HTC Desire 500 czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

HTC Desire 500 czarny - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) e-grasshopper

Opinia pochodzi z produktu podobnego: HTC Desire 500 biało-niebieski

Solidna konstrukcja, lekki, bateria przy średnim użyciu (romowy, sms, WiFi, foto) wytrzymuje 3,5 dnia, dwie karty sim, rozszerzalna pamięć do 64 GB microSD, wyjmowalna bateria, Android JellyBean 4.1.2 działa szybko, rosądnej jakości 8 mpix apart (to nie jest lustrzanka), dobry zasięg GSM i WiFi, GPS łapie pozycję poza budynkami w ok. 3-4 sek.. Dla mnie najlepsza propozycja z Androidem JellyBean w cenie ok. 1K PLN na rynku.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Pest66

Cokupic.pl

Opinia pochodzi z produktu podobnego: HTC Desire 500 biało-niebieski

Doskonałe urządzenie w "prawie" każdym calu. Ekran świetny, obudowa bardzo zgrabna i ładna, smartfon świetnie się trzyma w dłoni. Na minus można zaliczyć jedynie nieporywającą specyfikację oraz dziwny sposób otwierania pokrywki baterii.

Zalety
    • atrakcyjny design, dobra rozdzielczość, dobry aparat fotograficzny
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) ride

Ceneo

Nie mogę powiedzieć złego słowa o telefonie, może bateria troszkę dłużej mogłaby trzymać, ale niestety - coś za coś. Telefon chodzi szybko, bezawaryjnie, DUAL działa w porządku, jak rozmawiam na jednej karcie to pika mi że drugie połączenie przychodzi - potem widnieje jako nieodebrane. Przy dzwonieniu cyz pisaniu sms zamiast jednego przycisku dzwoń/wyślij są dwa dzięki czemu obsługa dwóch kart jest nieingerencyjna zbyt mocno i nie wymaga od użytkownika dodatkowych ruchów.

Zalety
    • dobry wyświetlacz
    • dual sim
    • ładny design
    • prócz irda i lte ma chyba wszystko:)
    • przemyślana obudowa
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) user

Opinia pochodzi z produktu podobnego: HTC Desire 500 biało-niebieski

Telefon mam od tygodnia, tak,że o całej specyfikacji napisze po dłuższym użytkowaniu. Jedyną wadą co do której nikt nie moze miec wątpliwości jest przednia kamera ( używam ją tylko do skype) ale mocno przekontrastowuje, aparat tylny średni- nawet jak na smartfona. Poza tym godny polecenia, dobre wsparcie od HTC

Zalety
    • czas pracy na baterii
    Wady
    • aparat przedni
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) Karolina

6. Ocena:

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

jestem stety posiadaczem teo typu sprzętu,na początku,sam wygląd zrobił na mnie wrazenie,styl itp,po krótkim czasie uzywania tego produktu,zaczełem dostrzegać same plusy i szczerze mówiac jestem zadowolony z zakupu tego produktu;)

7. Ocena:

Opinię napisał(a) burberry3

Ceneo

Polecam telefonik jak najbardziej, fajnie wykonany, robi świetne zdjęcia, filmy też są w dobrej jakości. Nie zacina się.

8. Ocena:

Opinię napisał(a) Kovval

Ceneo

Używałem go przez pewien okres czasu i mogę go polecić

9. Ocena:

Opinię napisał(a) hd

Opinia pochodzi z produktu podobnego: HTC Desire 500 biało-niebieski

Bądź na bieżąco dzięki zawsze aktywnemu ekranowi głównemu z automatycznymi aktualizacjami, czułemu aparatowi z szybką migawką i obsłudze dwóch kart SIM dającej większą mobilność. Czterordzeniowy procesor sprawia, że przeglądanie stron jest szybkie i wygodne

10. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) rzuf

Ceneo

Telefon jak telefon, rewelacji nie ma, htc sie popsuło, telefon sie rysuje, obecnie jest w serwisie z problemem z wibracjami które nie działają. Poza tym raczej normalny telefon, wersja desire nieco okrojona, w porównaniu z one.

Zalety
    • 4 rdzenie
    • dobra cena
    Wady
    • głośnik szwankuje i wibracje
    • podatność na zarysowania
    • słaby aparat
    • wibracje padły
    • zbiera odciski palców