Valvoline Maxlife 10W40 5L - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
cena

Valvoline Maxlife 10W40 5L - Opinie

1. Ocena:

Cokupic.pl

Polecam jak najbardziej olej Valvoline MaxLife,jest dużo lepszy od castrola którego wcześniej stosowałem ,silnik pracuje ciszej i dużo lepiej odpala w minusowych temperaturach.Jestem naprawdę mile zaskoczony ojejem VALVOLINE , zawsze myślałem że olej to tylko olej a jednak jest różnica w jakości.Czytałem że z oleju castrol zrezygnowała nawet stajnia VW więc to już nie ten sam olej co kiedyś.Polecam Valvoline MaxLife 10W/40 i daję 5 z +

Zalety
    • wysokiej jakości, redukuje tarcie, redukuje zużycie elementów, dobrze chroni, małe zużycie paliwa, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  2. Ocena:

Cokupic.pl

Profesjonalny produkt i profesjonalny sprzedawca.Polecam te dwa warianty.Olej bardzo dobrej jakości stosuje go cały czas w swoim aucie ,które wymaga dobrego smarowania i chyba takowe otrzymuje przy tej opcji .Poza tym jest w bardzo przystępnej cenie

Zalety
    • dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) Sławek

Ceneo

Przejeździłem na tym oleju około 100 tyś km golfem silnik bardzo dobrze chroniony, wyraźnie wycisza jego pracę ,łatwy rozruch zimą ,zmniejsza zużycie paliwa. Obecnie jeżdżę volvo v 70 z silnikiem 2,5 tdi równiez na tym oleju . Z czystym sumieniem polecam valvoline maxline 10w40

• smarowanie
  4. Ocena:

Cokupic.pl

2 lata używam tego oleju w Alfie Romeo 156 2.0 TS i jak do tej pory silnik ma się idealnie. Zero wycieków, smarowanie bardzo dobre, w zimie nie ma problemów. Wszystkie elementy silnika są dobrze chronione, cicho pracują. Polecam!

Zalety
    • redukuje tarcie, dobrze chroni, przystępna cena, przedłuża żywotność podzespołów
  5. Ocena:

Cokupic.pl

Wszystko co piszą o tym oleju sprawdza się - a używam go od kilku lat w swoich samochodach. Silnik pracuje cicho i równo, zmniejszają się drobne wycieki oleju. Faktycznie sprawdza się w samochodach z dużym przebiegiem.

Zalety
    • dobrze chroni, przedłuża żywotność podzespołów
  6. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry olej w świetnej cenie,a co najwazniejsze-baniak 5L, gdzie u konkurencji w tej cenie lub wyższej zazwyczaj dostajemy4. Ja zapłaciłem w Krakowie 89zł, aż sam byłem zaskoczony. Pomimo małego przebiegu mojego poloneza (83 400km) zdecydowanie zauważalna lepsza kultura pracy, silnik jest cichszy. Na ucho można powiedzieć że olej lepszy od castrola magnatec ktory miałem dotychczas, jak będzie mechanicznie okaże się po czasie po kilku zmianach. Zdecydowanie polecam produkty smarne VALVOLINE.Nie tylko olej silnikowy ale i przekładniowe i inne.. Produkt renomowany, który sam dla siebie jest reklamą. Polecam!

7. Ocena:

Opinię napisał(a) kubek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Valvoline Maxlife 10W40 4L

Tego oleju używam już od 4 lat, uważam, że każdy olej jest podobny, nie ma tu jakiś rewolucji, ma dobrze smarować i chronić silnik, valvolina wybieram dlatego gdyż podobno jest rozlewany poza granicami naszego kraju, dobrze się spisuje, nie zauważyłem ubytków oleju w silniku, także mogę szczerze polecić.

8. Ocena:
    4,50

Opinię napisał(a) leszek

Ceneo

To już 5 samochód zalany tym olejem.Same pozytywy bardzo cicha praca mniejsze zużycie oleju praktycznie żadne.Testowałem na japońcach a teraz przyszedł czas na VW.

9. Ocena:
    4,50

Opinię napisał(a) samuraj

Ceneo

Dobry olej za rozsądną cenę do silników z dużym przebiegiem.

10. Ocena:

Opinię napisał(a) Gracjan

Ceneo

Polecam wszystkim. Oleje Valvoline czy Liqui Moly to pewna inwestycja w sprawdzonej jakości olej ceniony na całym świecie.