LG Swift L3 II E430 czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

LG Swift L3 II E430 czarny - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) Przemek

Ceneo

Telefon mam od 2 miesięcy. Jest to mój pierwszy smartfon, wcześniej użytkowałem BlackBerry Curve 8900. Szukałem smartfonu małego, z długo trzymająca baterią na androidzie. Ten dobrze leży w ręce. Obudowa i ekran łapie ślady palców, ale mnie to nie przeszkadza. Jestem ultra zadowolony, ponieważ: na jednym ładowaniu bateria wytrzymuje mi delikatnie poniżej 6 dni. Przy czym w ciągu tych 6 dni łącznie mam 15 minut rozmów, 40 sms-ów, 3 mms-y, 3383 kB w internecie (dane komórkowe), w sumie około 1,5 h na WiFi, 20 min na GPS, i kilkadziesiąt minut grania w jakieś głupkowane gierki, dla zabicia czasu. Podświetlenie na 45 % (powiększam gdy jestem w bardzo naświetlonym miejscu). Dużo to czy mało, nie wiem. Wyświetlacz choć wg opinii z netu nie powala rozdzielczością to jest wyraźny, internet przegląda się przyjemnie, podobnie jak multimedia, aparat 3Mp wiec wiecie czego się spodziewać, dla mnie w zupełności wystarcza, filmy nagrywa w wyraźne choć przy przesuwaniu obraz robi się delikatnie smużący. Android JellyBaen śmiga, dosłownie, żadnych przycięć, przywieszeń, po prostu śmiga. Tak jak napisałem na wstępie szukałem smartfon o długo trzymającej baterii, i niewielkich rozmiarach. Ten jest idealny i jeszcze oferuje dodatkowe zaskakujące zalety.

• rozmiar
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  2. Ocena:

Opinię napisał(a) Devil

Ceneo

Prosty i funkcjonalny smartphone od LG. Nie jest przepełniony nadmiarem funkcji, dobrze sprawdza się w użytkowaniu na codzień. Zarówno przez zaawansowanego jaki i początkującego. Lubię go za solidne wykonanie i długą pracę na baterii.

Zalety
    • android 4.1
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) TestFon

Ceneo

Porównuję telefony na YT i tak się składa że wpadł mi do ręki ten, model. Postanowiłem, że nakręce wielkie porówanie z sony xperią tipo, samsungiem galaxy mini 2 oraz HTC desire c. Kilka lat temu zakupiłem DVD od firmy LG i niestety byłem bardzo zawiedziony zakupem przez co byłem trochę zniechęcony do ich urządzeń, ale muszę przyznać, że LG wyszło na prostą i pokazało całkiem udany produkt który oprócz nieskiej rozdzielczości wyświetlacza naprawdę zaskakuje, płynnością, ładną nakładką, a nawet niezłym aparatem, który mimi słabej speacyfikacji wyprzedza nawet aparaty które posiadają 5 mpx. Nie będę się tu już rozpisywał tylko zaproszę na kanał TestFon na YouTube, tam można znależć porównanie z podanymi wyżej modelami.

Zalety
    • android 4.1
    • aparat
    • bateria
    • ładne kolory wyświetlacza
    • nawet niezły procesor
    Wady
    • obódowa i ekran się rysuje
    • słaba rozdzielczość wyświetlacza
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) Mirek

Ceneo

Korzystam z telefonu od miesiąca. Podoba mi się odświeżenie tego modelu, tylna klapka bardzo fajna, fajny procek no i całkiem dużo pamięci zadecydowały o tym, że wybrałem ten model.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) M:*

Ceneo

Telefon na prawdę niezły. Android śmiga. Podczas pobierania aplikacji nie zawiesza się. Przeglądanie stron internetowych jest ok. Wszystko widać, nie trzeba zbytnio powiększać. Dobrze trzyma się go w dłoni. Ogólnie wszystko jest ok.

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) Kserkses

Ceneo

Prosty i stosunkowo niedrogi telefon od LG - odświeżenie starszego modelu dało naprawdę dobry efekt, wydajne i poręczne urządzenie. Warto go polecić każdemu kto chce rozpocząć przygodę z androidem ze względu na popularną wersję systemu.

Zalety
    • niedrogi
    • prosty
  7. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) Maciek P.

Ceneo

Za tę cenę bardzo dobry smartfon :) Nic tańszego z Androidem 4.1 nie ma (chyba że chińskie podróbki)

Zalety
    • android 4.1
    Wady
    • mała rozdzielczość
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) Mirek

Ceneo

Dużym atutem jest cena i parametry. Zobaczcie że za okoo 400 zł. dostajemy zupełnie nowy telefon na androidzie, z pojemną baterią. Bardzo warto.

9. Ocena:

Opinię napisał(a) _semper_fi_

Cokupic.pl

Jeden z najtańszych, markowych smartfonów. Swoją uwagę zwraca eleganckim, biznesowym, można by rzec, wyglądem. Telefon na pewno przypadnie do gustu kobietom, gdyż jest mały i lekki. System działa sprawnie, przeglądanie poczty nie nastręcza mu problemów. Dla mniej wymagających użytkowników jak znalazł.

Zalety
    • cena, lekkość, długa żywotność baterii
  10. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) ejże a weźże

Ceneo

Kupiłem już dwa egzemplarze tego telefonu, jeden dla siebie, jeden dla latorośli. Oba fenomenalnie trzymają energię. Ja rozmawiam mało więc mnie telefon potrafi wytrzymać OSIEM dni na jednym ładowaniu. Latorośl jest nieco bardziej rozgadana i telefon wytrzymuje 5 dni na jednym ładowaniu ( do tego dochodzą oczywiście gry, WiFi, net przez dane komórkowe). Aparat standardowy 3Mp mnie wystarcza, wyświetlacz mimo że o dość niskiej rozdzielczości nie budzi zastrzeżeń. Android działa płynie, gps, czułość na dotyk, estetyka zewnętrzna wszystko na plus.

Zalety
    • bateria żywotna
    • as f*ck.
    • płynnie działający android.
    Wady
    • dal mnie to nie ma on żadnych wad.