Schowek

Sony Xperia SP czarny

Kup teraz za 865,00 + bonus 173 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Dostępne warianty i

Kolor
  • Biały
  • Czarny
  • Czerwony

Sony Xperia SP czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
2 uważa za wadę

Sony Xperia SP czarny - Opinie potwierdzone zakupem

1. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry produkt, świetne wykończenie i całość na duży plus. Wyświetlacz bardzo dobrej jakości, zdjęcia też prezentują się bardzo dobrze.

2. Ocena:

Cokupic.pl

Bardzo dobry telefon. Bateria długo trzyma, świetny wygląd. Bardzo prosty i szybki w obsłudze. Polecam go wszystkim, którzy lubieją te telefony.

3. Ocena:

Cokupic.pl

Za tą cenę otrzymujemy produkt bardzo przypominający swoimi parametrami Xperie Z, jedyną słabą stroną tego telefonu są napewno kąty widzenia.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd, dioda powiadomień
    Wady
    • kąty widzenia
  4. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

Jestem bardzo zadowolony z tego telefonu, a mam go już od miesiąca. Miło zaskoczyła mnie jakość wykonania i antena Wi-Fi. Słyszałem wiele negatywnych opinii na ten temat, lecz ja byłem szczęśliwcem bez tych problemów. Zawiodłem się jednak baterią. Sądziłem, że większa od przeciętnej pojemność baterii pozwoli mi na dwa dni pracy, ale na jednym ładowaniu korzystam z telefonu maksymalnie 30 godzin

Zalety
    Wady
    • bateria
  5. Ocena:

Cokupic.pl

Jako telefon - Extra jakość rozmów, zasięg super. Jako zabawka również, naprawdę sprawuje się super. No i bateria... bez problemu wytrzyma 5 dni!!!! przy średnim użytkowaniu, tego nawet nie potrafił mój stary LG. Polecam nierysujący się ekran ktu

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, stosunek jakości do ceny, bateria, spełnia oczekiwania, wygląd, nierysujący się ekran, prostota obsługi
  6. Ocena:
    INET Centrum Dystrybucji Sprzę

Opinię napisał(a) piotrulek1976

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Sony Xperia SP biały

Różni się atrybutem Kolor: Biały

Całkiem niezły za przyzwoitą cenę

7. Ocena:
    Agito Sp. z o.o.

Opinię napisał(a) doktor

Ceneo

Świetny smartfon ja na te pieniądze, wydajny, fajny ekran, nie za ciężki, wielkość w sam raz. Gry chodzą super, filmy, muzyka po prostu rewelacja. Dla osób, które lubią się bawić jest wiele aplikacji, które usprawnią działanie tego mini komputerka:-) Bateria przy intensywnym użytkowaniu działa 2 dni. Aparat robi wyraźne zdjęcia, nagrywanie w HD super. Polecam

Zalety
    • dobry aparat
    • wydajny
    • wyraziste kolory
    • wyświetlacz w rozdzielczości hd
    Wady
    • brak wymiennej baterii
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Rewelacyjny, średniej klasy telefon Sony. Posiada bardzo szybki procesor, śliczny 4,6 calowy ekran i moduły LTE i NFC. Telefon bez problemu podoła wszelkim "smartphon'owym" wyzwanion przez kilka kolejnych lat.

9. Ocena:
    Noemi24

Opinię napisał(a) pelus

Telefon zarąbisty!!!

10. Ocena:
    sklep.kskd.pl

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

Szybki i wygodny telefon, nie zauważam w nim wad.