LARK FreeCam 1.0 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

LARK FreeCam 1.0 - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) general009

Ceneo

Dobry rejestrator za przyzwoite pieniądze. Słyszałem o takim urządzeniu i wybrałem tego Larka zupełnie przypadkiem. Był w dobrej cenie, a akurat byłem w sklepie. Po 3 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry zakup. Jedyny mały mankament, to może jakość nagrania w nocy w złych warunkach atmosferycznych, ale która kamera za 100 zł poradziłaby sobie z tym zadaniem. Generalnie jestem zadowolony.

2. Ocena:

Opinię napisał(a) fryzjer

Ceneo

Dobry produkt za rozsądną cenę. Szczerze to nie wiem czy można kupić takie urządzenie tańsze od tego Larkowego. Używam 4 miesiące i jestem zadowolony, choć jakość nagrania w nocy mogłaby być ciut lepsza. Dlatego 4,5 gwiazdki.

3. Ocena:

Opinię napisał(a) eliseli

Ceneo

Używam już pół roku i jestem zadowolony z zakupu. Używam prawie codziennie.

Jest to produkt z dolnej półki cenowej ale się sprawdza. Jakość jest dostateczna i wystarczająca do takich celów do jakich została stworzona ta kamera. Wykonanie jest poprawne.

Działa jak należy i to się liczy. Nigdy też mi się nie zawiesiła ani zablokowała, o czym piszą inni użytkownicy.

4. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) frik

Ceneo

Daję mocną czwórkę. Jakość obrazu mogłaby być dużo lepsza, ale i tak jest wystarczająca. W nocy też daje radę. Nie jest to kamera do nagrywania wspomnień z wakacji, ale black box. Używam 7 miesięcy i działa dobrze.

5. Ocena:

Opinię napisał(a) dzielnykarol

Ceneo

Jakość nagrania jest zadowalająca, nocą także, choć wyraźnie gorsza. Obsługa jest dziecinnie prosta. Za te pieniądze (90 PLN) mogę tylko polecić.

6. Ocena:

Opinię napisał(a) drumi

Ceneo

Spełnia swoją rolę i kosztuje niedużo. Jakość obrazu jest zadowalająca. Nagrywanie w pętli działa. Nie jest to żadne gopro, więc nie należy się spodziewać cudów. Ale w razie godziny W jest w stanie ocalić tyłek, jakby co. Polecam.

7. Ocena:

Opinię napisał(a) czekoladowybudyn

Ceneo

Bardzo dobrze spisujący się black box w samochodzie. Cena jest zachęcająca a jakość jest wystarczająca i moim zdaniem adekwatna do ceny. Urządzenie działa poprawnie. Może jakość nagrania nie jest powalająca, ale moim zdaniem wystarczająca dla sprawnego rejestrowania ruchu na drodze. W razie godziny W na pewni się bardzo przyda!

Polecam!

• prosta obsługa
  8. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) tadzix

Ceneo

Przydatny podczas odbywania dłuższych podróży samochodem, nie zajmuje dużo miejsca i nie utrudnia widoczności. Jakość obrazu jak na sprzęt za niewielkie pieniądze wystarczająca.

Zalety
    • lekki zgrabny
    Wady
    • brak zasilacza prądem zmiennym
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) celnik

Ceneo

Nigdy wczesniej nie miałem takiej kamerki i pozytywnie się zaskoczyłem. Warto w coś takiego zainwestować. Gość przedemną na skrzyżowaniu miał stłuczkę, bo jakiś szczeniak mu wymusił pierwszeństwo. Dostał ode mnie kopię nagrania, potem mówił, że bardzo się przydało. Zawszę jeżdzę z właczonym Larkiem. Zawsze. Nie ma co ryzykować. Polecam kupić każdemu, bo jak to mówią: mądry Polak po szkodzie. Freecama używam pół roku i jestem zadowlony. Bardzo długo działa na bateriach. Polecam wszystkim.

Zalety
    • dobry stosunek ceny do jakości
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) czarny

Ceneo

NIe dajcie się barać, że to szajs. Bardzo fajna kaerak. Robi swoją robotę za 100 PLN. W pudełku wszystko co trzeba. Jak ktoś chce kupować samochodowy rejestrator za 500 zl to jego sprawa. Jestem zadowlony z zakupu. Brawa dla serwisu Larka. Jakiś miesiac po kupnie przestał mi działać kasbel zasilający. Dostałem nowy za friko. Tak trzymać i polecam bo warto kupić tą kamerkę.

Zalety
    • warto kupic