Schowek

Espiro Enzo Evo Głęboko Spacerowy - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

1. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) Mama

Ceneo

Do części głębokiej raczej nie mam zastrzeżeń. Dziecko jeździ w niej stosunkowo krótko i wiadomo, że często śpi albo po prostu leży, więc wady gondoli nawet jeśli są nie mają jak się ujawnić. Jeśli chodzi o część spacerową tu już pojawiają się problemy. Po dwóch miesiącach użytkowania rozeszła się na szwach tapicerka. Wózek został oddany do reklamacji. Czekałam ponad trzy tygodnie na naprawę. Wózek został naprawiony poprzez naszycie łat, które zostały tak naprawdę umieszczone w sposób niedbały. Szew krzywy i moim zdaniem długo nie wytrzyma. Ogólnie rzecz ujmując widać, że nie jest to oryginalne wykończenie tapicerki. Torba również została oddana do reklamacji. Została zniszczona poprzez niewłaściwe wszycie zamka. Na wierzchu widać ordynarny szew "na okrętkę". Poza tym dostęp do kosza w wersji spacerowej jest znacznie utrudniony. Reszta rzeczy typu regulacja oparcia do przyjęcia. Pamiętajmy, że ze spacerówki korzystamy o wiele dłużej niż z gondoli. Powinna być wykonana bardziej staranniej. W spacerówce dziecko się wierci, więc elementy powinny być bardziej dopracowane. Na koniec jeszcze dodam o tych zaczepach od budki, w które faktycznie dziecko często uderza główką. Chętnie wyśle zdjęcia naprawionej spacerówki i torby jeśli ktoś jest zainteresowany. Proszę pisać w komentarzach.

Wady
    • Słaba jakość
    • Zbyt wysoka cena
    • słaby dostęp do koszyka
  2. Ocena:
    3,00

Cokupic.pl

gondola i fotelik super, ale co do spacerówki mam wiele zastrzerzeń. Po pierwsze materiał słaby, bo po 5 tyg. używania spacerówki puściły szwy, a materiał dosłownie rozciągną się.... za takie pieniądze, tak słaba jakość materiału?? moje dziecko waży 8 kg, to co będzie przy 10?? słaby dostęp do koszyka pod wózkiem.

Zalety
    • łatwo ustawić, świetna amortyzacja
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  3. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Wózek używam 9 miesięcy,możliwość montowania fotelika na stelaż super się sprawdza, gondola bardzo duża w porównaniu i innymi, za utrudnienie uważam pałąk pod wózkiem, fakt sprawia że wózek jest stabilniejszy ale to utrudnia dostęp do kosza pod wózkiem.
    Spacerówka duża i wygodna, nasz synek się wysypia, niestety jak śpi na leżącą praktycznie nie ma dostępu do kosza. Brak folii do spacerówki jest dużym minusem. Wózek jest super zamortyzowany i dobrze wyważony, świetnie sprawdza się w każdym terenie - dosłownie.Jako największą wadę uważam ciężar tego wózka. wniesienie dziecka z tym wózkiem dla kobiety jest nie możliwe a to jest dużym utrudnieniem.
    Polecam wózek dla ludzi aktywnych, ale mających dużo siły na dźwiganie.

Zalety
    • wytrzymałość, dobrze się czyści, świetna amortyzacja, łatwo ustawić
    Wady
    • ciężki, zbyt masywne
  4. Ocena:
    3,00

Cokupic.pl

Wybraliśmy z żoną ten wózek głównie ze względu na skrętne, pompowane koła oraz dużą spacerówkę. Marka również wydawała nam się w miarę solidna. Gondola sprawowała się bez zarzutu. Używaliśmy jej ok 5 miesięcy. Bobas jednak szybko rósł i nastąpiła zmiana na spacerówkę. Tutaj rozczarowanie - po ok. 2 miesiącach zauważyliśmy rozprucie materiału na szwach. Nie tego oczekiwaliśmy za ok 1300 zł. Gdyby nie te szwy ocena byłaby 5 gwiazdek.

Zalety
    • świetna amortyzacja
  5. Ocena:
    4,50

Opinię napisał(a) Wiesia

Ceneo

Ma duże pompowane koła przednie a to podstawa.Łatwość zdejmowania kół przy małym bagażniku i świetna amortyzacja.Stelaż aluminiowy.Gondola duża z moskitierą z tyłu budy na zamek,w gondoli regulacja oparcia.Moim zdaniem największym atutem jestDoskonała spacerówka.Przed kupnem oglądałam spacerówki wielu wózków w tym Qinni czy Mutsy Porażka.Jeżdziłam nim w śniegui w lesie bez problemu( duże koła).Pewnie że jak ktoś chce to doszuka się jakiś minusów ale jaki wózek jest idealny

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • dobry odporny na płowienie materiał
    • łatwość montażu
    • wygoda
    Wady
    • przez 8 miesięcy brak
    • waga
  6. Ocena:
    4,00

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Wózek posiadamy od roku.
    Plusy:
    - łatwość w manewrowaniu, bardzo wygodny.
    - jakościowo niezły (trochę mało miejsca w koszyku w spacerowce)
    - gondola duża i wygodna
    - dobrze amortyzuje nierówności dzięki amortyzatorom

Wady:
    - słaba konstrukcja rączki, nadmiernie sie wycina przy pokonywaniu przeszkód
    - słabo rozwiązane składanie (plastikowy uchwyt)

W sumie to dość udany model, przez chwile mieliśmy mutsy ale mimo ze jest 2x droższy wydawał sie mniej dopracowany. Myśle ze w przedziale 1000-2000 to jeden z lepszych wózków.

Zalety
    • wygoda