LG P710 Swift L7 II Czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

LG P710 Swift L7 II Czarny - Opinie potwierdzone zakupem

1. Ocena:

Opinię napisał(a) mmasz

Ceneo

Powyższy telefon jest moim pierwszym smartfonem więc nie mogę go porównać z innymi modelami, a porównywanie ze zwykłą komórką nie ma sensu, bo są to niemalże osobne kategorie produktów. Mogę co najwyżej opisać swoje wrażenia z użytkowania tego modelu. Jestem nim zachwycony! Ma wszystko co telefon powinien mieć plus smartfonowe bajery. Całkiem niezły aparat fotograficzny sprawdza się w świetle dziennym. Niestety gorzej sobie radzi w ciemnych miejscach. Wbudowany GPS umożliwia korzystanie ze smartfona jako nawigacji samochodowej i aplikacji typu Endomondo. Jedyne uciążliwości jakie odczułem to skomplikowana obsługa i konfiguracja (z tym był problem na początku nauki posługiwania się smartfonem) oraz masa zbędnego oprogramowania. Śmieciowych programów ciężko się pozbyć, bo nie ma możliwości ich odinstalowania. Mało tego, aktualizuje się podczas każdego łączenia się z siecią. Zaawansowani użytkownicy zapewne nie mają problemu z pozbyciem się tych śmieci, ale dla nieobeznanych ze smarfonami to zbędne zapychacze i tak skromnego dysku i spowalniacze wydajności telefonu.

Zalety
    • aparat
    • gps
    Wady
    • zbędne oprogramowanie
  2. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

telefon jak z górnej półki to trochę słaby, jest wiele do życzenia, głośniczek trochę słaby trzeba go podrasować innym programem, kiepskie foto w pomieszczeniu i w nocy.

Zalety
    • stosunek jakości do ceny
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) janusz

fajny aparat, niezła cena

4. Ocena:

Cokupic.pl

cena telefonu była jedną z najkorzystniejszych z dostępnych na rynku. telefon jak na razie po dwóch tygodniach działa bez zarzutu :)

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. Ocena:

Cokupic.pl

produkt super.polecam jak najbardziej spośród obecnych na rynku podobnych produktów potrafi mile zaskoczyć wlasciwosciami technicznymi jak i wizualnymi.

6. Ocena:

Opinię napisał(a) daka626

Ceneo

Dla szukających rozsądnego sprzętu w rozsądnej cenie - nic lepszego zdarzyć się nie może.

7. Ocena:

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

produkt spełniający moje oczekiwania, a sama obsługa sprzedażowa wręcz rewelacyjna

Ta opinia posiada 1 komentarz
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Super telefon za taką cenę, ma dużą baterię, wszystko sprawnie i szybko pracuje. Jedynym minusem jest rysujący się tylny panel i troche mało RAM-u. Ale ogólnie jestem z niego zadowolony, naprawdę polecam ten telefon.

Zalety
    Wady
    • rysujący się tylny panel, mało pamięci RAM
  9. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo fajny telefon za względnie nieduże pieniądze. Bateria trzyma 3 dni mimo dużej ilości rozmów. I to jest dla mnie największa zaleta. Android jak android, wszyscy wiedzą o co chodzi.

10. Ocena:
    4,00