Schowek

LARK FreeCam 1.0 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

1. Ocena:
    2,50

Opinię napisał(a) PH

Ceneo

Kupiłem w styczniu 2013 w Carrefourze po około pół roku zaczął się zawieszać, przestawał reagować na przyciski, nie można było urządzenia wyłączyć, pomagało tylko wyjęcie baterii. Zauważyłem też, że kiedy jest w bliskiej odległości od nawigacji (też lark 43.1) blokuje sygnał GPS. Zgłosiłem usterkę w Carrefourze, wzięli do naprawy, serwisant stwierdził, że sprzęt sprawdzono i ze jest sprawny. Tak ze trzy razy. później odmówiono mi przyjęcia reklamacji, pomimo, że pracownik stoiska był, widział, próbował, i sam potwierdził, że sprzęt niesprawny. Doradził mi udać się do federacji konsumentów....Tyle "radości" za 100zł Produkt polecam - Serwis do D...

Zalety
    • prosta obsługa
    Wady
  2. Ocena:
    0,50

Opinię napisał(a) Krukson

Ceneo

Ten badziew jest wart GÓRA 50zł. Kumpel chciał zaoszczędzić i zamiast kupić coś porządnego co nie pochodzi od larka to nie. Bo chce coś taniego i dobrego. I sobie kupił badziew za 120zł freecam 1.0. Jakość nagrań można porównać do filmu nagranego na starej kasecie vhs. Na pudełku chyba pisało "HD" ale to raczej skrót od "hłam dobitny". W pomieszczeniu nagrania miały monotonny kolor. A tryb nocny zależy od oświetlenia drogi a nie od diod podczerwonych wyciągniętych z pilota. Ale jak ktoś nie lubi obdarowywanej osoby albo samego siebie i kupi to, to przed samym zakupem radzę sprawdzić zawartość bo u nas w pudełku znajdowała się ładowarka z całkiem innego modelu albo nawet innej kamery. Bardziej polecam kupić statyw do cyfrówki za 30 złotych i nią nagrywać.

Zalety
    • prosta obsługa
    Wady
  3. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) Golota

Ceneo

Bez rewelacji, ale do codziennego użytku, za te pieniądze nadaje się doskonale.

4. Ocena:

Opinię napisał(a) GrzegorzPoznan

Ceneo

Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz. Ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to drogie urządzenie, ale jego wykonanie i działania są na poziomie.

5. Ocena:

Opinię napisał(a) genero

Ceneo

Bardzo dobry rejestrator za bardzo małe pieniądze. Mały minus to jakość nagrania po ciemku, ale i tak daję 4,5 gwiazdki. Warto!

Zalety
    • jakość nagrania w dzień
    • jakość wykonania
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) general009

Ceneo

Dobry rejestrator za przyzwoite pieniądze. Słyszałem o takim urządzeniu i wybrałem tego Larka zupełnie przypadkiem. Był w dobrej cenie, a akurat byłem w sklepie. Po 3 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry zakup. Jedyny mały mankament, to może jakość nagrania w nocy w złych warunkach atmosferycznych, ale która kamera za 100 zł poradziłaby sobie z tym zadaniem. Generalnie jestem zadowolony.

7. Ocena:

Opinię napisał(a) fryzjer

Ceneo

Dobry produkt za rozsądną cenę. Szczerze to nie wiem czy można kupić takie urządzenie tańsze od tego Larkowego. Używam 4 miesiące i jestem zadowolony, choć jakość nagrania w nocy mogłaby być ciut lepsza. Dlatego 4,5 gwiazdki.

8. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) eliseli

Ceneo

Używam już pół roku i jestem zadowolony z zakupu. Używam prawie codziennie.

Jest to produkt z dolnej półki cenowej ale się sprawdza. Jakość jest dostateczna i wystarczająca do takich celów do jakich została stworzona ta kamera. Wykonanie jest poprawne.

Działa jak należy i to się liczy. Nigdy też mi się nie zawiesiła ani zablokowała, o czym piszą inni użytkownicy.

9. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) frik

Ceneo

Daję mocną czwórkę. Jakość obrazu mogłaby być dużo lepsza, ale i tak jest wystarczająca. W nocy też daje radę. Nie jest to kamera do nagrywania wspomnień z wakacji, ale black box. Używam 7 miesięcy i działa dobrze.

10. Ocena:

Opinię napisał(a) dzielnykarol

Ceneo

Jakość nagrania jest zadowalająca, nocą także, choć wyraźnie gorsza. Obsługa jest dziecinnie prosta. Za te pieniądze (90 PLN) mogę tylko polecić.