Samsung Galaxy S IV (S4) Mini i9195 8GB Czarny

Kup teraz za 709,00 + bonus 141 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

• Czerwony
  • Fioletowy
  • Pomarańczowy

Samsung Galaxy S IV (S4) Mini i9195 8GB Czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

2. Ocena:
    Agito Sp. z o.o.

Opinię napisał(a) mmm

Ceneo

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S IV (S4) Mini GT-i9195 8GB Biały

Super tele

3. Ocena:
    Juka.pl

Opinię napisał(a) Marcin

Różni się atrybutem Kolor: Biały

Bardzo dobry telefon z rodziny Samsung polecam

4. Ocena:

7. Ocena:
    SwissTel

Opinię napisał(a) bogbial

Różni się atrybutem Kolor: Biały

Funkcjonalny, jest wszystko co potrzeba w nowoczesnym telefonie

8. Ocena:
    Mall.pl

Opinię napisał(a) przemek

Ceneo

lepiej kupić inny kolor. Najtańsze s4mini są za 700zł, więc warto brać najtańszego. super telefon.

9. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) Charli

Samsung Galaxy S IV (S4) Mini i9195 8GB Czarny - Opinie

1. Ocena:
    4,50

Opinię napisał(a) Marc09

Ceneo

Wybór S4 mini przypomniał mi o powiedzeniu "nigdy nie mów nigdy"; byłem przeciwny telefonom Samsunga odkąd pamiętam przede wszystkim za tandetę jaką serwowali i marketing "dużo i tanio"; przyznać jednak trzeba że z telefonu na telefon robili kroki milowe i tak zdobyli moje zaufanie. Jako posiadacz Nokii E52 długo nie mogłem znaleźć następcy w postaci smartfona a to ze względu na wagę i rozmiary = urządzenie które waży 150gr i więcej nie może być mobilne! Drugą sprawą była bateria, tutaj częściowo problem został..

..W S4 mini wyróżnić trzeba wymiary i wagę (waży tylko 107gr) i tutaj podkreślić muszę że nie ma konkurencji (nawet "Król" 5S jest troszkę cięższy 112gr) reszta daleko w tyle, a tu każdy gram się liczy.., Bateria taka sobie; przy moich ustawieniach - wyświetlacz ustawiony na oszczędzanie energii - użytkowanie normalne tj. rozmowy, sieć, muzyka = dwa dni, intensywne = jeden dzień;
    Telefon jest bardzo konfigurowalny, właściwie możemy spersonalizować każdą funkcję, do tego dość intuicyjny w obsłudze i jak na razie stabilny systemowo. Jakość dźwięku rozmów bardzo dobra. Również jakość odtwarzanej muzyki zaskoczyła mnie pozytywnie ale dopiero po uruchomieniu opcji "Adapt Sound" - cóż nie jest to może audiofil ale naprawdę nie można narzekać; gra nawet akceptowalnie ze słuchawkami dołączonymi do telefonu choć z AKG 314p dużo lepiej.. Jeżeli jesteśmy przy muzyce - uwaga, uwaga - odtwarza pliki w formacie FLAC!.., co nie często się zdarza w telefonach, no ale to jest Samsung, akurat tutaj marketing na plus.
    Aparat można sobie darować, zaletą jest to że jest; jakość zdjęć przeciętna; na plus ostrość; lepsze niż zdjęcia kręci filmy.
    Samsung jest dość solidnie wykonany, choć plastik tutaj górą.

Podsumowując: telefon wart swojej obecnej ceny; na plus gabaryty, waga, procesor, dźwięk, mnogość ustawień i personalizacji urządzenia.. Minusem z pewnością bateria..
    Nie bardzo widziałem sens dopłaty do iPhone 5s który tylko troszkę jest lepszy S4mini - a to troszkę to jeszcze 1300zł trzeba dołożyć.

Zalety
;