Actina AMD Phenom X3 8650 4GB 500GB HD4650 DVD-RW VHP
Liczba zdjęć: 1

Actina AMD Phenom X3 8650 4GB 500GB HD4650 DVD-RW VHP

Aktualnie brak ofert tego produktu
  • Procesor: AMD Phenom X3 8650
  • Pamięć RAM: 4GB
  • Napęd optyczny: Nagrywarka DVD
  • Dysk twardy: 500GB
  • System operacyjny: Windows Vista Home Premium

Zestaw komputerowy firmy Actina wyposażony jest w procesor AMD Phenom X3 8650 o częstotliwości taktowania 2.3 GHz,z zainstalowaną pamięcią 4GB RAM oraz dysk twardy o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną ATI Radeon HD4650 i zintegrowaną kartę dźwiękową. Zestaw ma wbudowaną nagrywarkę DVD. Zainstalowany system to Windows Vista Home Premium.

Rozwiń opis
Zobacz także na Actina AMD Phenom X3 8650 4GB 500GB HD4650 DVD-RW VHP

Ten sklep bierze udział w Programie Ochrony Kupujących (POK), który zapewnia konsumentowi rekompensatę do 10 000 zł w przypadku, gdy:

  • nie otrzymał zakupionego towaru;
  • zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie.

W ramach programu koszty związane z rekompensatą ponosi CENEO, dzięki czemu osoby kupujące, a także sklepy nie są narażone na żadne straty finansowe. Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się tutaj.

Trwa pobieranie wyników wyszukiwania...
podgląd

Produkty rekomendowane dla Ciebie

Moje produkty

Moje produkty