Schowek

Valvoline Maxlife 10W-40 5L - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
4 uważa za wadę

Valvoline Maxlife 10W-40 5L - Opinie

1. Ocena:

Cokupic.pl

Produkt z którego jestem naprawdę zadowolony. Dużo lepszy niż inne popularne oleje półsyntetyczne.Utrzymuje silnik w dużej czystości i usuwa zanieczyszczenia po innych gorszych olejach. Sprawdzony w 4 moich samochodach (celowo nie podaję nazw), wyżej oceniam tylko produkty firmy Amsoil.

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  2. Ocena:

Cokupic.pl

Olej leje do Lanosa 1.5 SOHC zdecydowalem sie z uwagi na to że Castroli i Mobili nie leje sie do silnikuw o dużym przebiegu.Poprzednio lalem Lotos Syntetic 10W40,w poruwnaniu z tamtym olejem na Valvoline silnik ma znacznie większą moc i chodzi dużo ciszej.Spalania jeszcze nie sprawdzałem.Olej jest ok polecam!! uwaga na podróbki i stare oleje z allegro,zawsze sprawdzajcie date produkcji!!nie sugerujcie sie opisem aukcji!!

Zalety
    • przystępna cena, wszechstronność
  3. Ocena:

Cokupic.pl

Przed podróżą z Liverpool do Krakowa wlałem go do silnika Fiat Stilo 1.6 benzyna 2004 r. Po 3 tys. km kolor uległ nieznacznej zmianie. Silnik pracował równo i nie brał oleju. W zimie przy minus 20 st.C i zimnym silniku bardzo ładnie płynął z bagnetu. Mam Lotos w drugim samochodzie, który tak ochoczo nie kapał. Polecam choć nie jest tani.

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przedłuża żywotność podzespołów
  4. Ocena:

Cokupic.pl

Polecam jak najbardziej olej Valvoline MaxLife,jest dużo lepszy od castrola którego wcześniej stosowałem ,silnik pracuje ciszej i dużo lepiej odpala w minusowych temperaturach.Jestem naprawdę mile zaskoczony ojejem VALVOLINE , zawsze myślałem że olej to tylko olej a jednak jest różnica w jakości.Czytałem że z oleju castrol zrezygnowała nawet stajnia VW więc to już nie ten sam olej co kiedyś.Polecam Valvoline MaxLife 10W/40 i daję 5 z +

Zalety
    • wysokiej jakości, redukuje tarcie, redukuje zużycie elementów, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  5. Ocena:

Cokupic.pl

Profesjonalny produkt i profesjonalny sprzedawca.Polecam te dwa warianty.Olej bardzo dobrej jakości stosuje go cały czas w swoim aucie ,które wymaga dobrego smarowania i chyba takowe otrzymuje przy tej opcji .Poza tym jest w bardzo przystępnej cenie

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) Sławek

Ceneo

Przejeździłem na tym oleju około 100 tyś km golfem silnik bardzo dobrze chroniony, wyraźnie wycisza jego pracę ,łatwy rozruch zimą ,zmniejsza zużycie paliwa. Obecnie jeżdżę volvo v 70 z silnikiem 2,5 tdi równiez na tym oleju . Z czystym sumieniem polecam valvoline maxline 10w40

• smarowanie
  7. Ocena:

Cokupic.pl

2 lata używam tego oleju w Alfie Romeo 156 2.0 TS i jak do tej pory silnik ma się idealnie. Zero wycieków, smarowanie bardzo dobre, w zimie nie ma problemów. Wszystkie elementy silnika są dobrze chronione, cicho pracują. Polecam!

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Wszystko co piszą o tym oleju sprawdza się - a używam go od kilku lat w swoich samochodach. Silnik pracuje cicho i równo, zmniejszają się drobne wycieki oleju. Faktycznie sprawdza się w samochodach z dużym przebiegiem.

Zalety
    • dobrze chroni, przedłuża żywotność podzespołów
  9. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry olej w świetnej cenie,a co najwazniejsze-baniak 5L, gdzie u konkurencji w tej cenie lub wyższej zazwyczaj dostajemy4. Ja zapłaciłem w Krakowie 89zł, aż sam byłem zaskoczony. Pomimo małego przebiegu mojego poloneza (83 400km) zdecydowanie zauważalna lepsza kultura pracy, silnik jest cichszy. Na ucho można powiedzieć że olej lepszy od castrola magnatec ktory miałem dotychczas, jak będzie mechanicznie okaże się po czasie po kilku zmianach. Zdecydowanie polecam produkty smarne VALVOLINE.Nie tylko olej silnikowy ale i przekładniowe i inne.. Produkt renomowany, który sam dla siebie jest reklamą. Polecam!

10. Ocena:

Opinię napisał(a) Maciej

Ceneo

Sprawdzony i dobry olej . Polecam.