacze powietrza, jonizatory Philips

4,36 5 0 z 93883 opinii

Domowe uzdatniacze powietrza są bardzo skuteczne w usuwaniu alergenów, wirusów, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń mieszkalnych. To właśnie dzięki nim domownicy mogą cieszyć się świeżym, rześkim powietrzem. Zakup domowych uzdatniaczy powietrza powinny rozważyć osoby borykające się z astmą czy alergiami. Roztocza i alergeny mogą tylko niepotrzebnie zaostrzać ich problemy, dlatego warto zrobić wszystko, aby pozbyć się ich z miejsca, w którym śpimy, jemy czy relaksujemy się. Większość domowych uzdatniaczy powietrza wyposażonych jest w kilkustopniowy system filtracji. Dzięki niemu można dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Dla wielu osób bardzo istotnym czynnikiem jest cicha praca tego rodzaju urządzeń. Większość modeli domowych uzdatniaczy powietrza pracuje naprawę cicho, w zakresie nie przekraczającym 16 db. Bardzo praktycznym udogodnieniem jest czujnik, który uruchomi lub wyłączy urządzenie w optymalnym momencie. Niektóre urządzenia mają również funkcję opóźnionego startu. Domowe uzdatniacze powietrza pozwalają również na sterowanie poziomem wilgotności w danym pomieszczeniu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Produkt Promowany
Electrolux EAP450 Szara 4,75 / 5 Napisz opinię

Oczyszczacz powietrza Electrolux EAP 450 posiadający 3 stopnie regulacji prędkości. Przejrzysty panel sterowania oparty na technologii mikroprocesowej i wyświetlaczu LCD sprawia, że obsługa oczyszczacza jest **szybka i prosta.

Producent:
Philips
Usuń wybrane filtry
Philips oczyszczacz i nawilżacz powietrza AC4080/10 4,76 / 5 21 głosów 20 opinii

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Combi 2w1 Philips filtruje aż 99% bakterii. Inteligentne czujniki mierzą i określają jakość powietrza w pomieszczeniu oraz sterują trybem automatycznym.

Philips Nawilżacz Powietrza HU4803/01 4,64 / 5 25 głosów 22 opinie

Nawilżacz powietrza PHILIPS model HU4803/01 skutecznie rozwiązuje problem suchego powietrza w pomieszczeniach do 25 m². Urządzenie posiada wbudowany higrometr i regulację wilgotności.