Maszyna do szycia Singer 8280

Darmowa wysyłka

Singer 8280 - Opinie

łatwość obsługi

1. Ryszard

To dobry zakup. Maszyna jest taka jak się spodziewałem, Idealna do prac domowych

2. klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Ta maszyna potrafi szyć. Szyję nią średnio raz/tydzień przez około 2 miesięcy i uważam, że to bardzo udany produkt. Ma kilka ciekawych funkcji(stopek) szycie guzików, wszywanie zamków oraz obszywanie dziurek czy materiałów. Jak każda maszyna wymaga pielęgnacji, gdyż po dłuższym okresie użytkowania mogłaby się zatrzeć - firma singer dostarczyła ku temu maszynowy olejek, dzięki któremu maszyna pracuje dość cicho. Silnik maszyny pracuje stabilnie wbrew obiegowej opinii, ale maszyna musi stać na stabilnym podłożu. Wiadomo jest, że należy używać nici bez supełków w celu uniknięcia jej zrywania oraz dokonywać regulacji siły naprężenia nici na maszynie oraz na bębenku. Solidne wykonanie bębenka z metalu powinno gwarantować nie przepuszczanie ściegów, tak jak to może występować w tańszych modelach. Pamiętać należy o poprawnym założeniu szpulki w bębenku(żeby przy wyciąganiu nitki szpulka kręciła się jak wskazówki zegara, oraz to że nitka zanim zostanie wypuszczona przez otwór bębenka musi najpierw wejść w szczelinę od jego krawędzi.) Jakość wykonania samej maszyny oraz pedału przy tej cenie jak dla mnie jest rewelacyjna. Gabaryty są optymalne, ale trzeba zwrócić uwagę, że nie należy do maszyn malutkich, które można zabierać ze sobą wszędzie. Polecam serdecznie osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem.

Zalety
    • nie przepuszcza, dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, wielofunkcyjna, gwarancja
  3. www_euro_com_pl

Kupiliśmy tę maszynę na prezent i okazała się trafiona w 100%. Spełniła wszystkie oczekiwania nasze jak i osoby obdarowanej. Szyje cicho dokładnie i jest nie droga. Przy zakupie żadnych problemów. Polecam.

Zalety
    • przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha
  4. 12noel04

Szukałem maszyny do szycia, która miała zastąpić wysłużonego (i bardzo głośnego oraz ciężkiego - 13 kg! ) "Łucznika";zakupu dokonałem z wielkimi, ale całkowicie nieuzasadnionymi obawami- maszyna do użytku domowego sprawuje się znakomicie ! Sprawdzona już zarówno do drobnych przeróbek, jak również różnych rodzajów tkanin (także cięższych). Jest bardzo lekka (6,5 kg - połowa Łucznika) i nieporównywalnie cichsza !

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  5. Użytkownik serwisu heureka.cz

dobry zaku z czasem zamienia się w całkiem drogą zabawę- dodatki i części zamienne są bardzo drogie!

Zalety:
    Wydajna i idealna do domowego użytku
    maszyna za dobrą cenę

Wady:
    bardzo drogie części zamienne

6. uzytkownik_anonimowy

polecam jak najbardziej. maszyna dobrze szyje, łatwa w obsłudze. Przyjazna użytkownikowi. Szkoda, że niema overlocka, ale kupując ją wiedziałam o tym, także nie oceniam praku tej opcji. Taką samą kupiłam mamie i jest również bardzo zadowolona! Póki,co sprawuje się świetnie.
    POLECAM dla osób zaczynających przygodę z szyciem jak i tych, którzy chcą w domu uskuteczniać jakieś przeróbki etc. :)

Zalety
    • nie przepuszcza, dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka, wielofunkcyjna
  7. wiola

Do tej pory szyłam na ŁUCZNIKU (takim z przed 40 lat mojej mamy) i szyła całkiem dobrze ale miewała swoje humorki więc postanowiłam kupić sobie swoją ;) Po przewertowaniu stron internetowych, opinii na temat maszyn do szycia, zdecydowałam, że kupię SINGERA 8280, wszystkie opinie i komentarze wskazywały na to, iż jest to maszyna idealna do przeróbek, poprawek domowych. Z radością stwierdzam, że była to bardzo dobra decyzja :) maszyna szyje świetnie, jest w miarę cicha, nie przepuszcza, ma dużo różnych stopek, które na pewno będą do wykorzystania :) I co bardzo ważne porządna marka w dobrej cenie. Polecam każdemu kto szuka w miarę taniej i naprawdę dobrej maszyny. Dziękuję również internautom za pomocne opinie dzięki, którym wybór był o wiele prostszy! Zdecydowanie produkt na 5+

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • dobra jakość w świetnej cenie
    • duża funkcjonalność
    • głośność pracy
    • nie przepuszcza
    • szybka
  8. uzytkownik_anonimowy

Maszynę posiadam od jakiś 2tyg. Na dzień dzisiejszy sprawdza się znakomicie. Obsługa bardzo prosta wręcz intuicyjna( ale dla pewności przestudiowałam instrukcję). Ma dużo ściegów ( jeśli chodzi o domowe szycie to naprawdę wystarczająco wiem z doświadczenia). Duży plus za cichą pracę - miałam doświadczenie na Łucznikach i starych i nowych nie umywają się. Kolejnym atutem jest wyposażenie: 4 stopki do różnych celów i jakieś inne elementy oprócz szpulek, których jeszcze nie używałam. Mimo że mam ją krótko to już uszyłam sobie firanki, pościel dziecku przesyłam oraz czego nigdy nie robiłam - wszyłam suwak w jeansowych spodniach!( szok bo wyszło prawie idealnie- prawie bo jestem amatorką). Naprawdę polecam bo uważam że na domowe szycie lepszej nie potrzeba ( czyt. więcej funkcji) a jakość wykonania i cicha praca to naprawdę duże atuty!A serwis pogwarancyjny może i drogi bo to Singer.

9. uzytkownik_anonimowy

Nie zaznaczam w plusach czytelności instrukcji obsługi ponieważ nie potrzebowałem jej czytać.
    Tak prosta i intuicyjna jest obsługa tej maszyny.Polecam w 100%.Szyje rewelacyjnie,nie ma problemów z ustawieniami .

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  10. Lilka

Maszyna jest super. Zwinna, cicha i łatwa w obsłudze. Polecam ją również osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z szyciem :)