Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Kategorie powiązane

Baseny i brodziki ogrodowe

Relaks we własnym przydomowym basenie w upalny dzień? To nie jest już rozrywka zarezerwowana wyłącznie dla finansowych krezusów! Na Ceneo.pl znajdziesz szeroki wybór basenów i brodzików ogrodowych w przystępnych cenach.

Nasza porównywarka oferuje kilkaset modeli basenów ogrodowych. Na który się zdecydować? Przede wszystkim, odpowiedz sobie na pytanie, czy z basenu będą korzystać również dzieci. Jeśli tak – zainwestuj w basen rozporowy. Zawiera on wyłącznie miękkie elementy, co uchroni twoją pociechę przed krzywdą, gdyby przypadkiem uderzyła się w twardą konstrukcję. Jego zaletą jest również cena – baseny rozporowe są bowiem duże tańsze od tych stelażowych.

Jeśli natomiast szukasz czegoś solidniejszego i pojemniejszego – zdecyduj się na basen stelażowy. Wykonany z trwalszych materiałów jest bardziej trwały, a także mieszczą w sobie większą ilość wody.

Ceneo.pl prezentuje baseny i brodziki ogrodowe najpopularniejszych producentów – Intex, Bestway, Marimes, Jilong i GRE. Aby znaleźć najkorzystniejszą cenowo ofertę, skorzystaj z zamieszczonego po lewej stronie serwisu filtra, dzięki któremu uporządkujesz wszystkie produkty w kolejności od najtańszego do najdroższego.