LARK FreeCam 1.0 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
łatwość obsługi
4 uważa za wadę

LARK FreeCam 1.0 - Opinie

1. alfred

Bardzo fajne urządzenie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wysoka rozdzielczość 1280x720, przy 30 klatkach na sekundę. Rozdzielczość idzie w parze z jakością nagrania. Kamerka nagrywa w pętli - super sprawa. Tak jak piszą na stronce producenta, można używać też do innych celów i do nagrywanie innych rzeczy, nie tylko widoku z auta. Bardzo szeroki kąt widzenia (120 stopni) + niska waga i łatwa obsługa. Moim zdaniem super produkt, który warto mieć, szczególnie kdy ktoś sporo podróżuje samochodem i chce mieć "podkładkę" w razie jakiejś stłuczki, wypadku, nietypowej sytuacji. W bardoz estetycznym pudełku jest wszystko co jest potrzebne. Jeszcze raz polecam.

Wady
    • brak
  2. Golota

Bez rewelacji, ale do codziennego użytku, za te pieniądze nadaje się doskonale.

3. GrzegorzPoznan

Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz. Ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to drogie urządzenie, ale jego wykonanie i działania są na poziomie.

4. genero

Bardzo dobry rejestrator za bardzo małe pieniądze. Mały minus to jakość nagrania po ciemku, ale i tak daję 4,5 gwiazdki. Warto!

Zalety
    • jakość nagrania w dzień
    • jakość wykonania
  5. general009

Dobry rejestrator za przyzwoite pieniądze. Słyszałem o takim urządzeniu i wybrałem tego Larka zupełnie przypadkiem. Był w dobrej cenie, a akurat byłem w sklepie. Po 3 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry zakup. Jedyny mały mankament, to może jakość nagrania w nocy w złych warunkach atmosferycznych, ale która kamera za 100 zł poradziłaby sobie z tym zadaniem. Generalnie jestem zadowolony.

6. fryzjer

Dobry produkt za rozsądną cenę. Szczerze to nie wiem czy można kupić takie urządzenie tańsze od tego Larkowego. Używam 4 miesiące i jestem zadowolony, choć jakość nagrania w nocy mogłaby być ciut lepsza. Dlatego 4,5 gwiazdki.

7. eliseli

Używam już pół roku i jestem zadowolony z zakupu. Używam prawie codziennie.

Jest to produkt z dolnej półki cenowej ale się sprawdza. Jakość jest dostateczna i wystarczająca do takich celów do jakich została stworzona ta kamera. Wykonanie jest poprawne.

Działa jak należy i to się liczy. Nigdy też mi się nie zawiesiła ani zablokowała, o czym piszą inni użytkownicy.

8. frik

Daję mocną czwórkę. Jakość obrazu mogłaby być dużo lepsza, ale i tak jest wystarczająca. W nocy też daje radę. Nie jest to kamera do nagrywania wspomnień z wakacji, ale black box. Używam 7 miesięcy i działa dobrze.

9. dzielnykarol

Jakość nagrania jest zadowalająca, nocą także, choć wyraźnie gorsza. Obsługa jest dziecinnie prosta. Za te pieniądze (90 PLN) mogę tylko polecić.

10. drumi

Spełnia swoją rolę i kosztuje niedużo. Jakość obrazu jest zadowalająca. Nagrywanie w pętli działa. Nie jest to żadne gopro, więc nie należy się spodziewać cudów. Ale w razie godziny W jest w stanie ocalić tyłek, jakby co. Polecam.