LARK FreeCam 1.0

Ocena:
Cena:
57,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Program Ochrony Kupujących
Promocje:
Zdobądź 400 zł na zakupy!
Sklep:
?
Sortuj wg:

LARK FreeCam 1.0 - Opinie

prosta obsługa
cena
łatwość obsługi
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Krukson
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Ten badziew jest wart GÓRA 50zł. Kumpel chciał zaoszczędzić i zamiast kupić coś porządnego co nie pochodzi od larka to nie. Bo chce coś taniego i dobrego. I sobie kupił badziew za 120zł freecam 1.0. Jakość nagrań można porównać do filmu nagranego na starej kasecie vhs. Na pudełku chyba pisało "HD" ale to raczej skrót od "hłam dobitny". W pomieszczeniu nagrania miały monotonny kolor. A tryb nocny zależy od oświetlenia drogi a nie od diod podczerwonych wyciągniętych z pilota. Ale jak ktoś nie lubi obdarowywanej osoby albo samego siebie i kupi to, to przed samym zakupem radzę sprawdzić zawartość bo u nas w pudełku znajdowała się ładowarka z całkiem innego modelu albo nawet innej kamery. Bardziej polecam kupić statyw do cyfrówki za 30 złotych i nią nagrywać.

  Zalety
  • prosta obsługa
  Wady
  • cena
  • jakość
 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo przyzwoita rejestrator. Dość długo działa na wbudowanej baterii. Dużo widać nawet, jak zaczepi się urządzenie nisko nad deską rozdzielczą.

 3. alfred
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Bardzo fajne urządzenie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wysoka rozdzielczość 1280x720, przy 30 klatkach na sekundę. Rozdzielczość idzie w parze z jakością nagrania. Kamerka nagrywa w pętli - super sprawa. Tak jak piszą na stronce producenta, można używać też do innych celów i do nagrywanie innych rzeczy, nie tylko widoku z auta. Bardzo szeroki kąt widzenia (120 stopni) + niska waga i łatwa obsługa. Moim zdaniem super produkt, który warto mieć, szczególnie kdy ktoś sporo podróżuje samochodem i chce mieć "podkładkę" w razie jakiejś stłuczki, wypadku, nietypowej sytuacji. W bardoz estetycznym pudełku jest wszystko co jest potrzebne. Jeszcze raz polecam.

  Wady
  • brak
 4. Golota
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bez rewelacji, ale do codziennego użytku, za te pieniądze nadaje się doskonale.

 5. GrzegorzPoznan
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Zdecydowanie kupiłbym jeszcze raz. Ogólnie jestem zadowolony. Nie jest to drogie urządzenie, ale jego wykonanie i działania są na poziomie.

 6. genero
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Bardzo dobry rejestrator za bardzo małe pieniądze. Mały minus to jakość nagrania po ciemku, ale i tak daję 4,5 gwiazdki. Warto!

  Zalety
  • cena
  • jakość nagrania w dzień
  • jakość wykonania
 7. general009
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Dobry rejestrator za przyzwoite pieniądze. Słyszałem o takim urządzeniu i wybrałem tego Larka zupełnie przypadkiem. Był w dobrej cenie, a akurat byłem w sklepie. Po 3 tygodniach użytkowania mogę powiedzieć, że był to dobry zakup. Jedyny mały mankament, to może jakość nagrania w nocy w złych warunkach atmosferycznych, ale która kamera za 100 zł poradziłaby sobie z tym zadaniem. Generalnie jestem zadowolony.

  Zalety
  • cena
 8. fryzjer
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Dobry produkt za rozsądną cenę. Szczerze to nie wiem czy można kupić takie urządzenie tańsze od tego Larkowego. Używam 4 miesiące i jestem zadowolony, choć jakość nagrania w nocy mogłaby być ciut lepsza. Dlatego 4,5 gwiazdki.

 9. eliseli
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Używam już pół roku i jestem zadowolony z zakupu. Używam prawie codziennie.

  Jest to produkt z dolnej półki cenowej ale się sprawdza. Jakość jest dostateczna i wystarczająca do takich celów do jakich została stworzona ta kamera. Wykonanie jest poprawne.

  Działa jak należy i to się liczy. Nigdy też mi się nie zawiesiła ani zablokowała, o czym piszą inni użytkownicy.

 10. frik
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Daję mocną czwórkę. Jakość obrazu mogłaby być dużo lepsza, ale i tak jest wystarczająca. W nocy też daje radę. Nie jest to kamera do nagrywania wspomnień z wakacji, ale black box. Używam 7 miesięcy i działa dobrze.