Karcher SE 4001 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
Cecha
Uważam za wadę
moc

Karcher SE 4001 - Opinie

1. AKS OSZUST

Uwaga! Firma AKS która udaje najtańszą ofertę OSZUKUJE bo podaje cenę NETTO !!!!!

Zalety
    • AKS OSZUST
    Wady
    • AKS OSZUST
  2. logan1300

Jest to urządzenie bardzo dobrze spisujące się w swoim zakresie działań do których zostało stworzone. Ten o to produkt jest bardzo popularny w samoobsługowych myjniach samochodowych, w których to sami możemy umyć własne auto. Bardzo mile jestem zadowolony z tego Karcher-a. Gorąco polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, dobre ssanie, prostota użycia, wydajność, łatwość obsługi
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  3. uzytkownik_anonimowy

Sprzęt fatalny. Hałaśliwy i awaryjny. Przewraca się podczas jazdy , potrafi się wyłączyć turbina. Włąćznik elektryczny załączył się na stałe i nie chce go wyłączyć . Kółka wypadają z obudowy. Tak fatalnego produktu nie widziałem . Fatalny

Wady
    • hałaśliwy, kiepskie ssanie
  4. uzytkownik_anonimowy

Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa,mam to rok i więcej stało w serwisie niż to używalem.Przez rok dwa razy padła turbina mimo ze używałem środków opisanych w instrukcjii obsługi.Uprałem w sumie może z 10 dywanów.to jest poprostu syf!!! W instrukcji jest napisane ze może zebrac 4 litry brudnej wody ,a w rzeczywistości zbierze 0.5l i włącza się aqua stop i trzba wylac wodę.W serwisie powiedzieli ze muszę używać wyskopiennych środków ,co jest nie prawdą,bo testowalem też na czystej wodzie bez środków i bylo to samo.Serwis to nawet zostawie bez komentarz.Poprostu dziadostwo do kwadratu

Zalety
    • dobre ssanie, łatwość obsługi
    Wady
    • ciężki, głośność
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  5. mati1888

Zachęcana radami koleżanki uległam i kupiłam Karcher. Powiem szczerze, że nie żałuję wydanych pieniędzy, a tak naprawdę szybko mi się zwróciły bo nie muszę już wzywać nikogo do prania dywanów i wykładzin. Urządzenie może tylko sprawiać wrażenie wizualne topornego, ale tak naprawdę jest lekkie i poręczne. Naprawdę świetnie spisuje się przy praniu, dywany pozostają po jego użyciu tylko lekko wilgotne i szybko wysychają. Proste w użyciu. Szczerze polecam.

Zalety
    • efektywność, wydajność, łatwość obsługi
  6. uzytkownik_anonimowy

Mizerne urządzenie. Nie pierze, a zasysa napsikaną wodę. Odkurzanie na mokro to jakaś ściema, wody mozna tam wlać z 200ml, jak jest więcej zasysa we wnątrz korek by woda nie poszła. Dodam że odkurzam na mokro bez żadnych płynów sama woda, jakby ktoś chcial zarzucić mi uzycie wysoko pieniących proszków. Nie, sama woda i on też nie daje rady.

Wady
    • ciężki, głośna praca, kiepskie ssanie, trudność użycia, brak efektywności
  7. Adam

Odkurzacz zakupiłem tydzień temu przede wszystkim z myślą o wypraniu kompletu wypoczynkowego 3,2,1, który z uwagi na to, że często używała go moja trzyletnia wnuczka - no my osobiście też nie jesteśmy bez winy - był bardzo, ale to bardzo zapaskudzony. Kupiłem go z mieszanymi uczuciami - bo jak sprzęt za 800 złotych razem z przesyłką i dyszą do tapicerki ma mi to wyprać. No nic kupiłem. Sklep już oceniłem też bardzo dobrze, ale nie o tym rzecz. Najpierw spróbowałem wyprać meble z użyciem płynu karcher RM 519 - no wyprało, ale to jeszcze nie było to - jak wspomniałem duży stopień zabrudzenia mebli. Jadę do sklepu i kupiłem proszek RM 760 - no to był strzał w dziesiątkę. Cały syf zszedł i meble naprawdę są czyste.

Zalety
    • bardzo dobre odkurzanie, pranie, zwrotny, lekki, nie jest aż tak bardzo głośny. Ogólnie super sprzęt.
    Wady
    • Nie zauważyłem
  8. radek

Odkurzanie na sucho - czy firma płaci za pozytywne opinie ???
    Owszem zbierze paprochy leżące na wierzchu dywanu ale jak ktoś zdążył po nich przejść to dedykowaną ssawką głaskaczką nie ma szans ,podobnie jest ze wszystkim co może przyczepić się do dywanu nitki strzepki różnych włókien Z równej gładkiej podłogi to każdy badziew zbierze.Zawiedziony prania już nie sprawdzałem

Zalety
    • Nie znalazłem
    Wady
    • Hałas odrutowca
    • Brak zwijacza przewodu lub choćby jakichś pewnych uchwytów na obudowie do zaczepienia
  9. olcia300

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia wykładzin, dywanów i podłóg. Jest bardzo skuteczny w walce z roztoczami- idealny dla alergików. Za jego pomocą można usunąć je z dywanu, materaca, tapicerki. Wystarczy użyć odpowiedniego środka, a wszystkie roztocza i ich odchody znikną na długi czas. Świetnie czyści, dezynfekuje. Ma dużą moc. Polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, długość przewodu, dobre ssanie, prostota użycia, łatwość obsługi
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  10. d4ni3l2

Ten odkurzacz bardzo dobrze pierze dywany. Jego praca nie jest głośna. Wykonany jest z mocnych tworzyw dzięki czemu nie uszkodzi się obijając o ściany. Odkurzacz jest oszczędny. Wystarczy nawet do dużego domu. Polecam.

Zalety
    • efektywność, dobre ssanie, wydajność, łatwość obsługi