Singer 8280

399,00 Kup teraz
Dostawa:
Darmowa wysyłka
Sklep:

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Singer 8280 - podsumowanie opinii

2 uważa za zaletę
6 uważa za wadę

Singer 8280 - Opinie

1. uzytkownik_anonimowy

Maszynę posiadam od jakiś 2tyg. Na dzień dzisiejszy sprawdza się znakomicie. Obsługa bardzo prosta wręcz intuicyjna( ale dla pewności przestudiowałam instrukcję). Ma dużo ściegów ( jeśli chodzi o domowe szycie to naprawdę wystarczająco wiem z doświadczenia). Duży plus za cichą pracę - miałam doświadczenie na Łucznikach i starych i nowych nie umywają się. Kolejnym atutem jest wyposażenie: 4 stopki do różnych celów i jakieś inne elementy oprócz szpulek, których jeszcze nie używałam. Mimo że mam ją krótko to już uszyłam sobie firanki, pościel dziecku przesyłam oraz czego nigdy nie robiłam - wszyłam suwak w jeansowych spodniach!( szok bo wyszło prawie idealnie- prawie bo jestem amatorką). Naprawdę polecam bo uważam że na domowe szycie lepszej nie potrzeba ( czyt. więcej funkcji) a jakość wykonania i cicha praca to naprawdę duże atuty!A serwis pogwarancyjny może i drogi bo to Singer.

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  2. uzytkownik_anonimowy

Nie zaznaczam w plusach czytelności instrukcji obsługi ponieważ nie potrzebowałem jej czytać.
    Tak prosta i intuicyjna jest obsługa tej maszyny.Polecam w 100%.Szyje rewelacyjnie,nie ma problemów z ustawieniami .

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  3. Lilka

Maszyna jest super. Zwinna, cicha i łatwa w obsłudze. Polecam ją również osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z szyciem :)

4. uzytkownik_anonimowy

Maszyna do domowego użytku - jakieś przeróbki, szycie obrusów i firan. To nie jest już ten Singer co kiedyś (wspominam z nostalgią), raczej plastikowa, widać że robiona w Polsce na licencji. Ale i tak lepsza niż Łucznik.

Zalety
    • cena, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów , nie przepuszcza
    Wady
    • głośna praca
  5. Pqeel

Maszyna została kupiona przeze mnie w celu szycia firanek, zszywania dziurek, dziurkowania. Dobrze się sprawdza, nie 'targa' cienkich tkanin. Fajnie przecina materiał, gdy chcemy uzyskać dziurkę. Jest cicha, lekka, poręczna. polecam

Zalety
    • cicha, wielofunkcyjna
  6. ja ausia

Maszyna do niczego

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • głośność pracy
    Wady
    • duża funkcjonalność
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  7. Magda

To moja pierwsza maszyna. Po pierwszym użytkowaniu mam bardzo dobre wrażenia. Co ważne dla początkujących - czytelna instrukcja obsługi. Polecam!

8. uzytkownik_anonimowy

Po zakupie maszyny jestem bardzo zadowolony. Dla początkującego "krawca" maszyna jest przyjazna i bardzo przejrzysta w użytkowaniu. Chociażby schemat zakładania nici umieszczony na maszynie ułatwia znacznie dalsze szycie,gdyby coś trzeba było odplątać. Udało mi się już złamać igłę, ale to pewnie przez moje partactwo! Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś w budżecie +/- 300PLN!

Zalety
    • dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi
  9. klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Jak w temacie. Maszyna super, ale po pewnym okresie użytkowania okazało się że igły w ogóle są bardzo trudno dostępne. Czy ktoś miał też taki problem?
    Pozdrawiam
    zozo

Zalety
    • duży zakres regulacji, cicha praca
    Wady
    • skomplikowana instrukcja, wolna
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  10. uzytkownik_anonimowy

Ta maszyna jest super, naprawdę, bardzo prosta, lekka i rzeczywiście cicha. Mam ją dopiero dwa tygodnie, to moja pierwsza maszyna , na której sama uczę sie szyć i uważam, że jej budowa pomaga mi w tym, prosta obsługa, proste ściegi, gdzie jest równiez kilka ozdobnych. Maszyna bardzo mi sie podoba, ma pokrowiec, naprawdę polecam w przeciwieństwie do łucznika, gdzie czytałam duzo negatywnych opinii, ze sie psuje, ale rózwnie mam 2 kolezanki, które w bardzo krótkim czasie musiały oddać łucznika do serwisu. O maszynach singer i dokałdnie tym modelu nie znalazłam jednej negatywnej opinii. Jest rewelacyjna polecam polecam polecam :)

Zalety
    • cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha praca, nie przepuszcza