Schowek

Vichy Dercos Aminexil SP94 Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Vichy Dercos Aminexil SP94 Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) ceneo

Cokupic.pl

Ja kiedyś się skusiłam na zamiennik, i to były dopiero pieniądze wyrzucone w błoto! Ten preparat, stosuję od jakichś 10 lat, oczywiście z przerwami. Włosy po kuracji zawsze wracają do normalnego stanu, odrastają setkami! Jak dla mnie jedyna broń przeciwko utracie włosów. Już samo stosowanie szmponu przez dłuższy czas pomaga.

Moja mama również od lat ratuje włosy właśnie tym środkiem. Mama mojej przyjaciółki po chemii również stosowała dercos, myślę, ze jesli ktoś chce uratować włosy powinien sięgnąć po ten produkt, jeśli go nie stać, to istnieją zamienniki, dla każdego coś odpowiedniego! Ale na moje włosy tańsze zamienniki nie podziałały :/

Ta opinia posiada 1 komentarz
  2. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) ynka11

Cokupic.pl

Nieskomplikowany i łatwy w użyciu. Bez zapachu i nie tłusty. Efekt opisałabym jako średni. Włosy nieco mniej wypadają, a co najważniejsze pojawiły się nowe, co jest pożądanym efektem. Przeciwko przemawia cena i brak tak spektakularnych efektów jakich można by się spodziewać. Może oczekiwałam Cudu?

Zalety
    • łatwość użycia, zagęszcza
  3. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) sandra_83

Cokupic.pl

Niestety, nie mogę polecić tego produkty, gdyż nie zauważyłam żadnej zmiany, włosy jak wypadały tak wypadają. Oczywiście każdy jest inny, i mi niestety one nie pomogły, wyrzuciłam w błoto 120zł, pomimo regularnego stosowania, aby dokładniej aplikować ampułki zaangażowałam nawet mojego męża, który dzielnie je wmasowywał w skórę głowy. Niestety bezskutecznie.

Wady
    • cena, nieskuteczny, niewydajny
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) benciaa

Cokupic.pl

Miałam bardzo duże problemy z wypadaniem włosów. Stosowałam wiele środków, zaczynałam od tych tańszych. Stwierdziłam jednak, że zamiast kupować tańsze produkty spróbuję droższych, może lepiej na tym wyjdę, a w końcu i tak wyjdzie ta sama cena. Nie pomyliłam się. Moje włosy po ampułkach stały się mocniejsze, już tak nie wypadają. Widzę znaczną poprawę. Cena na pewno odstraszy nie jedną osobę, jednak jeżeli zależy komuś na włosach warto zainwestować.

Zalety
    • łatwość użycia, uzdrawia włosy, nadaje sprężystość, ułatwia rozczesywanie
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) sylwcia77

Cokupic.pl

Po urodzeniu dziecka moje bardzo długie i gęste włosy zaczęły mi wypadać garściami, myślałam że zwariuję. Wtedy pani z apteki poleciła mi szampon VICHY Dercos i ampułki. Już po kilku wcieraniach były doskonałe efekty. Na dodatkową uwagę i specjalną pochwałę zasługuje funkcjonalne opakowanie, niezwykle ułatwiające aplikację specyfiku. Sam płyn nie lepi się, nie maże, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów.

Zalety
    • łatwość użycia, uzdrawia włosy
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Bardzo polecam.... świetnie działa i jest stosunkowo nie drogie...działa co prawda po 3 opakowaniach ale żaden lek ani kosmetyk nie działa od razu... a nie drogie... 7,20 zł za jedną ampułkę to na prawdę tanio. Włosy nie wypadają, wręcz zaczynają odrastać, świetnie się rozczesują i ozdyskują połysk. POLECAM!

Zalety
    • uzdrawia włosy, przystępna cena, lśniący wygląd, ułatwia rozczesywanie
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Bardzo wypadały mi włosy. Po wizytach u kilku lekarzy i setkach różnych leków nie było żadnego efektu. Łysiałam! Farmaceutka poleciła mi ten produkt i szampon. Po roku stosowania włosy mi odrosły, a te które nie wypadły wzmocniły się. Efekt trwał około 3lata. Znów zaczynają mi lecieć i znów sięgłam po Dercos. Cena mnie nie przeraża, bo leki były o wiele droższe niż te kosmetyki; a nie pomagały. Jeśli ktoś pisze, że nie pomogło, a stosował przez miesiąc to niech się nie dziwi. Ja zużyłam około 200 ampułek i około 20 butelek szamponu. Warto!

Zalety
    • łatwość użycia, świetne działanie
    Wady
    • cena, niewydajny
  8. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) jarecki2010

Cokupic.pl

Kuracja przeciw wypadaniu włosów Vichy jest według mnie koszmarnie droga. Za 12 ampułek zapłaciłam ponad 120 złotych :( ale nie żałuję. Przy regularnym ( codziennym) wcieraniu ( niestety ciężko zrobić to samemu) zauważyłam, że nie gubię już tylu włosów co wcześniej :) Niestety pewnym minusem jest to, że po pewnym czasie problem powraca i trzeba kupić nowe opakowanie. Nie ma się co łudzić cudów nie ma :(

Zalety
    • uzdrawia włosy, ładny zapach, zagęszcza
    Wady
    • cena, trudność użycia
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) andrzej_70r

Cokupic.pl

Kosmetyk jest bardzo dobry dla rzadkich i zniszczonych włosów. Moja córka miała takie problemy i już po 5 dniach jej włosy nabrały blasku i stały się o wiele gęstsze. Można powiedzieć, że widać natychmiastowe efekty. Produkt wart swojej ceny. Polecam.

Zalety
    • uzdrawia włosy, lśniący wygląd, nadaje puszystość, nadaje sprężystość
  10. Ocena:
    3,50