Schowek

LG FA 162 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

LG FA 162 - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) filipN

Ceneo

Kilka miesięcy temu pojechałem do [WYMODEROWANO], byłem nastawiony raczej na duży sprzęt, muskularny, ale gdy zauważyłem tą wieżę, od razu mi się spodobała. Odsłuchałem ją i... zatkało mnie, dźwięk czysty, mocny. 5 minut później wychodzę ze sklepu z ... pudłem :) Kolejne 15 minut i stoi już w pokoju. Rozpakowana, prawie postawiona. No i w końcu podłączyłem ja do komputera ( musiałem kupić kabelek 5m ). Na początku byłem dość sceptycznie postawiony. Wcześniej miałem Creativy - tyle że 30w razem, a ten potwór ma 160w RMS. Dźwięk idealny, nie za cicho, tylko troszkę za głośno. Do dzisiaj nie odważyłem się dojść do 35/40 na skali ... było 33 chyba - uciekałem z pokoju ... na sylwestra grała przy 20 - 25/40 - imprezka była boska :D Dzisiaj boję się przekraczać 25 - nie wytrzymuje tego. jakość wykonania - celująca, cena - masakra, myślałem że źle widzę ... kosztowała 600zł,

Zalety
    • jakość, wygląd, świetna jakość brzmienia, idealny bas, maleńka , przyciągająca wzrok - dalej nic nie pamiętam, za przeszkadzanie sąsiadom w obiadku nie żałuje :D
    Wady
    • brak - chyba że... zbyt dobra ...
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) krzys

Ceneo

Sprzęt w atrakcyjnej cenie i nieproporcjonalnie dobrej jakości dźwięku do ceny! Nowoczesne wzornictwo, dobry bas i odtwarzanie mp3. Z niepozornych kolumn słychać świetną szczegółowość dźwieku od najniższych po średnie i wysokie tony. Kupiłem do sypialni i jestem w pełni zadowolony z zakupu. Zastanawiałem się nad nowszym modelem FB 163 ale jej obsługa mi mniej odpowiadała a odtwarzanie filmów nie jest mi w wież potrzebne zatem wybór padł na FA 162 i polecam wszystkim niezdecydowanym. Jedynym mankamentem jest fakt że znać na niej każdy paproch włosek czy kurz bo jest czarno-błyszcząca...

Zalety
    • -wyśmienity w tej klasie cenowej dźwięk
    • - atrakcyjna cena
    • - MP3!
    Wady
    • - widać palcowanie i paprochy na obudowie :P)
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) Kazimierz-K42

Cokupic.pl

Wieża która od początku przypadła mi do gustu. Jest bardzo nietypowa choćby przez to, ze spody głośników są ścięte pod kątem. Na dodatek moc jest bardzo duża co jest dużym plusem. Posiada też panel dotykowy co jest małym plusem, ale jest też trochę nie praktyczne bo po każdym użyciu trzeba ,,latać” ze ściereczką i wycierać. Dobrze ściąga również fale radiowe nie bez większych zakłóceń. Kolejnym plusem jest to, że gdy podłączymy np. telefon czy mp3 do wieży po przez USB to sama wynajduje folder z muzyką. Polecam ten produkt.

Zalety
    • atrakcyjny design, czysty dźwięk, dobre basy
  4. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) bbubel

Ceneo

Nie wiem na jakiej podstawie ludzie piszą pozytywne opinie, ok, może wygląd jest fajny, niestety nic poza tym - zauważmy że głośniki mają WIELKIE braki w przenoszeniu niestety prawie wszystkich pasm, a poczynając od 16k hz jest już tragedia. Może i dla przeciętnego słuchacza, który słucha wiadomości w radiu 5 jest ok ale dla bardziej wymagających nie nada się zupełnie. Podkreślam jescze raz - Głośniki są TRAGICZNE, w niektórych laptopach spotkałem się z lepszym dźwiękiem.

Zalety
    • wygląd?
    Wady
    • Dźwięk
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) asks72

Cokupic.pl

Więżę tę posiadam od ponad pół roku. Dźwięk jest czysty. Panel dotykowy jest czuły (niektórych rozwiązanie z takim panelem odstrasza). Ogólnie sprzęt jest bardzo ładny. Nie ma problemów jeżeli chodzi o podłączanie urządzeń przenośnych - zawsze je wykrywa. Minusem jest tylko to, że gdy cicho słuchamy muzyki słychać szum wentylatora oraz wybitna zdolność osiadania kurzu na kolumnach i samej wieży ;-). Polecam!!!

Zalety
    • atrakcyjny design, czysty dźwięk
  6. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Wieża bardzo ładnie wygląda wzbogacona o panel dotykowy nie zawsze praktyczny. Czysty ładny bas i sopran ale do pomieszczenia powyżej 10 m kw. Plus za korektor (możliwośc własnych ustawien , podbicie xdds i xts pro ) Za ta kase nic lepszego nie znajdziesz :P

Zalety
    • atrakcyjny design, czysty dźwięk, solidność
    Wady
    • skomplikowana obsługa
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) RTV-lux-AGD

Cokupic.pl

Zdecydowanie polecam tę wieże, ponieważ producent bardzo postarał się podczas jej projektowania. Największym plusem można określić precyzyjne pokrętła oraz dobry bas, który jest wytwarzany przez dwa głośniki o dużej mocy. Cena jak dla mnie jest atrakcyjna, dlatego też w 100 % polecam.

Zalety
    • pełna funkcjonalność
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) Daniel

Ceneo

Nie zauważyłem żeby była za głośna nawet przy cichym słuchaniu muzyki o 4.00 nad ranem jak inni jeszcze śpią. Zarówno wentylator jaki napęd CD pracują według mnie bardzo kulturalnie. Przy tak fajnym brzmieniu i całkiem sporej mocy wyjściowej wzmacniacza coś musi go chłodzić żeby nie uległ spaleniu, dla tego niech nie dziwi że gdzieś odrobinę słychać wentylator.

Zalety
    • -super brzmienie
    • -fajny wygląd
    • -niewielkie rozmiary
    Wady
    • -jak się nagra kilka folderów z mp3 to przy odtwarzaniu losowym wieża miesza wszystkie pliki ze wszystkich katalogów razem.
  9. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) ArkadiuszD.

Ceneo

Wieża ta pojawia się w wynikach filtrowania jako sprzęt mający napęd DVD.Tymczasem nie posiada możliwości odczytu płyt DVD (tak wynika z opisu technicznego)- co może wiele osób szukających uniwersalnego sprzętu wprowadzić w poważny błąd.

Ta opinia posiada 2 komentarze
  10. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Zastanawiam się czy wśród osób zachwycających się nad tą wieżą są sami głusi? Kupiłem tą wieżę i jestem przerażony HAŁASEM WENTYLATORA. Jak można do sprzętu HIFI włożyć wentylator rodem PeCeta? Kolejna wada to mało płynna regulacja głośności. Co do plastiku - rzecz gustu. Poza tym brzmi całkiem dobrze, ale dopiero od wartości 4 w górę, kiedy to zagłusza się całkiem wentylator.

Zalety
    • dobre basy
    Wady
    • mało funkcji