Weber One Touch Gold 57cm - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
Cecha
Uważam za wadę

Weber One Touch Gold 57cm - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) bednarz_16

Cokupic.pl

Grill ten jest naprawdę bardzo piękny i prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Ruszt na grillu jest bardzo duży i pomieści sporo kiełbasek. Grill można łatwo przenosić dzięki zastosowaniu dwóch kółek. Grill dostępny jest w różnych kolorach. Niestety cena jest mocno przesadzona.

Zalety
    • efektywność, duża powierzchnia grillowania
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) madziulek212

Cokupic.pl

Bardzo fajny grill. Podoba mi się jego kształt i kolor. Grill ma niezbyt duży rożen, co jest jego wadą,ale na pewno wystarczy na domowy użytek. Grill jest elegancki i łatwy w czyszczeniu. Cena nie jest zbyt wygórowana, a efekt wizualny jest znakomity. Polecam ten produkt.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, przenośny
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) pgrzyb2

Cokupic.pl

Weber One-Touch Gold (57 cm) to ekstraklasa wśród grilli. Bardzo solidnie wyknany i stabilny. Łatwy w przemieszczaniu. Bardzo duży ruszt. Przykrywka na całość przyspiesza grillowanie. Rzecz dla ludzi, którzy czesto grillują z przyjaciółmi. Starczy na lata. Polecam - mimo niezbyt niskiej ceny. pg

Zalety
    • efektywność, duża powierzchnia grillowania, przenośny
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) RaGo167

Cokupic.pl

Zastanawiałem się nad zakupem takiego grila ale niestety odstraszyła mnei jego wygórowana cena. Jest to już gril profesjonalny. Przede wszystkim bardzo solidnie wykonany. Bardzo łatwo jest go przenieść ponieważ jest na kółkach. Zdecydowanie gril ten jest wart polecenia. Szkoda tylko że cena taka wysoka.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania, przenośny
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) ilonkos

Cokupic.pl

To jest już grill z wyższej półki. Posiada bardzo duży rusz, gdzie możemy położyć większą ilość jedzenia, które zamierzamy ugrillować. Grill jest stabilny i posiada mocną i wytrzymałą konstrukcję. Dodatkowym atutem jest pokrywa, dzięki której mięso lepiej dochodzi podczas grillowania. Gorąco polecam.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) lvlagda

Cokupic.pl

Bez wątpienia grill ten wyróżnia się spośród innych. Zrobiony jest z dobrych materiałów, które nie ulegają zniszczeniu pod wpływem temperatury. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała co daję komfort grillowania. Jedyną wadą jest dość wygórowana cena, ale myślę, że warto.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania, przenośny
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) olcia300

Cokupic.pl

Ten grill jest w pełni profesjonalnym urządzeniem, ma bardzo dobrą jakość wykonania, jest bardzo trwały, solidny i będzie nam służył przez lata. Dobry i solidny ruszt oraz wygodna pokrywa sprawiają, że potrawy z tego grilla smakują świetnie i są bardzo dobrze dopieczone. Minusem jest cena.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, przenośny
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) iilloonnaa8

Cokupic.pl

Produkt wydaje się bardzo dobrej jakości,wykonany z bardzo dobrego materiału.Bardzo dużą zaletą jest to Ze ma pokrywę co pozwala grillować na deszczu i nie daje tyle dymu co zwykły grill. na pewno cena która trzeba zapłacić za ten produkt jest adekwatna ale dla mnie wysoka

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania
    Wady
    • długość rozpalania
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) nexxxon

Cokupic.pl

Jestem zachwycona jego wysoką jakością. Przyznam grill nie należy do najtańszych, lecz i tak jest warty swojej ceny. Jego największym plusem jest to, że jest on przykrywany, sprawia to że nawet w czasie deszczu można na nim smażyć. Następnym jego plusem jest to, że nie rdzewieje oraz ma dużą powierzchnie, warto taki mieć!

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania, przenośny
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) cholewowie

Cokupic.pl

Grill jest naprawdę wspaniały. Profesjonalnie wykonany. W ogóle się nie buja. Ma pokrywę, dzięki której potrawy na grillu bardzo szybko się pieką. Grill ma także kółka, dzięki którym łatwo, jest go przestawić w dowolne miejsce. Łatwo jest także wysypać z niego popiół ponieważ ma poręczna odłączaną miseczkę. Grill polecam tylko i wyłącznie osobą które często grillują, ponieważ jest on bardzo drogi. Jest to najlepszy grill z jakim miałem do czynienia. Polecam za wysoką jakość.

Zalety
    • podtrzymuje dobry smak, efektywność, duża powierzchnia grillowania, przenośny