Pioneer VSX-417 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
wygoda używania
1 uważa za wadę

Pioneer VSX-417 - Opinie

1. cokupic_anonymouse

Mam ten aplituner chyba z rok basy ma bardzo dobre tylko czeba je umiec ustawic a jak sie je juz ustawi to glosnik 25cm o mocy 100 wat spalic idzie bez problemu. I niewiem czemu go krytykujecie iak sie na nim nie znacie.

Zalety
    • czysty dźwięk, solidność, dobra moc, przystępna cena
  2. kamikaze

Posiadam już ten amplituner prawie 2 lata. Po paru miesiącach kanał centralny przestał mi grać poprawnie, a wszystko dlatego że płytka drukowana coś nie łączy w środku. Rozbierałem go i rzeczywiście jest tam jedna płyta która wchodzi w druga płytę główną i to ona jest od tego że kanał centralny może nie grać prawidłowo. Domyśliłem się tego po tym iż jak mi nie grał prawidłowo głośnik z kanału centralnego to uderzyłem z góry w niego z prawej strony i grał dobrze, czasem musiałem kilka razy. I czasami jak stuknęąem w szafkę to się psuł z powrotem. Produkt po za tym jednym jest ok, duża moc jest na frontach, na tyłach jest mniejsza, wątpie że jest 100watt, bo mam podłaczone zwykłe głośniczki od wieży. Z przodu mam 4ohm boshmann ii dobrze sobie radzi z nimi, chyba że przesadze z glośnością to się wyłaczy(wiadomo nie ta oporność). Ja go wtedy kupilem razem z przesyłko za 824zł to mi się oplacało

Zalety
    • wart ceny,
    • dźwięk dobry do filmów,
    • wygląd,
    Wady
    • brak pasywnego wyjścia na subwoofer,
    • głośny wentylator na radiatorze,
  3. mirexs28

Bardzo dobry amplituner znanej firmy. Uważam że warto go kupić ponieważ jest to świetne rozwiązanie dla ludzi lubiących muzykę znakomitej jakości. Do tego ma zniewalający wygląd i znakomite możliwości. Polecam gorąco.

Zalety
    • czysty dźwięk, dobra moc
  4. marek20052

Pioneer VSX-417 to świetny sprzęt, kilka razy widziałem go w akcji, świetnie daje sobie radę. Ma doskonały design oraz efektywnie gra. Dzięki dźwięku przestrzennemu 5.1, który on oferuje, odnajdziemy świetne efekty dźwiękowe w wielu filmach. Polecam!

Zalety
    • precyzyjne pokrętła, czysty dźwięk, solidność, dobra moc
    Wady
    • za wysoka cena
  5. matys-m

Pioneer VSX-417 to sprzęt który testowałem u mojego kuzyna. Dźwięk z niego jest bardzo precyzyjny, wytwarza bardzo wyrazisty dźwięk przestrzenny. Mocy mu nie brakuje i posiada wystarczającą ilość regulacji. Polecam każdemu kto lubi słuchać krystalicznie czyste brzmienie.

Zalety
    • precyzyjne pokrętła, czysty dźwięk, dobra moc
  6. spree84

Opisywany amplituner firmy Pioneer w połączeniu z dobrym zestawem głośników generuje rewelacyjnej jakości dźwięk przestrzenny, który zaspokoji potrzeby najbardziej wymagających słuchaczy. Cena nie jest niska, ale warto zainwestować w ten sprzęt. Z czystym sumieniem polecam.

Zalety
    • precyzyjne pokrętła, czysty dźwięk, solidność, dobra moc
  7. ireneuszkortus

Miałem ten wspaniały sprzęt. Grał naprawdę dobrze. Bardzo piękne brzmienie oraz bardzo dobre pasmo przenoszenia. Z dobrymi głośnikami gra wyśmienicie. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Wszystkie niezbędne wejścia i wyjścia są dobrze rozpalnowane.

Zalety
    • czysty dźwięk, solidność
  8. Leszek1116

O tak. To co widzimy w opisie jak najbardziej. Przeznaczony do projekcji dźwięku przestrzennego. Słyszałem ten sprzęcik w akcji i daje rade. Za jego kupnem przemawia również sama firma. Pioneer jest wiodącym producentem sprzętów grających. Aczkolwiek tym którzy chcą tylko trochę posłuchać muzyki ten sprzęt może okazać się niepotrzebnym wydatkiem ze względu na swoją dużą funkcjonalność.

Zalety
    • precyzyjne pokrętła, czysty dźwięk, dobra moc
    Wady
    • za wysoka cena
  9. Anonim

Bardzo dobry wzmacniacz, jedynym jego minusem jest to, że zanim zagra trzeba go poustawiać.

Zalety
    • jakość dźwięku
    Wady
    • wygoda używania