Remington S6500

Darmowa wysyłka

Remington S6500 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. uzytkownik_anonimowy

Kupiłam ten produkt, aby połączyć prostownicę z lokówką. Po pierwsze jak prostownica-jest ok, dobrze prostuje, ale ścianki prostownicy bardzo się nagrzewają i dwa razy juz się oparzyłam. Jako lokówka-sto razy lepiej sprawdzi się lokówka sama w sobie niż ten produkt. Nie ma możliwości osiągnięcia pięknych skrętów, chyba, że skręt od polowy włosów, ale to wymaga wiele pracy, zeby kazde pasmo wyszło precyzyjnie. Jako prostownicę polecam- jako lokówkę-nie.

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  2. uzytkownik_anonimowy

Wcześniej posiadałam kiepską, tanią prostownicę, także nie mam porównania z lepszymi, ale jestem zadowolona. Niebezpieczne jest jednak podkręcanie, bo przypala końcówki, no i samo podkręcanie jest trudne. Nie opanowałam jeszcze tej sztuki.

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  3. uzytkownik_anonimowy

Praktyczna i funkcyjna prostownica, szybko się nagrzewa, można nią i kręcić i prostować włosy i w obydwu przypadkach sprawdza się znakomicie

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, cena, łatwy w ustawieniach
    Wady
    • krótki kabel
  4. uzytkownik_anonimowy

Prostownica jest super, łatwa w użyciu. Włosy prostują się jak i kręcą bardzo dobrze:) Polecam gorąco ten produkt!! :)))

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach
  5. uzytkownik_anonimowy

Świetna prostownica!!! Łatwa w użyciu, z możliwością regulacji temperatury, idealnie prostuje włosy. Jestem bardzo zadowolona z jej zakupu i z czystym sumieniem mogę ją wszystkim polecić.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury

Ok

7. uzytkownik_anonimowy

Prostownica jest tania, ładna i lekka, jednak prostowanie nią jest dość uciążliwe. Mam włosy średniej grubości w kierunku cienkich i wyprostowanie ich jet możliwe dopiero przy 200'C. Inna prostownicą Remingtona prostuję je przy 150'C, także jest różnica. Poza tym ma także ruchome płytki, które przy prostowaniu trzeba dociskać, żeby uzyskać efekt prostych włosów. Ogólnie to nie kupiłabym jej mając możliwość wypróbowania jej wcześniej Jeśli chodzi o kręcenie loków, to jest taka sama sytuacja, wysoka temperatura i dociskanie płytek dają efekty.

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań, niestykajace płytki
  8. Ann

Świetna prostownica do stylizacji włosów na różne sposoby i do tego w przystępnej cenie. Z poprzedniej korzystałam kilka dobrych lat i sprawdzała się bardzo dobrze więc nie szukałam nowego modelu tylko ponownie zdecydowałam się zamówić ten sam model. Polecam!!!

9. Paulina

Produkt super !

10. 1marek133*****

Prostownica bardzo dobrej jakości, super wykonana, bardzo szybko się nagrzewa. Żona narzeka na elektryzowanie się włosów.