Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml

Nuty zapachowe: Cytryna, Herbata, Jaśmin, Paczula, Piwonia, Żurawina.
Cena:
218,99 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Sklep:
Warianty:

Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda Perfumowana 100ml - Opinie

intensywność
zapach

1. joana

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret woda toaletowa 50 ml

Piękny zapach, niespotykany, polecam

2. joanna

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woman Woda perfumowana 30 ml spray

Dobrze zapakowane perfumy, intensywny zapach

3. Izolda

Wcześniej miałam miniaturkę tych perfum i tak mi się spodobały, że postanowiłam kupić pełnowymiarowy produkt. Zapach jest owocowy, ale nie infantylny dzięki temu, że przełamuje go cierpka nuta. W mojej ocenie trwały i piękny. Zdecydowanie wyróżnia się na tle owocowych kompozycji.

4. Karolina

Perfumy piękne, idealne dla mnie. Polecam wszystkim kobietom. Mojemu mężowi bardzo się podobają

5. Przemek

Rewelacyjny zapach, bardzo zmysłowy, nie ciężki, bardzo trwały.
    Jedyna wada to wysoka cena w stacjonarnych perfumariach, no i wg. mnie niezbyt ładna butelka, no ale to drugie to kwestia gustu.

Zalety
    • rewelacyjny zapach
    • wysoka trwałość zapachu
    Wady
    • wysoka cena w stacjonarnych perfumeriach
  6. anai

piękny

7. nienoma

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda toaletowa 100 ml

zapach ladny ale otrzymalam produkt bez folii!!! brak pewnosci o oryginalnosci produktu

8. karolina

trwały zapach

9. Dorcas

Elegancki a zarazem świeży i lekki zapach z intrygującymi nutami w tle. Długo utrzymuje się na skórze.

10. Masha

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Givenchy Ange ou Demon Le Secret Woda perfumowana 50 ml spray

Zapach "poczułam" na koleżance i zachwycił mnie tak bardzo, że postanowiłam kupić bez próby na własnej skórze. I jestem zachwycona i oczarowana tymi perfumami. Zapach jest intensywny ale nie nachalny, elementy świeże mieszają się z ciepłymi dając poczucie otulenia, Zapach z charakterem.