LARK FreeCam 1.0

prosta obsługa
cena
łatwość obsługi

1. Krzysiek

Bardzo przydatne urządzenie umożliwia zapis z przebiegu jazdy, najlepiej dokupić kartę pamięci o większej pojemności w celu zwiększenia miejsca na materiał video . Nagrania są dobrej w miarę dobrej jakości a dzięki diodom podczerwieni nagrywa także w nocy .

Zalety
    • Nagrywanie w pętli, slot na karty,
  2. Krukson

Ten badziew jest wart GÓRA 50zł. Kumpel chciał zaoszczędzić i zamiast kupić coś porządnego co nie pochodzi od larka to nie. Bo chce coś taniego i dobrego. I sobie kupił badziew za 120zł freecam 1.0. Jakość nagrań można porównać do filmu nagranego na starej kasecie vhs. Na pudełku chyba pisało "HD" ale to raczej skrót od "hłam dobitny". W pomieszczeniu nagrania miały monotonny kolor. A tryb nocny zależy od oświetlenia drogi a nie od diod podczerwonych wyciągniętych z pilota. Ale jak ktoś nie lubi obdarowywanej osoby albo samego siebie i kupi to, to przed samym zakupem radzę sprawdzić zawartość bo u nas w pudełku znajdowała się ładowarka z całkiem innego modelu albo nawet innej kamery. Bardziej polecam kupić statyw do cyfrówki za 30 złotych i nią nagrywać.

Zalety
    • prosta obsługa
    Wady

Bardzo przyzwoita rejestrator. Dość długo działa na wbudowanej baterii. Dużo widać nawet, jak zaczepi się urządzenie nisko nad deską rozdzielczą.

4. alfred

Bardzo fajne urządzenie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wysoka rozdzielczość 1280x720, przy 30 klatkach na sekundę. Rozdzielczość idzie w parze z jakością nagrania. Kamerka nagrywa w pętli - super sprawa. Tak jak piszą na stronce producenta, można używać też do innych celów i do nagrywanie innych rzeczy, nie tylko widoku z auta. Bardzo szeroki kąt widzenia (120 stopni) + niska waga i łatwa obsługa. Moim zdaniem super produkt, który warto mieć, szczególnie kdy ktoś sporo podróżuje samochodem i chce mieć "podkładkę" w razie jakiejś stłuczki, wypadku, nietypowej sytuacji. W bardoz estetycznym pudełku jest wszystko co jest potrzebne. Jeszcze raz polecam.

Wady
    • brak
  5. Golota

Bez rewelacji, ale do codziennego użytku, za te pieniądze nadaje się doskonale.

6. GrzegorzPoznan

Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz. Ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to drogie urządzenie, ale jego wykonanie i działania są na poziomie.

7. genero

Bardzo dobry rejestrator za bardzo małe pieniądze. Mały minus to jakość nagrania po ciemku, ale i tak daję 4,5 gwiazdki. Warto!

Zalety
    • jakość nagrania w dzień
    • jakość wykonania
  8. general009

Dobry rejestrator za przyzwoite pieniądze. Słyszałem o takim urządzeniu i wybrałem tego Larka zupełnie przypadkiem. Był w dobrej cenie, a akurat byłem w sklepie. Po 3 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry zakup. Jedyny mały mankament, to może jakość nagrania w nocy w złych warunkach atmosferycznych, ale która kamera za 100 zł poradziłaby sobie z tym zadaniem. Generalnie jestem zadowolony.

9. fryzjer

Dobry produkt za rozsądną cenę. Szczerze to nie wiem czy można kupić takie urządzenie tańsze od tego Larkowego. Używam 4 miesiące i jestem zadowolony, choć jakość nagrania w nocy mogłaby być ciut lepsza. Dlatego 4,5 gwiazdki.

10. eliseli

Używam już pół roku i jestem zadowolony z zakupu. Używam prawie codziennie.

Jest to produkt z dolnej półki cenowej ale się sprawdza. Jakość jest dostateczna i wystarczająca do takich celów do jakich została stworzona ta kamera. Wykonanie jest poprawne.

Działa jak należy i to się liczy. Nigdy też mi się nie zawiesiła ani zablokowała, o czym piszą inni użytkownicy.