Samsung Galaxy Trend S7560 Biały

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 5 Mpix, pamięć 0,75 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnio znana cena:
324,00

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Samsung Galaxy Trend S7560 Biały - Opinie

czas pracy na baterii

1. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Produkt godny polecenia. Mogłby być trochę lepiej wykonany. Czasami traci zasięg, ale może jest to wina sieci. Brzmienie z głośnika trochę przytłumione. W tej cenie moge polecić.

Zalety
    • stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania
    Wady
    • słaba jakość wykonania
  2. uzytkownik_anonimowy

Jakość, szybkość telefonu adekwatna do ceny. Nie sprawia problemów przy większości aplikacji. Polecam osobom do zwykłej codziennej eksploatacji.

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny
  3. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Za tą cenę nie ma nic innego spełniającego moje oczekiwania. Polecam wszystkim ten produkt bez zastanowienia. Cena tego telefonu jest rewelacyjna w stosunku do jakości i parametrów jakie posiada.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Jestem bardzo zadowolona,super wygląd,funkcjonalnosc,nic do zarzucenia.Bardzo wysoka jakość wykonania,solidna obudowa nie jakas tandeta.Cena zawsze mogła być niższa ale nie jest odstraszajaca,polecam wszystkim.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Niektóre aplikacje si? zawieszaj?, np. zegarek czy latarka. Cz?sto wypada z r?ki i klapka si? otwiera sama do?? cz?sto. Poza tym jest ?adny. I do?? fajny.

Zalety
    • cena, wygl?d, stosunek jako?ci do ceny, spe?nia oczekiwania
  6. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Galaxy trend to telefon dobry na początek. Wykonany z plastiku, nic nie trzeszczy i wszystko jest dobrze spasowane. Cieszy ponad 700mb pamięci ram a nad całością czuwa gigahercowy procesor. Telefon nie zawiesza się i pracuje płynnie. Polecam

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  7. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

super fajny sprzęcik .jedyny maleńki minusik to cena ale w sumie warto!polecam do słuchania muzyki,pożyteczna aplikacja to nawigacja GPSwychodzą super fotki!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, wygląd
  8. iwi

9. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Telefon Samsung Galaxy Trend S7560 - super komórka w tym przedziale cenowym. Ma wszystkie niezbędne bajery między innymi WIFI, system operacyjny Android. Duży, kolorowy wyświetlacz, super rozdzielczość, robi świetne zdjęcia. Telefon jest bez simlocka. Naprawdę świetny, gorąco polecam.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, spełnia oczekiwania, wygląd
  10. iwi