Remington S6500

szybkość nagrzewania

1. Mariusz

2. Daria

3. kasiazg

Prostownica naprawdę godna polecenia - szybko się nagrzewa, regulowana temperatura ułatwia stylizację. Sprawdza się nawet na moich zwykle opornych na kręcenie włosach.

Produkt wysokiej jakości, solidnie wykonany, dobrze prostuje nawet najbardziej niesforne włosy. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji temperatury.

5. Jolanta

jestem zadowolona, znałam ten produkt ,dlatego zamówiłam

6. Anna

Prostownica rewelacyjne. Piękny design . spełnia wszystkie oczekiwania. Bardzo łatwa w użytkowaniu .w 100 % godna polecenia

7. Anna

Prostownica rewelacyjna! Elegancki design szybkość nagrzewania, łatwość i prostota jesli chodzi o użytkowanie. W 100% polecam !

8. Joanna

Kupiłam tę prostownicę na prezent - użytkowniczka urządzenia chciała tę prostownicę, gdyż zgodnie z opisem można nią łatwo wykonać również loki. Niestety - jak to zwykle bywa z urządzeniami wielofunkcyjnymi - efekty prostowania i kręcenia są niedoskonałe. Bardzo trudno uzyskać ładne, niekanciaste loki - oczywiście to głównie kwestia wprawy jednak jeśli nie ma się ochoty spędzić pół dnia na samodzielnym (zwłaszcza z tyłu głowy) przygotowywaniu fal/loków to lepiej zaopatrzyć się w lokówkę. Ponadto użytkowniczka prostownicy twierdzi, że - w porównaniu z moją prostownicą Remington Keratin Therapy - dość długo się nagrzewa a efekty prostowania są niezadowalające, gdyż włosy po jej użyciu nie są tak gładkie i trzeba kilka razy przejechać po włosach co niszczy włosy. Ja jednak dałam tej prostownicy 4 gwiazdki, gdyż uważam, że jak na swoją cenę urządzenie nie jest najgorsze - efekty prostowania dość długo się utrzymują a włosy aż tak szybko się nie zniszczą jeśli użyje się dobrego sprayu do prostowania. Ponadto jeśli chce się jedynie ożywić fryzurę kilkoma falami (czy też podkręcić końcówki) to te urządzenie dobrze spełni swoje zadanie.

9. karolinakosiada

Swietna jakosc za rozsadna cene. Moge znacznie szybciej wyprostowac lub zakrecic wlosy niz do tej pory. Zdecydowanie polecam

10. Agata

Spełnia wszystkie wymagania.