Remington S6500

Darmowa wysyłka

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. AX.a

Jakość produktu za taką cenę ? idealne połączenie. Szybkie nagrzewanie się, ceramiczne płytki i maksymalna temperatura 230 stopni. Wszystkie wymagania spełnione. Dodatkowo 3 lata gwarancji.

Produkt super wyprostował moje włosy. Prostownica szybko sie nagrzewa. Ma funkcję automatycznego nagrzewania do najwyższej temperatury. Podoba mi sie to tez ze można za pomocą tej prostownicy kręcić włosy.

Fajna prosrownica

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  4. kaskaU

prostownice mam od jakiegoś czasu wcześniej używałam takiej profesjonalnej za około 300 zł , tę zakupiłam ze względu na niską cenę i pozytywne opinie. cóż mogę powiedzieć prostownica jest dobra , mam strasznie pokręcone, grube, długie i zniszczone włosy o dziwo ta zwykła prostownica sobie z nimi radzi i można robic delikatne fale jeśli ktoś lubi. szybko się nagrzewa jest mega lekka , może troszkę się nagrzewa i pod koniec prostowania tj 30 min rączka jest dość ciepla ale i tak warto ja kupic.

5. domi123

Super!

Zalety
    • głośność pracy
    • szybkość nagrzewania
  6. elitarny25

Super produkt

Zalety
    • szybkość nagrzewania
  7. Emily

Dobra jakoś w niskiej cenie, dobrze i szybko prostuje włosy.

8. Wiola

Bardzo dobrej jakości prostownica do włosów

9. Lizka

Produkt jest świetny. Nie niszczy włosów mimo iż mam bardzo słabe i cienkie. Szybko się nagrzewa i idealnie prostuje. Zaletą jest też wygląd.

Zalety
    • głośność pracy
    • nie pali włosów
    • szybkość nagrzewania
  10. angie

Jest to najlepsza prostownica jakiej było mi dane używać do tej pory. Jeszcze nie obczaiłam wszystkich funkcji: falowanie włosów/loki, ale jest to do nadrobienia w najbliższym czasie. Mam gęste włosy, puszące się na końcach, kiedy prostuję włosy widocznie stają się wygładzone i co najważniejsze - proste. Wygląd, wyświetlacz temperatury oraz blokada płytek na duży plus. W zestawie również "etui" na rozgrzany sprzęt. Cena adekwatna do jakości a nawet jeszcze niższa niż sądziłam. Mam nadzieję, że posłuży mi na długo.

Zalety
    • głośność pracy
    • obrotowy kabel
    • rewalacyjnie prostuje włosy
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • łatwo można się poparzyć