Akcesoria dekarskie

4,43 z 44382 opinii

Dom można metaforycznie porównać do człowieka. Głową domu jest dach. Jeżeli coś dolega głowie lub głowa zostaje uszkodzona, cierpi cały organizm. Podobnie jest w wypadku dachu – przeciekający czy nieszczelny dach przyczynia się do zniszczeń wnętrza budynku.
Budowa lub remont domu poza odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą wymaga również użycia właściwych narzędzi i materiałów. Wszystkie niezbędne akcesoria dekarskie odnajdziesz dzięki Ceneo.pl. Wśród akcesoriów dekarskich dostępne są produkty dla profesjonalnych dekarzy oraz złotych rączek, które chcą i potrafią samodzielnie zadbać o dom. Żaden dekarz nie obejdzie się bez palników, dziurkacza do blachy czy narzędzi do cięcia blachy i dachówek. Ceneo.pl zawiera również profesjonalne maszyny dla firm dekarskich, na przykład elektryczną falcownicę, giętarkę i zaginarkę. Złota rączka zainteresuje się podstawowymi narzędziami dekarskimi. Zestawy narzędzi dekarskich w eleganckich i praktycznych opakowaniach mogą być także idealnym pomysłem na prezent dla osób lubiących prace domowe. Przeciekający lub nieszczelny dach? Dla majster-klepki wyposażonego w taśmę dekarską i uszczelniacze to żaden problem.
Kiedy potrzebujesz nowego dachu, nie trać głowy, tylko skorzystaj z akcesoriów dekarskich Ceneo.pl.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Dichtesdach Taśma Kalenicowa 300mm Brązowy Pełne Aluminium Napisz opinię

dichterROLL ALU basic 300mm brązowy RAL 8019 Produkt wytwarzany z niemieckich komponentów!!! Termin realizacji do 3 dni roboczych. Aluminiowa taśma kalenicowa 5mb. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 4 rolki.   UWAGA! Cena dotyczy 1mb produktu. Cena rolki - 34,95 PLN/szt. OPIS ...

Dichtesdach Taśma Kalenicowa Do Blachodachówki Brązowa Napisz opinię

dichterROLL ALU economic 180mm brązowy RAL 8019 Produkt wytwarzany z niemieckich komponentów!!! Taśma przeznaczona jest do pokryć z blachodachówki Termin realizacji do 3 dni roboczych. Aluminiowa taśma kalenicowa 5mb. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 4 rolki. OPIS Taśma ...

Dichtesdach Taśma Kalenicowa 180mm Pełne Aluminium 4 Kolory Napisz opinię

dichterROLL ALU basic 180mm Produkt wytwarzany z niemieckich komponentów!!! Taśma przeznaczona jest do pokryć z blachodachówki Termin realizacji do 3 dni roboczych. Aluminiowa taśma kalenicowa 5mb. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 4 rolki. OPIS: Taśma kalenicowa dichterROLL ...

Dichtesdach Taśma Kalenicowa Do Blachodachówki 4 Kolory Napisz opinię

dichterROLL ALU economic 180mm Produkt wytwarzany z niemieckich komponentów!!! Taśma przeznaczona jest do pokryć z blachodachówki Termin realizacji do 3 dni roboczych. Aluminiowa taśma kalenicowa 5mb. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 4 rolki. OPIS Taśma kalenicowa dichterROLL ...

Dichtesdach Gwóźdź Do Łaty Kalenicowej 210mm Napisz opinię

dichterNAGEL zink 210mm   Termin realizacji do 3 dni roboczych.   Wspornik łaty kalenicy - gwóźdź 210mm. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach po 50szt.   OPIS: Wspornik łaty kalenicy - gwóźdź dichterNAGEL zink o wysokości 210mm umożliwia szybki montaż oraz dopasowanie odpowiedniej ...

Tytan Taśma Dekarska Rolka Uszcelnianie Obróbek Blacharskich I Dekarskich 10 M 1,4mm 0,1 M Napisz opinię

Taśma DEKARSKA USZCZELNIAJĄCA BITUMICZNA TYTANKolor: aluminiumDługość: 10 mSzerokość: 100 mmKod PKWiU: 20.30.11-70Kod EAN: 5907516956881

Rozbijacz śniegu do dachówki betonowej i ceramicznej Ocynkowany Napisz opinię

Rozbijacz śniegu służy do rozbijania warstwy śniegu na dachach. Wykonany z pręta płaskiego 25mm x 3mm. Dostępny w wersji niemalowanej (ocynkowany) lub lakierowanej w 9 różnych kolorach.

Folnet Haftra do Podłoży Stałych O Zwiększonym Przesuwie (HBR-003) Napisz opinię

Haftra do podłoży stałych o zwiększonym przesuwie - wykonana z blachy nierdzewnej.

Freund Młotek dekarski do wykonywania żłobień duży 1690400 Napisz opinię

Młotek do klepania i żłobienia blachy. Długi obuch, lekko wypukły z obu stron. Rękojeść w kolorze zielonym. Dokładnie wypolerowany.

B.Pro Polska Gwóźdź Konstrukcyjny Nr ( NR130GR ) Napisz opinię

Gwóźdź konstrukcyjny NR. Długość 50-100 mm. Łączone plastikiem pod kątem 20 stopni z łbem okrągłym.

Mdm Klamra Do Gąsiora Roben/Jungmaier ( 02-023 ) Napisz opinię

Klamra do gąsiorów, pasuje m.in. do profilu: Roben i Jungmeier.

Folnet Kompletna Ława Kominiarska 40Cm Do Pokryć Płaskich ( 08-503 ) Napisz opinię

Kompletna ława kominiarska - wszystkie elementy które są potrzebne do montażu: ława, dwa mocowniki i dwa wsporniki na dach z pokryciem płaskim.

Folnet Kompletna Ława Kominiarska 80Cm Do Dachówki Betonowej I Ceramicznej ( 08-726 ) Napisz opinię

Kompletna ława kominiarska - wszystkie elementy które są potrzebne do montażu: ława, dwa mocowniki i dwa wsporniki do dachówki betonowej oraz ceramicznej.

Folnet Kompletna Ława Kominiarska 80Cm Przyścienna ( 08-421 ) Napisz opinię

Kompletna przyścienna ława kominiarska - zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu: ława i dwa wsporniki do montażu przy ścianie lub kominie.

Wkręt-Met Wkręt Farmerski 4,8Mmx25Mm ( WFD-48025-3011 ) Napisz opinię

Wkręty farmerskie do mocowania blach profilowych do podłoży drewnianych. Wymiar: 4,8mm x 25mm.

Folnet Kompletna ława kominiarska 40cm na rąbek stojący 08-977 Napisz opinię

Kompletna ława kominiarska - wszystkie elementy które są potrzebne do montażu: ława, dwa mocowniki, dwa wsporniki i dwa uchwyty na rąbek stojący.

Freund Nożyce Dźwigniowe ( 1297200 ) Napisz opinię

Nożyce dźwigniowe, przelotowe, prawoskrętne Solidnie wykonane nożyce wyposażone w unikatowy mechanizm dźwigniowy, znacznie redukujący nakład siły potrzebnej do cięcia blachy stalowej oraz nierdzewnej. Kąt rozwarcia ostrza i rączki 90 stopni.

Mdm Klamra Mocowania Kosza Poprzecznego ( 04-036 ) 4,50 / 5 1 głos 1 opinia

Klamra służy do mocowania mocownia kosza dachowego tłoczonego poprzecznie.

Wirplast Redukcja Ze 150Mm Na 160Mm ( K35-6 ) Napisz opinię

Redukcja wywietrznika połaciowego lub kominka 150mm, umożliwiająca podłączenie rury podłączeniowej 160mm.