Singer 8280

Cena:
399,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:
Darmowa wysyłka

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Singer 8280 - podsumowanie opinii

6 uważa za zaletę
6 uważa za wadę

Singer 8280 - Opinie

1. 12noel04

Szukałem maszyny do szycia, która miała zastąpić wysłużonego (i bardzo głośnego oraz ciężkiego - 13 kg! ) "Łucznika";zakupu dokonałem z wielkimi, ale całkowicie nieuzasadnionymi obawami- maszyna do użytku domowego sprawuje się znakomicie ! Sprawdzona już zarówno do drobnych przeróbek, jak również różnych rodzajów tkanin (także cięższych). Jest bardzo lekka (6,5 kg - połowa Łucznika) i nieporównywalnie cichsza !

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  2. Użytkownik serwisu heureka.cz

dobry zaku z czasem zamienia się w całkiem drogą zabawę- dodatki i części zamienne są bardzo drogie!

Zalety:
    Wydajna i idealna do domowego użytku
    maszyna za dobrą cenę

Wady:
    bardzo drogie części zamienne

Ta opinia posiada 1 komentarz
  3. uzytkownik_anonimowy

polecam jak najbardziej. maszyna dobrze szyje, łatwa w obsłudze. Przyjazna użytkownikowi. Szkoda, że niema overlocka, ale kupując ją wiedziałam o tym, także nie oceniam praku tej opcji. Taką samą kupiłam mamie i jest również bardzo zadowolona! Póki,co sprawuje się świetnie.
    POLECAM dla osób zaczynających przygodę z szyciem jak i tych, którzy chcą w domu uskuteczniać jakieś przeróbki etc. :)

Zalety
    • nie przepuszcza, dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka, wielofunkcyjna
  4. wiola

Do tej pory szyłam na ŁUCZNIKU (takim z przed 40 lat mojej mamy) i szyła całkiem dobrze ale miewała swoje humorki więc postanowiłam kupić sobie swoją ;) Po przewertowaniu stron internetowych, opinii na temat maszyn do szycia, zdecydowałam, że kupię SINGERA 8280, wszystkie opinie i komentarze wskazywały na to, iż jest to maszyna idealna do przeróbek, poprawek domowych. Z radością stwierdzam, że była to bardzo dobra decyzja :) maszyna szyje świetnie, jest w miarę cicha, nie przepuszcza, ma dużo różnych stopek, które na pewno będą do wykorzystania :) I co bardzo ważne porządna marka w dobrej cenie. Polecam każdemu kto szuka w miarę taniej i naprawdę dobrej maszyny. Dziękuję również internautom za pomocne opinie dzięki, którym wybór był o wiele prostszy! Zdecydowanie produkt na 5+

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • dobra jakość w świetnej cenie
    • duża funkcjonalność
    • głośność pracy
    • nie przepuszcza
    • szybka
  5. uzytkownik_anonimowy

Maszynę posiadam od jakiś 2tyg. Na dzień dzisiejszy sprawdza się znakomicie. Obsługa bardzo prosta wręcz intuicyjna( ale dla pewności przestudiowałam instrukcję). Ma dużo ściegów ( jeśli chodzi o domowe szycie to naprawdę wystarczająco wiem z doświadczenia). Duży plus za cichą pracę - miałam doświadczenie na Łucznikach i starych i nowych nie umywają się. Kolejnym atutem jest wyposażenie: 4 stopki do różnych celów i jakieś inne elementy oprócz szpulek, których jeszcze nie używałam. Mimo że mam ją krótko to już uszyłam sobie firanki, pościel dziecku przesyłam oraz czego nigdy nie robiłam - wszyłam suwak w jeansowych spodniach!( szok bo wyszło prawie idealnie- prawie bo jestem amatorką). Naprawdę polecam bo uważam że na domowe szycie lepszej nie potrzeba ( czyt. więcej funkcji) a jakość wykonania i cicha praca to naprawdę duże atuty!A serwis pogwarancyjny może i drogi bo to Singer.

6. uzytkownik_anonimowy

Nie zaznaczam w plusach czytelności instrukcji obsługi ponieważ nie potrzebowałem jej czytać.
    Tak prosta i intuicyjna jest obsługa tej maszyny.Polecam w 100%.Szyje rewelacyjnie,nie ma problemów z ustawieniami .

Zalety
    • nie przepuszcza, wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, cicha, szybka, wielofunkcyjna, gwarancja
  7. Lilka

Maszyna jest super. Zwinna, cicha i łatwa w obsłudze. Polecam ją również osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z szyciem :)

8. uzytkownik_anonimowy

Maszyna do domowego użytku - jakieś przeróbki, szycie obrusów i firan. To nie jest już ten Singer co kiedyś (wspominam z nostalgią), raczej plastikowa, widać że robiona w Polsce na licencji. Ale i tak lepsza niż Łucznik.

Zalety
    • cena, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów , nie przepuszcza
    Wady
    • głośna praca
  9. Pqeel

Maszyna została kupiona przeze mnie w celu szycia firanek, zszywania dziurek, dziurkowania. Dobrze się sprawdza, nie 'targa' cienkich tkanin. Fajnie przecina materiał, gdy chcemy uzyskać dziurkę. Jest cicha, lekka, poręczna. polecam

Zalety
    • cicha, wielofunkcyjna
  10. ja ausia

Maszyna do niczego

Zalety
    • czytelna instrukcja obsługi
    • głośność pracy
    Wady
    • duża funkcjonalność
    Ta opinia posiada 2 komentarze