Schowek

HTC Desire 500 czarny

Kup teraz za 845,00 + bonus 169 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Dostępne warianty i

Kolor
  • Biało-niebieski
  • Czarny

HTC Desire 500 czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

HTC Desire 500 czarny - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) bacha

Różni się atrybutem Kolor: Biało-niebieski

Znakomity telefon dla kobiety, kolorystyka, wielkość w sam raz, dobra obróbka zdjęć, mam go krótko, ale jak na razie sprawuje się znakomicie

2. Ocena:

Opinię napisał(a) Pest66

Cokupic.pl

Różni się atrybutem Kolor: Biało-niebieski

Doskonałe urządzenie w "prawie" każdym calu. Ekran świetny, obudowa bardzo zgrabna i ładna, smartfon świetnie się trzyma w dłoni. Na minus można zaliczyć jedynie nieporywającą specyfikację oraz dziwny sposób otwierania pokrywki baterii.

Zalety
    • atrakcyjny design, dobra rozdzielczość, dobry aparat fotograficzny
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) ride

Ceneo

Nie mogę powiedzieć złego słowa o telefonie, może bateria troszkę dłużej mogłaby trzymać, ale niestety - coś za coś. Telefon chodzi szybko, bezawaryjnie, DUAL działa w porządku, jak rozmawiam na jednej karcie to pika mi że drugie połączenie przychodzi - potem widnieje jako nieodebrane. Przy dzwonieniu cyz pisaniu sms zamiast jednego przycisku dzwoń/wyślij są dwa dzięki czemu obsługa dwóch kart jest nieingerencyjna zbyt mocno i nie wymaga od użytkownika dodatkowych ruchów.

Zalety
    • dobry wyświetlacz
    • dual sim
    • ładny design
    • prócz irda i lte ma chyba wszystko:)
    • przemyślana obudowa
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) karol

Ceneo

Bardzo fajny. Według mnie bez wad.

5. Ocena:

Opinię napisał(a) Barbara

Bardzo funkcjonalny, dużo lepszy od HTC Desire X

6. Ocena:

Opinię napisał(a) Anna

Ceneo

Spełnia moje oczekiwania. Gdy następca HTC Desire 500 czyli HTC Desire 600 będzie bardziej dostępny na naszym rynku i nieco tańszy na pewno go kupię , bo w 500 brakuje aktywności dwóch kart jednocześnie. Bateria trzyma dwa dni przy oszczędnym trybie działania i wyłączonej transmisji danych. Świetnie łapie zasięg. Poręczny, lekki i wcale nie jest tak trudno dostać się do kart sim jak czytałam w komentarzach - otwiera się bardzo łatwo.

Wady
    • zbiera odciski palców
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) e-grasshopper

Różni się atrybutem Kolor: Biało-niebieski

Solidna konstrukcja, lekki, bateria przy średnim użyciu (romowy, sms, WiFi, foto) wytrzymuje 3,5 dnia, dwie karty sim, rozszerzalna pamięć do 64 GB microSD, wyjmowalna bateria, Android JellyBean 4.1.2 działa szybko, rosądnej jakości 8 mpix apart (to nie jest lustrzanka), dobry zasięg GSM i WiFi, GPS łapie pozycję poza budynkami w ok. 3-4 sek.. Dla mnie najlepsza propozycja z Androidem JellyBean w cenie ok. 1K PLN na rynku.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) user

Różni się atrybutem Kolor: Biało-niebieski

Telefon mam od tygodnia, tak,że o całej specyfikacji napisze po dłuższym użytkowaniu. Jedyną wadą co do której nikt nie moze miec wątpliwości jest przednia kamera ( używam ją tylko do skype) ale mocno przekontrastowuje, aparat tylny średni- nawet jak na smartfona. Poza tym godny polecenia, dobre wsparcie od HTC

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Wady
    • aparat przedni
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) Karolina

10. Ocena:

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

jestem stety posiadaczem teo typu sprzętu,na początku,sam wygląd zrobił na mnie wrazenie,styl itp,po krótkim czasie uzywania tego produktu,zaczełem dostrzegać same plusy i szczerze mówiac jestem zadowolony z zakupu tego produktu;)