Schowek

Sony Xperia SP czarny

Kup teraz za 859,00 + bonus 171 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Dostępne warianty i

Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony

Sony Xperia SP czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Sony Xperia SP czarny - Opinie potwierdzone zakupem

1. Ocena:

Opinię napisał(a) doktor

Ceneo

Świetny smartfon ja na te pieniądze, wydajny, fajny ekran, nie za ciężki, wielkość w sam raz. Gry chodzą super, filmy, muzyka po prostu rewelacja. Dla osób, które lubią się bawić jest wiele aplikacji, które usprawnią działanie tego mini komputerka:-) Bateria przy intensywnym użytkowaniu działa 2 dni. Aparat robi wyraźne zdjęcia, nagrywanie w HD super. Polecam

Zalety
    • dobry aparat
    • wydajny
    • wyraziste kolory
    • wyświetlacz w rozdzielczości hd
    Wady
    • brak wymiennej baterii
  2. Ocena:

Cokupic.pl

Smatrfon bdb wykonany, fajny interfejs sony, brak zastrzeżeń odnośnie działania sprzętu. Generalnie jestem zadowolony z tego smartfona, spełnia moje oczekiwania i POLECAM

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  3. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Dobra jakość wykonania. Bardzo szybki, działa bez zwłoki i zawieszeń. Bardzo dobrze słychać rozmówcę. Aparat robi całkiem dobre zdjęcia. Wadą jest cichy dzwonek i bardzo cichy dźwięk przekazywany do zestawu słuchawkowego Bluetooth - głośność ustawiona na max a ledwo słychać.

4. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry produkt, świetne wykończenie i całość na duży plus. Wyświetlacz bardzo dobrej jakości, zdjęcia też prezentują się bardzo dobrze.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. Ocena:

6. Ocena:

7. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry telefon. Bateria długo trzyma, świetny wygląd. Bardzo prosty i szybki w obsłudze. Polecam go wszystkim, którzy lubieją te telefony.

8. Ocena:

Cokupic.pl

Rewelacyjny, średniej klasy telefon Sony. Posiada bardzo szybki procesor, śliczny 4,6 calowy ekran i moduły LTE i NFC. Telefon bez problemu podoła wszelkim "smartphon'owym" wyzwanion przez kilka kolejnych lat.

9. Ocena:
    w sklepie
    Noemi24

Opinię napisał(a) pelus

Telefon zarąbisty!!!

10. Ocena:

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

Szybki i wygodny telefon, nie zauważam w nim wad.