Ziaja Masło Kakaowe Spray Przyśpieszający Opalanie 100ml - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
Cecha
Uważam za wadę
wydajność
zapach

Ziaja Masło Kakaowe Spray Przyśpieszający Opalanie 100ml - Opinie

1. mala2015

To masło kakaowe w sprayu jest naprawdę świetne.
    Na lato przydaje się w sam raz.
    Skutecznie przyspiesza opalanie i utrwala przy tym opaleniznę.
    Nawilża skórę, nadaje jej miękkość i gładkość.
    Ładnie pachnie i jest wydajne.
    Napewno kolejnego lata znów do niego powrócę.
    Polecam !

Zalety
    • dobra cena, wydajny, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  2. betty0502

Kupiłam ten olejek, ponieważ poleciła mi go koleżanka, jednak nie do końca byłam przekonana co do zakupu tego produktu. Używam produktów z ziaji i jestem z nich zadowolona ale nie chciało mi się wierzyć, żeby ten olejek był taki super. Zdecydowałam się jednak na zakup i użyłam go dopiero niedawno i muszę przyznać, że koleżanka miała rację. Olejek jest rewelacyjny, jedyną wadą jest to, że tak szybko się kończy. Mam już drugą buteleczkę, używam ją wraz z mamą i siostrą. Olejek natłuszcza skórę podczas opalania – skóra jest nawilżona a nie sucha. Olejek przyspiesza opalanie i sprawia, że skóra szybciej brązowieje. Jestem zadowolona i polecam i nie zamienię tego olejku na żaden inny. Przepięknie pachnie, natłuszcza i daje efekt a w dodatku nie jest drogi :)

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  3. marwie00555

produkt ma bardzo przyjemny zapach, natłuszcza, ale niestety dość długo się wchłania i pozostawia uczucie tłustej skóry po sobie, przyspiesza opalanie, skóra wygląda dużo lepiej po stosowaniu tego sprayu. Plus za to, że łatwo się aplikuje, cena przystępna.

Zalety
    • dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, naturalny efekt, ładny zapach, nie uczula, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • źle się wchłania
  4. Emilka-020-c

Doskonale spełnia swoją funkcję - przyśpiesza opalanie mogę to potwierdzić w 100%. Jeśli ktoś chodzi na solarium nie trzeba tego robić co kilka dni - wystarczy pójść raz na miesiąc, wysmarować całe ciało sprayem Ziaja i cieszyć się cudowną opalenizną. Latem na słońcu także jest przydatny godzinka na słońcu i jest ok:). Jeśli ktoś nie ma czasu się wylegiwać posmarować się podczas spaceru z psem i i tak słonko weźmie. Nie wiem jak to się dzieje, że ten spray ma tak cudowne działanie :). Dodatkowym plusem jest NISKA CENA oraz wydajność. Smaruje się często, a kupuję raz na kilka miesięcy.

Zalety
    • dobra cena, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę, nie uczula, dobrze się rozprowadza
  5. kasandra2211

Kochani pragnę polecić wam to cudeńko.Szczególnie osobą lubiącum tak jak i ja relaks w solarium.Masło kakaowe przyspesza opalanie.Stosuje je też tuż po,ponieważ świetnie nawilża ,szybko się wchłania.Nie zostawia tłustej powłoki .Jak dla mnie to rewelacja,za tak niską cenę.Polecam.

Zalety
    • dobra cena, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  6. monika

miły zapach, nawilża, chroni skóre przed utratą wody, na słonce jaki i do solarium, niska cena, przyspiesza opalanie, skóra ma ładniejszy/ciemniejszy kolor. używam od 3 lat.

7. osa95

Przyjemny zapach, wygodne opakowanie. Jest bardzo wydajne - znakomicie przyśpiesza proces powstawania opalenizny. extra ;]

Zalety
    • przyśpiesza opalania
    • ładnie pachnie
    • nawilża
  8. FIONA_14

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Znakomicie przyspiesza opalanie i utrwala opaleniznę. Ma cudowny kakaowy zapach. Polecam go wszystkim. Przy zakupie radze sprawdzić czy aplikator działa, ponieważ raz kupiłam wadliwe opakowanie. Moja ocena 5 :)

Zalety
    • ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  9. Mikqa

Kolejny produkt z serii kakaowej, który lubię mieć w swojej szewce z kosmetykami. Produkt idealny na plaże i do solarium. Prosty w użyciu, w miłym dla oka opakowaniu. Masło przyspiesza opalanie, przyjemnie pachnie. Drobny minus za tłustą powłokę, którą zostawia, no ale w końcu jako "olejek do opalania" ma do tego prawo :) Ogólnie warto zaopatrzyć się w ten produkt. Cena jest niewygórowana.

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, łatwość użycia, wydajny, ładny zapach, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • niski filtr
  10. cokupic_anonymouse

Polecam z czystym sumieniem. Świetny produkt za niską cenę, na dodatek działający zgodnie z opisem producenta. Spray przyspiesza opalanie i opalenizna od razu staje się ładnie brązowa. Zapach jest bardzo przyjazny i słodki. Dla mnie małym minusem jest tylko to, że poprzez to, że ma tłustą konsystencję, to wszystko się potem klei do ciała. Zwłaszcza plażowy piasek :)

Zalety
    • dobra cena, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • szybko się kończy