Dewocjonalia Poznań

4,75 / 5 z 10446 opinii

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór obrazków sakralnych, akcesoriów do Chrztu Świętego oraz Pierwszej Komunii, różańców, krzyżyków i medalików.

Chrzest, Komunia, Bierzmowanie to bardzo ważne wydarzenia w życiu katolickich rodzin. Ceneo.pl zapewnia wszystko, czego potrzeba podczas tych doniosłych uroczystości. Prezentujemy również pomysły na niezapomniany cenny prezent – srebrne buciki, obrazki z Matką Boską, medaliki, krzyżyki na szyję, bogato zdobione krucyfiksy oraz przepięknie ilustrowane albumy.

Wszystkie produkty zgromadzone w kategorii Dewocjonalia posegregowaliśmy na następujące podgrupy: akcesoria mszalne, krzyżyki i medaliki, obrazy i portrety świętych oraz prezenty okolicznościowe. Dodatkowo możemy wybrać materiał, z jakich dane dewocjonalia zostały wykonane – w ofercie mamy wyroby z bursztynu, srebra i złota.


Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w jednym miejscu zgromadzaliśmy bogatą ofertę akcesoriów, przedmiotów kultu religijnego, albumów, pamiątek z Pierwszej Komunii Świętej, Chrztu Świętego i innych doniosłych i uroczystych wydarzeń w życiu dziecka i całej rodziny.

Filtry

Cena

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr
Popularne:

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Dewocjonalia > Poznań
Lokalizacja sklepu:
Poznań
Usuń wybrane filtry
Edipresse Polska Matka Boża Z Kalwarii Zebrzydowskiej. Część 6
Edipresse Polska Matka Boża Z Kalwarii Zeb... od14,05
Miserikordyna Bambino
Miserikordyna Bambino od7,48