Akcesoria i części do AGD Do pralek i suszarek Jelenia Góra

4,33 / 5 z 90610 opinii

Postęp technologiczny znajduje swoje odbicie w jakości sprzętów domowych, w szczególności wyposażeniu kuchennym. Lodówki, kuchenki, okapy, mikrofalówki oraz zmywarki to tylko najbardziej charakterystyczne urządzenia, których rozwój najlepiej uchwycić. Wraz z kolejnymi unowocześnieniami, ułatwiającymi nasze życie funkcjonalnościami rośnie poziom skomplikowania sprzętów AGD. Powoduje to stale powiększający się wybór akcesoriów i części do AGD.
Akcesoria i części do AGD pozwalają nie tylko szybko i łatwo wymienić uszkodzony element, ale także wprowadzają najrozmaitsze modyfikacje urządzeń, poszerzając zakres działania. Na rynku dostępna jest szeroka gama m.in. dodatkowych zestawów ostrzy lub tarek, specjalnych kielichów do koktajli lub dodatkowych wkładek do komór zmywarek.
Na Ceneo.pl oferujemy akcesoria i części do AGD w najlepszych cenach. , Na naszym serwisie każdy znajdzie element wyposażenia zaprojektowany do najróżniejszych urządzeń domowych. Dysponujemy dodatkami do lodówek, pralek i suszarek, ekspresów do kawy a nawet stacji pogodowych. Aby znaleźć poszukiwane akcesoria wystarczy skorzystać z rozbudowanego zestawu filtrów widocznych po lewej stronie. Korzystając z dostępnych opcji można łatwo określić typ, rodzaj, producenta oraz cenę komponentu.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Przeznaczenie

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

$$_Usuń filtr

Pozostałe lokalizacje

Sprawdź w swojej lokalizacji:
Akcesoria i części do AGD > Jelenia Góra
Lokalizacja sklepu:
Jelenia Góra
Przeznaczenie:
Do pralek i suszarek
Usuń wybrane filtry
Siemens WZ20400 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Rodzaj: Łączniki
  • Przeznaczenie: Do pralek i suszarek
Metrox MTX970 5,00 / 5 4 głosy 4 opinie
  • Rodzaj: Maty
  • Przeznaczenie: Do pralek i suszarek
ELECTROLUX Wąż dopływowy Classic IMQ, s/h 3.5m E2WII350A2 5,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Rodzaj: Węże, Wymienne koncówki
  • Przeznaczenie: Do pralek i suszarek
Aquaphor Stiron 3,00 / 5 1 głos 1 opinia
  • Przeznaczenie: Do pralek i suszarek, Do zmywarek