Singer 8280 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Singer 8280 - Opinie

1. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Po zakupie maszyny jestem bardzo zadowolony. Dla początkującego "krawca" maszyna jest przyjazna i bardzo przejrzysta w użytkowaniu. Chociażby schemat zakładania nici umieszczony na maszynie ułatwia znacznie dalsze szycie,gdyby coś trzeba było odplątać. Udało mi się już złamać igłę, ale to pewnie przez moje partactwo! Polecam wszystkim, którzy szukają czegoś w budżecie +/- 300PLN!

Zalety
    • dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi
  2. Ocena:

Cokupic.pl

Ta maszyna jest super, naprawdę, bardzo prosta, lekka i rzeczywiście cicha. Mam ją dopiero dwa tygodnie, to moja pierwsza maszyna , na której sama uczę sie szyć i uważam, że jej budowa pomaga mi w tym, prosta obsługa, proste ściegi, gdzie jest równiez kilka ozdobnych. Maszyna bardzo mi sie podoba, ma pokrowiec, naprawdę polecam w przeciwieństwie do łucznika, gdzie czytałam duzo negatywnych opinii, ze sie psuje, ale rózwnie mam 2 kolezanki, które w bardzo krótkim czasie musiały oddać łucznika do serwisu. O maszynach singer i dokałdnie tym modelu nie znalazłam jednej negatywnej opinii. Jest rewelacyjna polecam polecam polecam :)

Zalety
    • cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha praca, nie przepuszcza
  3. Ocena:

Cokupic.pl

Maszyna jest godna polecenia.Myślę,iż za takie pieniądze ciężko wybrac coś równie fajnego.Jedyny minus, to że przy grubszej warstwie trochę się zacina,reszta chodzi bez zarzutów.

Zalety
    • cena, duży zakres regulacji, czytelność instrukcji obsługi, dużo funkcji, wiele różnorodnych programów
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Jak w temacie. Maszyna super, ale po pewnym okresie użytkowania okazało się że igły w ogóle są bardzo trudno dostępne. Czy ktoś miał też taki problem?
    Pozdrawiam
    zozo

Zalety
    • duży zakres regulacji, cicha praca
    Wady
    • skomplikowana instrukcja, wolna
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Świetna maszyna, cichutka, posiadająca wszystkie niezbędne programy i funkcje.

Zalety
    • wiele różnorodnych programów , dobra regulacja, przystępna cena, czytelność instrukcji obsługi, cicha, szybka
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) Marta

Ceneo

Jak na razie (drugi dzień użytkowania ;-)) spełnia moje wymagania. Przejrzysta instrukcja pozwala zacząć szyć już pierwszego dnia nawet laikom. Polecam!

7. Ocena:

Opinię napisał(a) monika

Ceneo

Bardzo fajna maszynka. Mam już ją dość długo i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest mała, podręczna, nie zacina się, bardzo prosta w użyciu. Poza tym nie jest droga i ładnie wygląda na półce.

8. Ocena:

Cokupic.pl

Maszyna świetna bez uwag i zastrzeżeń! Drobne mankamenty z uruchomieniem, prosta w obsłudze i jednocześnie elegancka. Najważniejsze w tym jednak jest "człowiek", który maszynę sprzedał i do momentu uruchomienia maszyny sprawę pilotował, a także zwrócił pieniądze za regulację.Zatem produkt i człowiek, to świetna całość! Mały problem gdyż nie ma instrukcji w jęz. polskim, ale to też nie było większym problemem. Ponadto, nie jestem profesjonalistą w dziedzinie szycia.

Zalety
    • cena, cicha praca, gwarancja
  9. Ocena:

Cokupic.pl

dopiero kupiłam, ale cudowna maszyna: ładnie pracuje. Jak dla mnie - ma wystarczająco funkcji, żeby zadowolić użytkownika

Zalety
    • cena, duży zakres regulacji, czytelność instrukcji obsługi, dużo funkcji
  10. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo poręczna,nie rozregulowuje się,duża wygoda za przystępną cenę.Niezwykle przydatna do szycia na własne potrzeby.Instrukcja mogłaby być bardziej szczegółowa.Brakuje informacji jak używać np. stopkę do owerloka .

Zalety
    • dobra regulacja, cicha, wielofunkcyjna
    Wady
    • skomplikowana instrukcja