Sony Xperia M fioletowy

Smartfon Sony 4 GB z ekranem 4 cale. Aparat 5 Mpix, pamięć 1 GB RAM
4,4
101 opinii
Ostatnia cena: 485,85
Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Sony Xperia M fioletowy - Opinie

Klienci, którzy zakupili Sony Xperia M fioletowy, mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
4,4
wymiena bateria
33%
brak suchawek
50%
co chwilę ustawia ostrość na filmach
aparat w nocy
aplikacja walkman
rozmieszczenie przycisków
za drogi
brak karty pamięci w zestawie
fatalny wyświetlacz
micro sim
zasięg
rozmiar pamięci na dane użytkownika
szybko niszcząca się obudowa
problem z gps
problematyczna reanimacja fona
Liczba głosów: 104 Liczba opinii: 78
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Powiem tak, polecam tego smartfona, każdy kto nie wymaga jakiś wielkich cudów po 2 rdzeniowym procesorze tego modelu bedzie zadowolony. Napewno jest lepszy niż trend plus a cały czas jest to ten sam przedział cenowy.
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Telefon świetny w stosunku do ceny, mam od 4 lat i polecam. Minus to klapka ktora szybko sie uszkadza ale etui tanie i problem z głowy
Ocena: 2/5
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Po dłuższym czasie z telefonu prawie nie da się korzystać. Na początku nie sprawiał problemów, ale po roku użytkowania często się zacinał. Jakości aparatu nawet nie chcę komentować, bo byłoby po prostu lepiej, gdyby go nie było. Jest bezużyteczny. Teraz, po dwóch latach, mikrofon absolutnie przestał działać. Głośnik odmawia posłuszeństwa i aby działał trzeba telefonem mocno pomachać, a w skrajnych sytuacjach - uderzyć w ścianę, bo nic innego nie pomaga. Do tego trzeba go ładować codziennie. Wystarczy poużywać przez godzinę i ilość baterii spada do 30%.

Jeżeli planujesz używać telefonu mniej niż rok to warto. Chyba, że zależy Ci na jakości aparatu, bo jest absolutnie beznadziejny, zwłaszcza ten z przodu. Jeżeli jednak chcesz dobrego telefonu, to szukaj dalej. Ten to jeden wielki koszmar.
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Służył mi bardzo dobrze, choć już zmieniłam model, ale po pierwsze bateria trzymała bardzo długo, ładne kolory wyświetlacza, prezentował się również bardzo dobrze. W ciągu dwóch lat pracy nigdy nie miałam z nim problemów, należy tylko uważać na aktualizacje systemu, ponieważ w modelach Sony najlepiej jest to robić w salonie. Ja zrobiłam ją w domu, przez co zacinały mi aplikację i i tak musiałam się wybrać do salonu.
Ocena: 4/5
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Posiadam ten telefon już 3 rok jestem zadowolony . Bardzo odporny , bateria w normalnym uzytkowaniu nawet 3 dni Polecam..
Ocena: 4,5/5
4,5/5
Ocena: 3,5/5
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia M Czarny
Do normalnego sługiwania ok . Aparat przeciętny.
1 komentarz

Produkty rekomendowane