Nokia 5130 XpressMusic niebieski - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

1. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) czareQsz

Cokupic.pl

Telefon jest bardzo lekki,bardzo dobrze sie pisze smsy.Świetna jakość muzyki zarówno w słuchawkach jak i bez nich.Jest to nokia więc bateria również długo trzyma.Wyjątkiem jest ze telefon nie jest bardzo drogi(z reguły nokie są).Tak więc telefon świetny dla młodzieży ale i dorosłemu się spodoba.

Zalety
    • lekki, szybki, dobry aparat fotograficzny, szybkość
    Wady
    • delikatna konstrukcja
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Dpieniawska

Cokupic.pl

bardzo podoba mi się ten telefon, bardzo dużo znajomych mi go pokazywało, ma piękny desing i interfejs. Posiada super czystą barwę dźwięku i dobry wyświetlacz. Na pierwszy rzut oka wygląda na jakieś cudo.

Zalety
    • lekki, wysoka rozdzielczość wyświetlacza, optymalna wyrazistość dźwięków, cena, szybki, design, pojemność, łatwość użycia, małe rozmiary, dobry aparat fotograficzny, szybkość
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) andrzej

Ceneo

Telefon ogólnie dobry, jestem w średnim wieku i telefon potrzebuję do dzwonienia i wysłania wiadomości sms, dlatego wybrałem telefon muzyczny, ze względu na wygląd i sugerowałem się tym że telefony muzyczne mają dobrą baterię, wg mnie taką powinny mieć, niestety zawiodłem się, bateria do bani.

Zalety
    • Ładny wygląd, prosty w obsłudze.
    Wady
    • Żywotność baterii .
  4. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) Radek

Ceneo

Jeden z najbardziej udanych modeli Nokii !!!!
    Tzn. zależy kto czego oczekuje ale po kolei:
    Telefon bardzo funkcjonalny, posiada wiele funkcji które dotychczas miały tylko synbianowce np. możliwość usuwania poszczególnych wiadomości poprzez zaznaczanie podobnie zjest z raportami doręczeń. Ciekawą funkcją jast (zaczerpnięta z Samsunga) informacja od kogo otrzymaliśmy smsa przed jego odczytaniem jak również info kto do nas telefonował przy nieodebranym tel. przed otwarciem aplikacji połączenia nieodebrane. I dużo, dużo plusów !!!! oczywiście są i minusy ale to poniżej !!
    Generalnie polecam!!

Zalety
    • -BARDZO dobry zasięg (a z tym dziś coraz gorzej)
    • -BARDZO głośny i wyrażny głośnik
    • -DOBRY bardzo wyrażny, czytelny wyświetlacz
    • -DOSKONAŁA funkcjonalność i łatwość obsługi
    • -Profile tymczasowe (jak w starycz nokiach)
    Wady
    • -kiepska jakość wykończenia
    • -bardzo mizernej jakości podatny na zarysowania ekranik obudowy wyświetlacza (noszę tel.na smyczy z kluczami do auta i wystarczył tydzień żeby były na wyśietl. "odbite" kropki i ryski - tragedia wykonania ale polecam folijkę ochronną)
    • -bateria pomimo swej niezłej pojemności bardzo słaba - przy niewielkim używaniu tel.trzyma 3 doby a przy średnim max. 2 doby
    • -trzeszcząca klawiatura
    • -No i CENA - niejest to "kosmos" ale 420zł. to przynajmniej o 150zł. za drogo
  5. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) bioly_21

Cokupic.pl

Ogólnie telefon bardzo fajny ale słuchawki są tragiczne... Duży plus za slot na karty. Trochę słaby aparat ale to przecież nie aparat cyfrowy, telefon stworzony do słuchania muzyki jednak żeby coś z tego było trzeba sobie dokupić jakieś lepsze słuchawki niż te oryginalne.

Zalety
    • wytrzymałość, lekki, długa żywotność baterii, szybki
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) Ataro2696

Cokupic.pl

Nokia 5130 to świetny telefon! Jest bardzo przyjemny w dotyku i lekki. Ma bardzo duży wyświetlacz (240x320) co zalicza się w nim jako plus. Wadą jaką dostrzegłem w tym telefoniku jest krótka żywotność baterii (szybko się rozładowuje przy słuchaniu muzyki)

Zalety
    • łatwość obsługi, lekki, świetne parametry, duży wyświetlacz, cena, kompatybilność, design, łatwość użycia, szybkość
    Wady
    • słaba żywotność baterii
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Jak najbardziej polecam ten telefon. Ma wejście słuchawkowe mini-jack co bardzo mi się spodobało oraz obsługuje karte pamięci do 2gb (w zestawie jest 1). Bardzo wyraźny wyświetlacz ale problem jest gdy świeci słońce. Dobra jakość wyświetlacza i chodzi na nim większość gier. Bateria trzyma znakomicie w porównaniu np z nokią N95. Telefonu urzywam do słucchania muzyki i grania w przerwach. Telefon ma bardzo atrakcyjne parametry i cenę-400zł. POLECAM 9/10

Zalety
    • lekki, długa żywotność baterii, silny sygnał, odpowiednie wymiary, optymalna wyrazistość dźwięków, cena, intuicyjność obsługi, design, łatwość użycia, małe rozmiary
    Wady
    • delikatna konstrukcja
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) gruby3121

Cokupic.pl

Mam ten telefon już jakiś czas i jestem z niego bardzo zadowolony. Zacznijmy od jego zalet: przede wszystkim jest to telefon muzyczny nie tylko z nazwy, duży plus też za wejście "mini jack" co jest bardzo przydatne, gdyż każde słuchawki do niego pasują, aparat ma 2Mpix co jest wystarczające jak na telefon, odtwarza on większość formatów video. Bateria przy częstym słuchaniu muzyki trzyma 3-4 dni max, ale przy normalnym używaniu ze spokojem wytrzyma ok. 6 dni. Maksymalna karta pamięci jaka można włożyć to 2 GB, wiec można dużo muzyki zmieścić. Jedyne co może się w nim nie podobać to, to ze obudowa wydaje się być dość delikatna.

Zalety
    • lekki, sporo dodatkowych funkcji, optymalna wyrazistość dźwięków, intuicyjność obsługi, szybki, łatwość użycia
    Wady
    • delikatna konstrukcja
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) docent_3

Cokupic.pl

Nokia 5130 XM to dobry i nieźle wyposażony telefon, szczególną zaletą jest 30 MB wbudowanej pamięci oraz duży wyświetlacz, Bateria trzyma dosyć długo, około 6 dni. Jest to z pewnością świetny telefon. Jedyną wadą są słabo słyszalne basy nawet przy odpowiednio ustawionym korektorze. Szczerze polecam ten model wszystkim.

Zalety
    • duży wyświetlacz, pojemność
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) JakubKnurow

Cokupic.pl

Telefon bardzo stylowy. Przeznaczony szczególnie dla osób, które słuchają dużo muzyki i surfują po internecie. Internet działa bardzo szybko. Telefon nie zacina się. Ma go moja siostra która trochę na niego narzeka, ale gdy ja z niego korzystam to nie widzę żadnych wad. Głośnik gra głośno, bez szumów. Polecam.

Zalety
    • wytrzymałość, lekki, długa żywotność baterii, silny sygnał, odpowiednie wymiary, intuicyjność obsługi, szybki, design, łatwość użycia, małe rozmiary, szybkość
    Wady
    • kiepski aparat fotograficzny