LG G2 Czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

LG G2 Czarny - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) Daniel

Ceneo

Telefon posiadam miesiąc czasu. Jestem mega zadowolony z zakupu. Funkcja Knock On robi wrażenie i jest bardzo wygodna przy obsłudze telefonu na biurku. Android w połączeniu z nakładką LG współgra idealnie. System działa bardzo płynnie, nie przycina się i nie ma momentów w których czekał bym na jakąkolwiek czynność. Tylny przycisk ułatwia pracę podczas rozmowy (ściszanie, rozgłaśnianie oraz rozłączanie się za pomocą przycisku) jak i przy robieniu zdjęć. Jakość wyświetlanego obrazu powala na kolana :) Wszystko jest przejrzyste i ma bardzo dobre barwy. Aparat robi fajne i wyraźne zdjęcia (może łapie czasami długo ostrość, ale to nie aparat lecz telefon). Internet LTE osiąga bardzo dobre wyniki, we Wrocławiu około 50Mb/s to szatan nie telefon :P Dodatkowo korzystam z pilota który używam do głośników 5.1 wcześniej zawsze szukałem pilota, albo musiałem wstawać od filmu, a teraz wszystko mam pod ręką :) Szczerze polecam tego demona prędkości ;)

Zalety
    • aparat
    • bateria
    • irda - pilot uniwersalny
    • knock on
    • lte
    • nakładka lg
    • podzespoły
    • szybkość działania
    • tylny przycisk
    • wyświetlacz
    Wady
    • brak slotu kart pamięci
    • niewyjmowana bateria
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Sebol

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG G2 16GB biały

Różni się atrybutem Kolor: Biały

Super telefon bateria wytrzymuje do 6 godzin na ekranie, spokojnie wystarcza na cały dzień intensywnego użytkowania, nie wygodnie trochę się go trzyma ze względu na śliski plastik z tyłu obudowy, ale to można rozwiązać za pomocą każdego Case, polecam gorąco obecnie najlepszy wybór na rynku gniecie konkurencje

Zalety
    • bateria
    • design
    • ekran
    • szybkość
    • wykonanie
    • wymiary
    Wady
    • śliski plastik na tyle obudowy
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) an_mi

Ceneo

Telefon z górnej półki za konkurencyjną cenę.

Zalety
    • dobra bateria
    • doskonały ekran
    • intuicyjna obsługa
    • modem lte
    Wady
    • na razie nie widzę
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) użytkownikG2

Ceneo

Telefon LG G2 jest super!
    Wielki, bardzo jasny ekran, przy jednoczesnej niedużej bryle smartfonu.
    Bateria - co najmniej dwa dni wytrzyma, szybko się ładuje.
    Zasięg zarówno Wi-Fi jak i sieci komórkowej jest bardzo dobry.
    Ulokowanie przycisków z tyłu urządzenia jest bardzo wygodne. Do tego różne funkcje typu KnockON czy Inteligentne wyłączenie ekranu ułatwiają korzystanie z telefonu.
    System nie zacina się, zawsze gotowy do pracy, mimo wymagającej nakładki systemowej. Swoją drogą daje ona wiele możliwości personalizacji.
    Telefon ma również wbudowane utwory i dzwonki Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego, które bardzo mi się podobają.
    Nie mogę w nim znaleźć żadnych minusów, po prostu tylko chce się z niego korzystać :)

Zalety
    • aparat
    • czas pracy na baterii
    • ekran
    • nakładka producenta
  5. Ocena:
    2,50

Opinię napisał(a) Greg

Ceneo

Ja swój LG G2 po tygodniu czasu oddałem do serwisu. Usterka jaka miał mój model to nieuaktualniał daty i godziny po właczeniu go rano (wyłaczanie telefonu na noc) oraz bardzo slaba jakoś połaczeń (bardzo słabo mnie słyszeli rozmówcy). Poza tym telefon w miare ok. Jak każdy smartphone ma swoje zalety i wady. Ale ogólnie już 2 raz mnie zraziła ta firma do siebie i już wiem, że LG to nie jest godna firma jeśli chodzi o smartphony. Wracam do swojego leciwego ale bardzo dobrze działającego SGS2.

Zalety
    • szybka transmisja danych
    • pamięć ram
    • wyświetlacz
    Wady
    • bateria
    • aparat
    • awaryjność
    • brak slotu na kartę microsd
    • czas pracy na baterii
    • jakośc połączeń
    • łatwo rysująca tylna obudowa
    • mała pamięć wewnętrzna
    • przekombinowana nakładka systemowa
    Ta opinia posiada 3 komentarze
  6. Ocena:
    2,50

Opinię napisał(a) Aldrich Kiljan

Ceneo

Witam . Telefon zakupiłem przy przedłużaniu abonamentu w playu , tak wizualnie niby wszystko super , telefon błyszczące cacuszko , w porównaniu do mojego lekko wysłużonego galaxy note - bez porównania , jakość obrazu - żyleta ostrość i rozdzielczość , kąty widzenia ekstra , w końcu to ips , na szybkość pracy nie można powiedzieć marnego słowa , żadnych zacięć czy zwiech , czterordzeniowy procesor i moc ramu daja o sobie znać .
    Bateria wbudowana - szkoda i mówi się trudno , bo w razie problemów czeka go serwis centralny , u mnie wytrzymuje spokojnie jeden dzień.
    System 4.2 andek naprawdę fajny .
    Bardzo inetersowała mnie jakosc rozmów w tym telefonie , bo syn ma alcatela one tach idol i funkcję hd voice z naprawdę czystą modulacją dżwięku , więc tutaj spodziewałem się nawet czegoś lepszego , niestety , szumy i ciągłe narzekanie osób z którymi rozmawiam na głośność i jakość odbioru , sprawdxałem operatora , to nie jego wina lecz telefonu .
    Brak slotu na mikrosd dałoby się przeżyć gdyby nie to że filmy kręcone tym aparatem tworzą pliki o ogromnej wielkość i jeśli przerzucicie sobie na telefon jakąś muzykę lub większe pojemnościowo aplikacje to na filmowanie nie będzie już miejsca bo LG do dyspozycji daje nam tylko 10gb z reklamowanej szesnastki , i trochę nas robia z tym w konia .
    Mnie interesował bardzo aparat bo często lubię pstryknąć jakąś fotkę choćby dzieciakom podczas zabawy , zdjątka fajne , ale tylko fajne , rewelki nie widzę tym bardziej , że nawet tryby przeznaczone do fotografii obiektów w ruchu jak sport czy zdjęcia seryjne daja zawsze rozmazany obraz na zdjęciu i to przy minimalnym poruszeniu .
    Telefon godny polecenia , lecz , no właśnie , trzeba się zastanowić nad paroma względami w tym aparacie które czasami drażnią , jak brak karty , przereklamowany aparat czy słaba jakośc rozmów oraz niewymienialna bateria .

Zalety
    • design
    • ips
    • procesor qualcom 800
    • ram
    Wady
    • bateria
    • jakość połączeń
    • nie ma mikro sd
    • przeciętny aparat
  7. Ocena:
    3,50

Opinię napisał(a) kOnYo

Ceneo

Już miałem go kupić ale znalazłem ten - Lg G pro - i wszystko w temacie , aparat ma wszystko czego nie ma ten : slot na mikrosd , wymienialną baterię i większy wyświetlacz 5.5 cala , reszta taka sama a cena niższa.

8. Ocena:

Opinię napisał(a) Szymon

Ceneo

Witam, rewelacyjny, nowoczesny, bardzo łatwy w użyciu, aparat rewelacyjny, polecam

9. Ocena:
    4,00

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

Moim zdaniem telefon jest warty uwagi. nie ma co się bać o te przyciski z tyłu bo bardzo szybko się do nich idzie przyzwyczaić. Według mnie jest to telefon warty uwagi

Zalety
    • czas pracy na baterii
  10. Ocena:
    4,00

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

Przyglądałem się temu telefonowi dość długo oglądając rózne recenzje i stwierdzam, że jest mieszaniną plusów i minusów - należy sprawdzić poszczególne parametry, aby zdecydować czy kupić.

Zalety
    • czas pracy na baterii