Schowek

Singer 8280 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Singer 8280 - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Świetna maszyna, cichutka, posiadająca wszystkie niezbędne programy i funkcje.

Zalety
    • wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Marta

Ceneo

Jak na razie (drugi dzień użytkowania ;-)) spełnia moje wymagania. Przejrzysta instrukcja pozwala zacząć szyć już pierwszego dnia nawet laikom. Polecam!

3. Ocena:

Cokupic.pl

Maszyna świetna bez uwag i zastrzeżeń! Drobne mankamenty z uruchomieniem, prosta w obsłudze i jednocześnie elegancka. Najważniejsze w tym jednak jest "człowiek", który maszynę sprzedał i do momentu uruchomienia maszyny sprawę pilotował, a także zwrócił pieniądze za regulację.Zatem produkt i człowiek, to świetna całość! Mały problem gdyż nie ma instrukcji w jęz. polskim, ale to też nie było większym problemem. Ponadto, nie jestem profesjonalistą w dziedzinie szycia.

Zalety
    • cena, cicha praca, gwarancja
  4. Ocena:

Cokupic.pl

Ta maszyna jest super, naprawdę, bardzo prosta, lekka i rzeczywiście cicha. Mam ją dopiero dwa tygodnie, to moja pierwsza maszyna , na której sama uczę sie szyć i uważam, że jej budowa pomaga mi w tym, prosta obsługa, proste ściegi, gdzie jest równiez kilka ozdobnych. Maszyna bardzo mi sie podoba, ma pokrowiec, naprawdę polecam w przeciwieństwie do łucznika, gdzie czytałam duzo negatywnych opinii, ze sie psuje, ale rózwnie mam 2 kolezanki, które w bardzo krótkim czasie musiały oddać łucznika do serwisu. O maszynach singer i dokałdnie tym modelu nie znalazłam jednej negatywnej opinii. Jest rewelacyjna polecam polecam polecam :)

Zalety
    • cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha praca, nie przepuszcza
  5. Ocena:

Cokupic.pl

dopiero kupiłam, ale cudowna maszyna: ładnie pracuje. Jak dla mnie - ma wystarczająco funkcji, żeby zadowolić użytkownika

Zalety
    • cena, duży zakres regulacji, czytelność instrukcji obsługi, dużo funkcji
  6. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo poręczna,nie rozregulowuje się,duża wygoda za przystępną cenę.Niezwykle przydatna do szycia na własne potrzeby.Instrukcja mogłaby być bardziej szczegółowa.Brakuje informacji jak używać np. stopkę do owerloka .

Zalety
    • dobra regulacja, cicha, wielofunkcyjna
    Wady
    • skomplikowana instrukcja
  7. Ocena:

Cokupic.pl

Prosta i intuicyjna obsługa, małe gabaryty i łatwość przechowywania, bardzo dobra jakość wykonania - to chyba najważniejsze atuty. Już po krótkim czasie użytkowania widać że to zakup bardzo udany.

Zalety
    • dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, wielofunkcyjna
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Jestem posiadaczem tej maszyny do szycia od 2 tygodni,sprawuje się dobrze (choć na początku miałem problemy z nićmi które mi się rwały-mój błąd nie starannie poprowadziłem nić).Jak dla mnie początkującego Singer 8280 spełnia moje oczekiwania.

Zalety
    • przystępna cena, cicha
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) krotonka1

Cokupic.pl

Maszyna zakupiona do drobnych przeróbek doskonale spełnia swoją funkcję. Jest to moja pierwsza maszyna do szycia. Dzięki czytelnej instrukcji obsługi nie miałam problemów z jej opanowaniem.

Zalety
    • dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi
  10. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) ja ausia

Ceneo

Maszyna do niczego

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • głośność pracy
    Wady
    • duża funkcjonalność