Hyalutidin Hc Aktiv 1000Ml (2X500Ml)

Cena od:

Hyalutidin Hc Aktiv 1000Ml (2X500Ml) - Opinie

szybkość działania
wydajność

1. Barbara

Przygodę hyalutidinem zaczęłam 3 lata temu i co rok powtarzam kuracje - prewencyjnie, ponadto traktuję go również jako zabieg kosmetyczny :) tak duża ilość kwasu hyaluronowego ma bardzo pozytywny wpływ na cerę, paznokcie oraz włosy - po prostu dostarczam go sobie od środka. Postanowiłam również podarować go swojej mamie, której zaczął doskwierać ogólny ból stawów, a to nogi, a to rąk itd.- efekt pozytywny. Zaznaczam, że mama bardzo lubi tabletki i różnego rodzaju maści, które działają "podobno" bezpośrednio na ból. Teraz przekonała się do hyalutidinu i jako dzieci mamy prezent z głowy na kolejne święta :) Polecam - cena może stanowić barierę, ale w przeliczeniu na efekt, który się utrzymuje z automatu znika, a tak jak w moim przypadku - przeliczam - to tylko 4 wizyty u kosmetyczki :)

2. Jan

Produkt działa jedynie na wyobraźnię. W całej butelce tyle chondroityny co w 15 kapsułkach konkeryncyjncyh suplementów/leków. Gdzie cena tych produktów nie przekracza 40 zł :) Sama ilość substancji czynnej w zalecanej dobowej dawce ledwie odpowiada połowie zalecanej dobowej dawki dla chondroityny.

3. ola Urban

Cudowny lek na bolące stawy ( w innym stężeniu dostawały to konie przed gonitwą) .Duży wydatek ,ale cały rok miałam spokój.Powtarzam więc kurację ,tabletkom mówię nie ,zastrzykom suplazynu stop. Rewelacyjny ,cudowny lek.
    Żadne inne leki i zastrzyki nie pomogły a słodziutki syropek zdał egzamin
    na szóstkę. Mam 60 lat .

Produkt bardzo dobry jakosciowo. Widac poprawę stawu kolanowego. Niestety cena troszkę kosmiczna (600zł;/)

Zalety
    • super działanie
  5. krzych

Zauważalna poprawa kolana

Zalety
    • szybko przyswajalny
    Wady
    • b. słodki
  6. dr

bardziej działa na wyobrażnię

Zalety
    • bardzo słodki

wysoka cena-slabe dzialanie

Wady
    • bardzo dobre działanie
    • bardzo pomocny
    • działa i jest wydajny
    • wysoka cena
  8. Halina

ciężko mi uwierzyć w te same pozytywne opinie, ja i moi znajomi nie poczuliśmy żadnej znaczącej poprawy, dawki składników w preparacie są nieznaczne a cena sztucznie wygórowana..

Zalety
    • ładne pudełko
    • słodki smak
    Wady
    • nie działa
  9. Bożena

Ocenić będę mogła po przeprowadzonej kuracji.

10. db

Nie przynosi absolutnie żadnych pozytywnych efektów