Philips ProCare Keratin HP8361/00

Darmowa wysyłka

Philips ProCare Keratin HP8361/00 - Opinie

szybkość nagrzewania

1. ALEXANDERpl

Solidne wykonanie. Powłoka ceramiczna z keratyną nie niszcząca włosów. Szybko się nagrzewa i stygnie.

Zalety
    • powłoka ceramiczna z keratyną
    • solidna jakość wykonania
    • szybko się nagrzewa i stygnie
  2. uzytkownik_anonimowy

Najlepsza na rynku, opłaca się w 100%, nie zużywalna do tej pory od 3 lat, bardzo szybko prostuje włosy jak kłosy :) POLECAM

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd, nie zawodna
  3. uzytkownik_anonimowy

Najlepsza prostownica!! Prostuje włosy w kilka minut, nawet te niesforne ( mam lekko kręcone). Efekt jest bardzo trwały, nawet jak na noc zwiążę włosy w koka to rano nadal są proste lub lekko falowane.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, łatwy w ustawieniach, regulacja temperatury
  4. Passionnee

Prostownica pierwsza klasa! Bardzo kobieca i nowoczesna. Podczas zakupów wybierałam spośród Brauna, Rowenty, Remingtona i Philipsa. I Philips okazał się najlepszy pod względem funkcji, działania i wyglądu. Moje włosy (grube, długość do pasa) były bardzo zniszczone, zwłaszcza końcówki rozdwojone i postrzępione, wręcz spalone przez poprzednią starą i tanią prostownicę. Nowej prostownicy Philipsa używam już od 2 miesięcy średnio 2 razy w tygodniu na świeżo umyte, wysuszone włosy. Moje zadowolenie jest 100%. Dziś już mogę obiektywnie wydać opinię: moje włosy stały się delikatne i miękkie w dotyku, są bardziej błyszczące, a końcówki stały się jakby zdrowsze. Funkcja jonowa bardzo przydatna - dzięki niej włosy odbijają więcej światła. Do produktu dołączone jest też bardzo praktyczne etui. Póki co nie dostrzegam żadnych wad. Prostownica wygodna w użyciu, żadnych przypadkowych naciśnięć przycisków. Szczerze polecam wszystkim, prostownica warta swojej ceny

Zalety
    • - uzdrawia i upiększa włosy
    • - nadaje włosom blask, miękkość i delikatność
    • - szybko się nagrzewa
    • - wygodna w użyciu
    • - kobiecy, nowoczesny wygląd
    • - praktyczne etui
    • - funkcja jonowa bardzo przydatna
  5. Emilia

Mam tę prostownicę od wczoraj, ale już wprawiła mnie w zachwyt. Mam grube, "trudne" włosy, a ona poradziła sobie z nimi bez problemu i , co ważne, w krótkim czasie. Funkcja ultradźwięków - rewelacja! Włosy są proste, błyszczące, koleżankom również się podobają. Nie jest najtańsza, ale moim zdaniem warta swojej ceny.

Zalety
    • - szybko się nagrzewa,
    • - włosy są lśniące,
    • - funkcja sonic bardzo przydatna,
    • - regulacja temperatury co 10st.
    Wady
    • - nie znalazłam i mam nadzieję, że nie znajdę:)
  6. klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Prostownica jest praktyczna. A przy włączonych wibracjach i nie wysokiej temperaturze profesjonalnie i na długo prostuje włosy. Korzystam z niej codziennie i nie mam żadnego zarzutu. Moim zdaniem jest warta swojej ceny

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
  7. uzytkownik_anonimowy

Po pierwsze kupiłam tę prostownicę tylko dlatego, że zostałam skuszona zniżką Philipsa w wysokości 50 zł. Ale czekam już miesiąc na zwrot a pieniążków na koncie brak... Co do samego urządzenia: używam jej ok. 2-3 tygodni i niestety STRASZNIE niszczy włosy, mam cienkie, więc może dlatego? Widzę różnicę w wyglądzie włosów NA MINUS, dodam jeszcze, że używam jedwabiu i sprayu do prostowania włosów Osis ze Schwarzkopfa. Płytki się nie stykają!!! Trzeba umiejętnie trzymać prostownicę, żeby nie ponaciskać przez przypadek guziczków od temperatury i przycisku głównego do włączenia. Poza tym obudowa się nagrzewa :/ i to dość mocno, trzeba uważać, żeby się nie poparzyć. Producent obiecał piękne etui, ale piękne to ono nie jest... Jeżeli chodzi o funkcję wibracji płytek to jest to fajny patent, ale nie wiem czy realnie to działa w jakiś sposób na włosy. Plusem tej prostownicy jest to, że dobrze prostuje, ale bardzo mocno niszczy włosy. Więc ciężko określić czy ją polecam, jeśli ktoś ma grube włosy to może jej podpasuje. Chcę ją sprzedać i kupić remingtona. GG: 8009803

Zalety
    • wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • trudność w użyciu, cena
  8. kupująca

Najlepsza prostownica jaką miałam do tej pory a miałam zamówioną z salonu fryzjerskiego jednej z profesjonalnych firm i nie prostowała tak dobrze jak ta. Super efekt, lepszy niż po fryzjera, fryzura długo się trzyma, włosy są lśniące i delikatne. Można jak kupić w necie za połowę ceny. Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim!
    Wiele pań piszę o tym, że obudowa się nagrzewa i przyciski są niepraktycznie umieszczone. Można się z tym zgodzić jednak wystarczy złapać w dobrym miejscu i wszystko jest ok, ani razu się nie poparzyłam ani nie przestawiłam przypadkiem temperatury :)

Zalety
    • -trwale i profesjonalnie prostuje włosy przy niskiej temperaturze
    • -szybko się nagrzewa
    • -łatwa w obsłudze
    • -nie niszczy włosów
    • -cena
    Wady
    • -brak
  9. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobrze prostuje (co prawda efekt nie jest taki jak u fryzjera, ale daje radę), włosy są po niej miękkie i lśniące. Ja osobiście nie używam wibracji (nie zauwałyłam żadnej rónicy "z" i bez). Minusem dla mnie jest to, że strasznie elektryzują mi się włosy po prostowaniu. Co do tego, że na dłużej utrwala fryzurę to ja osobiście tego nie doświadczyłam. Mam cienkie, lekko kręcone włosy i wystarczy odrobina wilgoci, mgła, żeby na mojej głowie zrobiło sie siano.

Zalety
    • łatwość użycia, łatwy w ustawieniach, długi kabel, regulacja temperatury
  10. uzytkownik_anonimowy

Prostownica bardzo skuteczna, nawet przy niewysokiej temperaturze. Plytki bardzo gladko przesuwają się po włosach, funkcja drgań dodatkowo wspomaga. Błyskawiczne nagrzewanie. Włosy są niesamowicie miękkie. Jeden minus - przyciski regulacji temp. w złym miejscu - czasem przypadkowo naciskam je podczas prostowania i temperatura niepotrzebnie wzrasta. Powinny być raczej z boku urządzenia, bo ciągle trzeba kontrolować punkt chwytu.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, długi kabel, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • trudność w użyciu