Karcher SE 4001

Odkurzacze: Bezworkowe, moc: 1400 W, głośność od 71 do 75 dB. Nie posiada filtru HEPA .
Cena:
737,17 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Dostawa:
Darmowa wysyłka
Sklep:

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Karcher SE 4001 - podsumowanie opinii

moc
0 uważa za wadę

Karcher SE 4001 - Opinie

1. Darek

A jak powiem tak - myślałem, że jak zakupię Karcher Odkurzacz przemysł piorący SE 4001 to będę miał coś w miarę solidnego. A tu się okazuje, że od zakupu do pierwszej awarii nie minęło 7 miesięcy i rozleciało się łożysko.
    Serwis stwierdził, że urządzenie po prostu źle było eksploatowane - i nie czyszczony/suszony zbiornik z brudną wodą.
    A i stwierdzili, że trzeba wymienić cały silnik koszt ok. 350zł.
    Co się okazało - któregoś dnia nie miałem co robić i mówię rozbiorę ten stary silnik i zobaczę czy rzeczywiście nie ma możliwości wymiany łożysk - i się okazało, że się stety da. Symbol łożysk 608 Z.
    No i jak wcześniej pisałem, że będę miał coś w miarę solidnego to się rozczarowałem - łożyska China

Wady
    • Części made in China,
    • Serwis albo się nie zna - albo standardowo naciąga klienta.
    • Porażka
    Ta opinia posiada 3 komentarze
  2. jascha

Odkurzacz zakupiłem z myślą o zwykłym, codziennym domowym użytkowaniu. Na 100% nie sprawdzi się jako profesjonalne urządzenie czyszczące np. w myjniach samochodowych czy w profesjonalnym praniu dywanów u klienta z jednego powodu - zbiornik wody jest po prostu za mały i trzeba często dolewać czystą wodę i usuwać brudną. Do codziennego wyczyszczenia wykładziny czy też podłogi we własnym mieszkaniu z pewnością wystarczy, ale na większe sprzątanie w domu klienta z częstą wymianą wody już raczej nie. Oprócz tego jest strasznie głośny, sam natrysk wody OK, ale ssanie brzmi jak startujący odrzutowiec. Jednak sprzęt oceniam bardzo pozytywnie - świetnie czyści twarde podłogi ( kuchnia, przedpokój, łazienka ) - wystarczy sama ciepła woda i widać efekty a nie trzeba ganiać z mopem czy szmatą. Wykładziny również OK - od razu jest lepiej, widać gołym okiem jak nabierają kolorów - od razu inne powietrze w pokoju i znacznie mniej kurzu, a o to mi chodziło. Urządzenie stabilne, nie ma problemu z mobilnością. Brak zwijanego kabla, za to jest rączka do zawieszenia więc jakoś można sobie poradzić. Brakuje ssawki do normalnego odkurzania na sucho w zestawie, a producent każe sobie za nią sporo płacić. Ogólnie POLECAM - tym bardziej za taką cenę - do domowego użytkowania idealne urządzenia. Jeszcze słówko o zakupach w NEO24 - czytałem o problemach jakie wiele osób miało z tym sklepem i się trochę wystraszyłem bo było to już po złożeniu zamówienia. Tymczasem sprzęt odebrałem po trzech dniach ( miało być od 3 do 9 dni roboczych ), doskonały kontakt, błyskawiczne potwierdzenie zamówienia ( w sobotę! ). POLECAM!

Zalety
    • Stosunek jakości do ceny
    • Zadowalający efekt sprzątania
    Wady
    • Mała pojemność zbiornika na wodę
    • HAŁAS!
  3. Sebek :p

A ja jako nie-płatny uzytkownik powiem tak: do odkurzania na co dzień się nie nadaje ponieważ o wiele tańsze odkurzacze maja o wiele większa moc. Co prawda do prania dywanow nadaje się swietnie ponieważ ma bardzo dobrze zbudowana końcówce do prania. My go używamy jedynie gdy chcemy prac dywany i tapicerke(dokupilismy końcówkę do tapicerki ;p) no i do odkurzania(i prania) samochodu. No dobra... Slabe ssanie to pikus w porównaniu z halasem jaki wytwarza... Wyje tak głośno jakbyśmy stali tuż obok helikoptera. A po za tym to co... Ma duży worek, wytrzymałą obudowe, niestety plastikowe rury, ma blokadę zapelnienia zbiornika nie ma ssawkoszczotki(trzeba dokupić tak samo jak końcówkę do prania tapicerki) pojemny zbiornik(4l), ciężki(8kg) i dobrze pierze ;p
    pozdrawiam

Zalety
    • Jakość wykonania, wygląd, dobrze pierze, duży pojemnik na wodę(4l.), duże worki blokada zapelnienia zbiornika
    Wady
    • Wymienilem w opisie
  4. AKS OSZUST

Uwaga! Firma AKS która udaje najtańszą ofertę OSZUKUJE bo podaje cenę NETTO !!!!!

Zalety
    • AKS OSZUST
    Wady
    • AKS OSZUST
  5. uzytkownik_anonimowy

Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa,mam to rok i więcej stało w serwisie niż to używalem.Przez rok dwa razy padła turbina mimo ze używałem środków opisanych w instrukcjii obsługi.Uprałem w sumie może z 10 dywanów.to jest poprostu syf!!! W instrukcji jest napisane ze może zebrac 4 litry brudnej wody ,a w rzeczywistości zbierze 0.5l i włącza się aqua stop i trzba wylac wodę.W serwisie powiedzieli ze muszę używać wyskopiennych środków ,co jest nie prawdą,bo testowalem też na czystej wodzie bez środków i bylo to samo.Serwis to nawet zostawie bez komentarz.Poprostu dziadostwo do kwadratu

Zalety
    • dobre ssanie, łatwość obsługi
    Wady
    • ciężki, głośność
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  6. logan1300

Jest to urządzenie bardzo dobrze spisujące się w swoim zakresie działań do których zostało stworzone. Ten o to produkt jest bardzo popularny w samoobsługowych myjniach samochodowych, w których to sami możemy umyć własne auto. Bardzo mile jestem zadowolony z tego Karcher-a. Gorąco polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, dobre ssanie, prostota użycia, wydajność, łatwość obsługi
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  7. uzytkownik_anonimowy

Sprzęt fatalny. Hałaśliwy i awaryjny. Przewraca się podczas jazdy , potrafi się wyłączyć turbina. Włąćznik elektryczny załączył się na stałe i nie chce go wyłączyć . Kółka wypadają z obudowy. Tak fatalnego produktu nie widziałem . Fatalny

Wady
    • hałaśliwy, kiepskie ssanie
  8. uzytkownik_anonimowy

Mizerne urządzenie. Nie pierze, a zasysa napsikaną wodę. Odkurzanie na mokro to jakaś ściema, wody mozna tam wlać z 200ml, jak jest więcej zasysa we wnątrz korek by woda nie poszła. Dodam że odkurzam na mokro bez żadnych płynów sama woda, jakby ktoś chcial zarzucić mi uzycie wysoko pieniących proszków. Nie, sama woda i on też nie daje rady.

Wady
    • ciężki, głośna praca, kiepskie ssanie, trudność użycia, brak efektywności
  9. mati1888

Zachęcana radami koleżanki uległam i kupiłam Karcher. Powiem szczerze, że nie żałuję wydanych pieniędzy, a tak naprawdę szybko mi się zwróciły bo nie muszę już wzywać nikogo do prania dywanów i wykładzin. Urządzenie może tylko sprawiać wrażenie wizualne topornego, ale tak naprawdę jest lekkie i poręczne. Naprawdę świetnie spisuje się przy praniu, dywany pozostają po jego użyciu tylko lekko wilgotne i szybko wysychają. Proste w użyciu. Szczerze polecam.

Zalety
    • efektywność, wydajność, łatwość obsługi
  10. enderju

Dobry odkurzacz.Sprawdza się w codziennym odkurzaniu,jak i w praniu dywanów lub tapicerki.Dobra moc ssąca.Trochę duży i głośny.Wygląda na ciężki,ale mimo swych wymiarów lekki.Największym minusem według mnie jest b.mały zbiornik na płyn/wodę-tylko 4l...To zdecydowanie mało.Ogólnie polecam.

Zalety
    • akcesoria
    • cena - jeżeli na promocji
    Wady
    • głośność pracy