Singer 8280 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Singer 8280 - Opinie

1. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Maszyna do domowego użytku - jakieś przeróbki, szycie obrusów i firan. To nie jest już ten Singer co kiedyś (wspominam z nostalgią), raczej plastikowa, widać że robiona w Polsce na licencji. Ale i tak lepsza niż Łucznik.

Zalety
    • cena, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów , nie przepuszcza
    Wady
    • głośna praca
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Pqeel

Cokupic.pl

Maszyna została kupiona przeze mnie w celu szycia firanek, zszywania dziurek, dziurkowania. Dobrze się sprawdza, nie 'targa' cienkich tkanin. Fajnie przecina materiał, gdy chcemy uzyskać dziurkę. Jest cicha, lekka, poręczna. polecam

Zalety
    • cicha, wielofunkcyjna
  3. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) ja ausia

Maszyna do niczego

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • głośność pracy
    Wady
    • duża funkcjonalność
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) Magda

Ceneo

To moja pierwsza maszyna. Po pierwszym użytkowaniu mam bardzo dobre wrażenia. Co ważne dla początkujących - czytelna instrukcja obsługi. Polecam!

5. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Po zakupie maszyny jestem bardzo zadowolony. Dla początkującego "krawca" maszyna jest przyjazna i bardzo przejrzysta w użytkowaniu. Chociażby schemat zakładania nici umieszczony na maszynie ułatwia znacznie dalsze szycie,gdyby coś trzeba było odplątać. Udało mi się już złamać igłę, ale to pewnie przez moje partactwo! Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś w budżecie +/- 300PLN!

Zalety
    • dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi
  6. Ocena:

Cokupic.pl

Ta maszyna jest super, naprawdę, bardzo prosta, lekka i rzeczywiście cicha. Mam ją dopiero dwa tygodnie, to moja pierwsza maszyna , na której sama uczę sie szyć i uważam, że jej budowa pomaga mi w tym, prosta obsługa, proste ściegi, gdzie jest równiez kilka ozdobnych. Maszyna bardzo mi sie podoba, ma pokrowiec, naprawdę polecam w przeciwieństwie do łucznika, gdzie czytałam duzo negatywnych opinii, ze sie psuje, ale rózwnie mam 2 kolezanki, które w bardzo krótkim czasie musiały oddać łucznika do serwisu. O maszynach singer i dokałdnie tym modelu nie znalazłam jednej negatywnej opinii. Jest rewelacyjna polecam polecam polecam :)

Zalety
    • cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha praca, nie przepuszcza
  7. Ocena:

Cokupic.pl

Maszyna jest godna polecenia.Myślę,iż za takie pieniądze ciężko wybrac coś równie fajnego.Jedyny minus, to że przy grubszej warstwie trochę się zacina,reszta chodzi bez zarzutów.

Zalety
    • cena, duży zakres regulacji, czytelność instrukcji obsługi, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Jak w temacie. Maszyna super, ale po pewnym okresie użytkowania okazało się że igły w ogóle są bardzo trudno dostępne. Czy ktoś miał też taki problem?
    Pozdrawiam
    zozo

Zalety
    • duży zakres regulacji, cicha praca
    Wady
    • skomplikowana instrukcja, wolna
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Świetna maszyna, cichutka, posiadająca wszystkie niezbędne programy i funkcje.

Zalety
    • wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) Aga

Ceneo

Maszyna spełnia moje oczekiwania, jest cicha, mała, poręczna, dobrze szyje. Bardzo
    dobra do domowych przeróbek.