Valvoline Maxlife 10W40 5L - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

bdb

Valvoline Maxlife 10W40 5L - Opinie

1. Ocena:

Cokupic.pl

Produkt z którego jestem naprawdę zadowolony. Dużo lepszy niż inne popularne oleje półsyntetyczne.Utrzymuje silnik w dużej czystości i usuwa zanieczyszczenia po innych gorszych olejach. Sprawdzony w 4 moich samochodach (celowo nie podaję nazw), wyżej oceniam tylko produkty firmy Amsoil.

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  2. Ocena:

Cokupic.pl

Olej leje do Lanosa 1.5 SOHC zdecydowalem sie z uwagi na to że Castroli i Mobili nie leje sie do silnikuw o dużym przebiegu.Poprzednio lalem Lotos Syntetic 10W40,w poruwnaniu z tamtym olejem na Valvoline silnik ma znacznie większą moc i chodzi dużo ciszej.Spalania jeszcze nie sprawdzałem.Olej jest ok polecam!! uwaga na podróbki i stare oleje z allegro,zawsze sprawdzajcie date produkcji!!nie sugerujcie sie opisem aukcji!!

Zalety
    • przystępna cena, wszechstronność
  3. Ocena:

Cokupic.pl

Przed podróżą z Liverpool do Krakowa wlałem go do silnika Fiat Stilo 1.6 benzyna 2004 r. Po 3 tys. km kolor uległ nieznacznej zmianie. Silnik pracował równo i nie brał oleju. W zimie przy minus 20 st.C i zimnym silniku bardzo ładnie płynął z bagnetu. Mam Lotos w drugim samochodzie, który tak ochoczo nie kapał. Polecam choć nie jest tani.

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przedłuża żywotność podzespołów
  4. Ocena:

Cokupic.pl

Polecam jak najbardziej olej Valvoline MaxLife,jest dużo lepszy od castrola którego wcześniej stosowałem ,silnik pracuje ciszej i dużo lepiej odpala w minusowych temperaturach.Jestem naprawdę mile zaskoczony ojejem VALVOLINE , zawsze myślałem że olej to tylko olej a jednak jest różnica w jakości.Czytałem że z oleju castrol zrezygnowała nawet stajnia VW więc to już nie ten sam olej co kiedyś.Polecam Valvoline MaxLife 10W/40 i daję 5 z +

Zalety
    • wysokiej jakości, redukuje tarcie, redukuje zużycie elementów, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  5. Ocena:

Cokupic.pl

Profesjonalny produkt i profesjonalny sprzedawca.Polecam te dwa warianty.Olej bardzo dobrej jakości stosuje go cały czas w swoim aucie ,które wymaga dobrego smarowania i chyba takowe otrzymuje przy tej opcji .Poza tym jest w bardzo przystępnej cenie

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) mt

Ceneo

Kiedys jezdzilem na tym oleju w vw polo coupe i bylem bardzo zadowolony , teraz mam rovera ktory teraz jezdzi na totalu i zaczely popychacze walic , dzis zalewam max lifem i napewno odczuje roznice

Zalety
    • skuteczny
    • smarowanie
    • wycisza podzespoly
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) Sławek

Ceneo

Przejeździłem na tym oleju około 100 tyś km golfem silnik bardzo dobrze chroniony, wyraźnie wycisza jego pracę ,łatwy rozruch zimą ,zmniejsza zużycie paliwa. Obecnie jeżdżę volvo v 70 z silnikiem 2,5 tdi równiez na tym oleju . Z czystym sumieniem polecam valvoline maxline 10w40

• smarowanie
  8. Ocena:

Cokupic.pl

2 lata używam tego oleju w Alfie Romeo 156 2.0 TS i jak do tej pory silnik ma się idealnie. Zero wycieków, smarowanie bardzo dobre, w zimie nie ma problemów. Wszystkie elementy silnika są dobrze chronione, cicho pracują. Polecam!

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów