Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Czarny

Ekran 4,3 cala, aparat 8 Mpix, pamięć 1,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Kup teraz za 747,00 od + bonus 149 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

• Czerwony
  • Fioletowy
Dodaj do schowka

Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Czarny - Opinie potwierdzone zakupem

1. Krystian

Polecam Ten produkt,

2. Anonim

Uważajcie, co kupujecie. W 2015 roku Samsung wprowadził na rynek europejski odświeżony model z procesorem czterordzeniowym, taktowany zegarem 1,2 GHz. Starszy model, z 2013 roku, miał procesor 1,7 GHz, ale dwurdzeniowy. Większość sprzedawców nie wie o tych różnicach i nie potrafi powiedzieć, który model mają na stanie. Informacja ta jest na pudełku, więc najlepiej zamówić telefon w opcji z darmową dostawą i darmowym zwrotem (np. odbiór osobisty w salonie).

Telefon mam dopiero od dwóch tygodni, więc ciężko wydać opinię co do jego wytrzymałości i długotrwałości.

Jeżeli ktoś — tak jak ja — p***** telefonu o niewielkich rozmiarach i bezkompromisowych parametrach, to jest to jedna z niewielu propozycji na rynku. W tym segmencie praktycznie jedynymi konkurentami są Sony Xperia Z1 Compact (o połowę droższa) oraz iPhone (2-3 razy droższy).

Ja z wyboru jestem zadowolony — z telefonu da się korzystać jedną ręką w zatłoczonym tramwaju, a jednocześnie nic się nie zawiesza ani nie zamula. Programy uruchamiają się szybko, bardziej wymagające aplikacje działają sprawnie nawet po dłuższym użytkowaniu telefonu (na moim poprzednim telefonie jeśli chciałem zagrać w niektóre gry, to musiałem wcześniej zrestartować urządzenie...). Szybko nawiązuje połączenie z sieciami WiFi i szybko określa lokalizację na mapie.

Bateria przy normalnym użytkowaniu (trochę Internetu, trochę słuchania muzyki, pisanie SMS, rozmowy, mapa) wystarcza na ok. 1,5 dnia. Tak więc albo trzeba go będzie ładować codziennie (przy prawie połowie baterii), albo doładowywać w czasie dnia (np. w pracy — ale do tego trzeba drugi kabel i/lub ładowarkę). Przy bardziej oszczędnym używaniu spokojnie wytrzymuje dwa dni.

Jedyne, do czego można się przyczepić, to standardowy u Samsunga brak aktualizacji do najnowszej wersji Androida oraz fakt, że "mini" oznacza nie tylko zmniejszenie rozmiarów, ale także usunięcie niektórych funkcji z podstawowego modelu Galaxy S (np. Air Gestures — chociaż nie to, żeby były jakoś specjalnie potrzebne).

Zalety
    • automatyczna zmiana jasności ekranu
    • bateria
    • odpowiednie parametry
    • płynność działania
    • rozmiar
    • wielkość
    Wady
    • brak aktualizacji androida
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  3. mmm

Super tele

4. a

5. Marcin

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Biały

Bardzo dobry telefon z rodziny Samsung polecam

6. Piotr

poręczny, łatwy w obsłudze

7. Michał

Super !

8. gutek122

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Biały

Dobry telefon. Szybko reaguje na dotyk. Dobrze leży w dłoni. Miły w użytkowaniu, wydajny smartfon. We wszystkich aspektach (poza czasem działania na baterii).

9. elmark

stan nienaganny

10. ALIUS

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S4 Mini i9195 8GB Biały

FATALNIE ZAPAKOWANY BEZ GWARANCJI I INSTRUKCJI Z NAKLEJONYM SEALEM NA FABRYCZNY WCZESNIEJ ZERWANY!!!!

Ta opinia posiada 2 komentarze