Schowek

Valvoline Maxlife 10W40 5L - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Valvoline Maxlife 10W40 5L - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) Irek

Ceneo

Olej wysokiej jakości świetnie nadający się do starszych silników.

2. Ocena:

Opinię napisał(a) Piotr

od lat mnie nie zawiódł

3. Ocena:

Opinię napisał(a) maria

Ceneo

Super olej zwłaszcza do starszych aut. Tego oleju silnik nie "pożera" Polecam..

4. Ocena:

Opinię napisał(a) strażak

Bardzo dobry produkt

5. Ocena:

Opinię napisał(a) wisent 48

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Valvoline Maxlife 10W40 4L

Różni się atrybutem Pojemność: 4L

bardzo wysoka jakość w odniesieniu do ceny

6. Ocena:

Opinię napisał(a) gabriel 200

Ceneo

nie ubywa, nie cieknie z miarki podczas sprawdzania, silnik ciszej pracuje. Ten olej to jest OLEJ.

7. Ocena:

Cokupic.pl

Produkt z którego jestem naprawdę zadowolony. Dużo lepszy niż inne popularne oleje półsyntetyczne.Utrzymuje silnik w dużej czystości i usuwa zanieczyszczenia po innych gorszych olejach. Sprawdzony w 4 moich samochodach (celowo nie podaję nazw), wyżej oceniam tylko produkty firmy Amsoil.

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Olej leje do Lanosa 1.5 SOHC zdecydowalem sie z uwagi na to że Castroli i Mobili nie leje sie do silnikuw o dużym przebiegu.Poprzednio lalem Lotos Syntetic 10W40,w poruwnaniu z tamtym olejem na Valvoline silnik ma znacznie większą moc i chodzi dużo ciszej.Spalania jeszcze nie sprawdzałem.Olej jest ok polecam!! uwaga na podróbki i stare oleje z allegro,zawsze sprawdzajcie date produkcji!!nie sugerujcie sie opisem aukcji!!

Zalety
    • przystępna cena, wszechstronność
  9. Ocena:

Cokupic.pl

Przed podróżą z Liverpool do Krakowa wlałem go do silnika Fiat Stilo 1.6 benzyna 2004 r. Po 3 tys. km kolor uległ nieznacznej zmianie. Silnik pracował równo i nie brał oleju. W zimie przy minus 20 st.C i zimnym silniku bardzo ładnie płynął z bagnetu. Mam Lotos w drugim samochodzie, który tak ochoczo nie kapał. Polecam choć nie jest tani.

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przedłuża żywotność podzespołów
  10. Ocena:

Cokupic.pl

Polecam jak najbardziej olej Valvoline MaxLife,jest dużo lepszy od castrola którego wcześniej stosowałem ,silnik pracuje ciszej i dużo lepiej odpala w minusowych temperaturach.Jestem naprawdę mile zaskoczony ojejem VALVOLINE , zawsze myślałem że olej to tylko olej a jednak jest różnica w jakości.Czytałem że z oleju castrol zrezygnowała nawet stajnia VW więc to już nie ten sam olej co kiedyś.Polecam Valvoline MaxLife 10W/40 i daję 5 z +

Zalety
    • wysokiej jakości, redukuje tarcie, redukuje zużycie elementów, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów