Schowek

ziaja Masło kakaowe spray przyśpieszający opalanie 100 ml - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

ziaja Masło kakaowe spray przyśpieszający opalanie 100 ml - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) EG73

Cokupic.pl

Odkąd to masło używam, jak się opalam w solarium ty szybciej jestem opalona i to bardziej równomiernie. Do tego skóra mi tak się nie starzeje. Skóra jest elastyczna, skóra jest nawilżona i skóra jest gładka. Polecam, bo działa przyspieszając opalanie.

Zalety
    • delikatny, efektywny
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) seksownekoszulki

Cokupic.pl

Dla mnie to najlepszy produkt do opalania, uwielbiam go. Bardzo lubię to, że przyspiszacz ten jest w sprayu ułatwia to bardzo aplikacje a także przez to produky jest bardziej wydajny. Zaletą jest także super zapach.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) madzia15355

Cokupic.pl

Bardzo fajny spray do ciała, przyspiesza opalanie, idealny na solarium jak i do stosowania na słońce. Dzięki zawartości masła kakaowego nadaje skórze ładny koloryt. Ma świetny słodki zapach. Bardzo łatwo się rozprowadza, nadaje skórze lekkiego połysku.

Zalety
    • ładny zapach, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • szybko się kończy
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) nomi2301

Cokupic.pl

Ziaja - Masło Kakaowe Spray (przyspiesza opalanie) 100 ml ma bardzo przyjemny zapach i łatwo rozprowadza się po ciele. Skóra ładnie się po nim opala,ale trzeba pamiętać, że nie jest to produkt chroniący przed oparzeniem słonecznym.Produkt nie powoduje uczulenia.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) LackyEmka

Cokupic.pl

Kosmetyk ten posiada tak piękny i smakowity zapach, że trudno mu się oprzeć.Mnie to właśnie on skusił do kupna. Oprócz tego działa on kojąco na skórę, nawilża ją, poprawia jej koloryt, sprawia,że promienieje. Ciało wydaje się od razu zdrowsze i bardziej atrakcyjne.

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, kojąco na skórę, efekt opalenia, niedrogi
    Wady
    • szybko się kończy
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) ankaa_g

Cokupic.pl

Używam tego sprayu juz od kilku sezonów opalania:) sprawdza się rerwlacyjnie. Łatwo się rozprowadza, przepięknie pachnie, a co najważniejsze działa. Przyspiesza proces opalania, nadaje skórze bardzo ładny bązowy kolor. Jeszcze nie próbowałam używać go w solarium, ale napewno to zrobię:)POLECAM

Zalety
    • dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) lavida1

Cokupic.pl

Produkt ten jest ciekawym rozwiązaniem. Jest zdecydowanie szybszy w użyciu niż zwykły balsam. Delikatnie natłuszcza ciału i szybko wysycha. Można go stosować w domu i w podróż, a w bagażu nie zajmie dużo miejsca. Cena produktu zachęcająca.

Zalety
    • nawilża, łatwość użycia
  8. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) agnieszka_s1

Cokupic.pl

bardzo lubię tę linię, ponieważ odpowiada mi ciepły, kakaowy zapach. spray dobrze się wchłania, łatwo rozciera się go na skórze, nadaje jej miękkość. jednak nie daje żadnych specjalnych efektów - dlatego mało gwiazdek. wart zakupu ale tylko ze względu na zapach.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, przyjemny zapach, łatwość użycia
    Wady
    • nieefektywny
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) _ewelka21_

Cokupic.pl

Kupiłam ten produkt zafascynowana działaniem jego kemowej wersji.Kosmetyk doskonale sie wchłania i rozprowadza,nie pozostawia na skórzez tłustej powłoki.Doskonale podkreśla opalenizne delikatnie brazujac ciało.

Zalety
    • dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) Martaska6

Cokupic.pl

Produkt nadaje ładny brązowy blask już po nałożeniu.Łatwo się rozprowadza i jest tłustawy, jak to środek do opalania. Przyspiesza opalanie i nadaje opaleniźnie ładny kolor.

Zalety
    • dobra cena, nawilża, efektywny, łatwość użycia, nadaje ładny wygląd skórze