ziaja Masło kakaowe spray przyśpieszający opalanie 100 ml - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

ziaja Masło kakaowe spray przyśpieszający opalanie 100 ml - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) monika

Ceneo

miły zapach, nawilża, chroni skóre przed utratą wody, na słonce jaki i do solarium, niska cena, przyspiesza opalanie, skóra ma ładniejszy/ciemniejszy kolor. używam od 3 lat.

2. Ocena:

Opinię napisał(a) osa95

Ceneo

Przyjemny zapach, wygodne opakowanie. Jest bardzo wydajne - znakomicie przyśpiesza proces powstawania opalenizny. extra ;]

Zalety
    • przyśpiesza opalania
    • ładnie pachnie
    • nawilża
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) FIONA_14

Cokupic.pl

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Znakomicie przyspiesza opalanie i utrwala opaleniznę. Ma cudowny kakaowy zapach. Polecam go wszystkim. Przy zakupie radze sprawdzić czy aplikator działa, ponieważ raz kupiłam wadliwe opakowanie. Moja ocena 5 :)

Zalety
    • ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) Mikqa

Cokupic.pl

Kolejny produkt z serii kakaowej, który lubię mieć w swojej szewce z kosmetykami. Produkt idealny na plaże i do solarium. Prosty w użyciu, w miłym dla oka opakowaniu. Masło przyspiesza opalanie, przyjemnie pachnie. Drobny minus za tłustą powłokę, którą zostawia, no ale w końcu jako "olejek do opalania" ma do tego prawo :) Ogólnie warto zaopatrzyć się w ten produkt. Cena jest niewygórowana.

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, łatwość użycia, wydajny, ładny zapach, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • niski filtr
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Polecam z czystym sumieniem. Świetny produkt za niską cenę, na dodatek działający zgodnie z opisem producenta. Spray przyspiesza opalanie i opalenizna od razu staje się ładnie brązowa. Zapach jest bardzo przyjazny i słodki. Dla mnie małym minusem jest tylko to, że poprzez to, że ma tłustą konsystencję, to wszystko się potem klei do ciała. Zwłaszcza plażowy piasek :)

Zalety
    • dobra cena, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • szybko się kończy
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) sandra_83

Cokupic.pl

Skusiłam się na zakup tego produktu po przeczytaniu wielu opinii i zgadzam się w 100%- jest świetny. Pięknie pachnie, idealnie nawilża, łatwo go wsmarować w ciało i opalenizna ma czekoladowy kolor i ta cena - ja dałam 6.9. Jak najbardziej polecam ;)

Zalety
    • dobra cena, ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) andzia040470

Cokupic.pl

Spray doskonale się nakłada, jest lekki i delikatny. Aplkacja za pomocą sprayu - więc łatwa i przyjemna. Kosmetyk doskonale poprawia koloryt skóry oraz przyśpiesza proces opalasia się skóry. Dodatkowo delikatnie nawilża on skórę, wygładza ją i odżywia. Kolejny plus za niską cene.

Zalety
    • delikatny, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, efektywnie czyści skórę, wydajny, kremowa konsystencja, przyśpiesza opaleniznę, naturalny efekt, mocny filtr, ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) EG73

Cokupic.pl

Odkąd to masło używam, jak się opalam w solarium ty szybciej jestem opalona i to bardziej równomiernie. Do tego skóra mi tak się nie starzeje. Skóra jest elastyczna, skóra jest nawilżona i skóra jest gładka. Polecam, bo działa przyspieszając opalanie.

Zalety
    • delikatny, efektywny
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) seksownekoszulki

Cokupic.pl

Dla mnie to najlepszy produkt do opalania, uwielbiam go. Bardzo lubię to, że przyspiszacz ten jest w sprayu ułatwia to bardzo aplikacje a także przez to produky jest bardziej wydajny. Zaletą jest także super zapach.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) madzia15355

Cokupic.pl

Bardzo fajny spray do ciała, przyspiesza opalanie, idealny na solarium jak i do stosowania na słońce. Dzięki zawartości masła kakaowego nadaje skórze ładny koloryt. Ma świetny słodki zapach. Bardzo łatwo się rozprowadza, nadaje skórze lekkiego połysku.

Zalety
    • ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • szybko się kończy