Sony Xperia SP czarny

Smartfon z ekranem 4,6 cala. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Cena od:
Warianty:
Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony
  • i

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Sony Xperia SP czarny - podsumowanie opinii

czas pracy na baterii
24 uważa za wadę

Sony Xperia SP czarny - Opinie

1. uzytkownik_anonimowy

Za tą cenę otrzymujemy produkt bardzo przypominający swoimi parametrami Xperie Z, jedyną słabą stroną tego telefonu są napewno kąty widzenia.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd, dioda powiadomień
    Wady
    • kąty widzenia
  2. piotrulek1976

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia SP Biały

Całkiem niezły za przyzwoitą cenę

3. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry produkt, świetne wykończenie i całość na duży plus. Wyświetlacz bardzo dobrej jakości, zdjęcia też prezentują się bardzo dobrze.

4. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry telefon. Bateria długo trzyma, świetny wygląd. Bardzo prosty i szybki w obsłudze. Polecam go wszystkim, którzy lubieją te telefony.

Ta opinia nie posiada komentarzy. Bądź pierwszy - skomentuj tę opinię.

Szybki i wygodny telefon, nie zauważam w nim wad.

6. uzytkownik_anonimowy

Jestem bardzo zadowolony z tego telefonu, a mam go już od miesiąca. Miło zaskoczyła mnie jakość wykonania i antena Wi-Fi. Słyszałem wiele negatywnych opinii na ten temat, lecz ja byłem szczęśliwcem bez tych problemów. Zawiodłem się jednak baterią. Sądziłem, że większa od przeciętnej pojemność baterii pozwoli mi na dwa dni pracy, ale na jednym ładowaniu korzystam z telefonu maksymalnie 30 godzin

Zalety
    Wady
    • bateria
  7. uzytkownik_anonimowy

Jako telefon - Extra jakość rozmów, zasięg super. Jako zabawka również, naprawdę sprawuje się super. No i bateria... bez problemu wytrzyma 5 dni!!!! przy średnim użytkowaniu, tego nawet nie potrafił mój stary LG. Polecam nierysujący się ekran ktu

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, bateria, spełnia oczekiwania, wygląd, nierysujący się ekran, prostota obsługi
  8. pelus

Telefon zarąbisty!!!

9. doktor

Świetny smartfon ja na te pieniądze, wydajny, fajny ekran, nie za ciężki, wielkość w sam raz. Gry chodzą super, filmy, muzyka po prostu rewelacja. Dla osób, które lubią się bawić jest wiele aplikacji, które usprawnią działanie tego mini komputerka:-) Bateria przy intensywnym użytkowaniu działa 2 dni. Aparat robi wyraźne zdjęcia, nagrywanie w HD super. Polecam

Zalety
    • dobry aparat
    • wydajny
    • wyraziste kolory
    • wyświetlacz w rozdzielczości hd
    Wady
    • brak wymiennej baterii
  10. uzytkownik_anonimowy

Rewelacyjny, średniej klasy telefon Sony. Posiada bardzo szybki procesor, śliczny 4,6 calowy ekran i moduły LTE i NFC. Telefon bez problemu podoła wszelkim "smartphon'owym" wyzwanion przez kilka kolejnych lat.