LG Swift L3 II E430 Czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
57 uważa za zaletę
16 uważa za wadę

LG Swift L3 II E430 Czarny - Opinie potwierdzone zakupem

1. Grzegorz

Najlepszy z budżetowych telefonów. Mały, poręczny, bateria spokojnie 2 dni trzyma przy intensywnym użyciu (GPS, wi-fi, dane z sieci, youtube).

Zalety
    • bateria
    • dokładność gps
    • rozmiar

LG Swift L3 II E430 Czarny - Opinie

1. Przemek

Telefon mam od 2 miesięcy. Jest to mój pierwszy smartfon, wcześniej użytkowałem BlackBerry Curve 8900. Szukałem smartfonu małego, z długo trzymająca baterią na androidzie. Ten dobrze leży w ręce. Obudowa i ekran łapie ślady palców, ale mnie to nie przeszkadza. Jestem ultra zadowolony, ponieważ: na jednym ładowaniu bateria wytrzymuje mi delikatnie poniżej 6 dni. Przy czym w ciągu tych 6 dni łącznie mam 15 minut rozmów, 40 sms-ów, 3 mms-y, 3383 kB w internecie (dane komórkowe), w sumie około 1,5 h na WiFi, 20 min na GPS, i kilkadziesiąt minut grania w jakieś głupkowane gierki, dla zabicia czasu. Podświetlenie na 45 % (powiększam gdy jestem w bardzo naświetlonym miejscu). Dużo to czy mało, nie wiem. Wyświetlacz choć wg opinii z netu nie powala rozdzielczością to jest wyraźny, internet przegląda się przyjemnie, podobnie jak multimedia, aparat 3Mp wiec wiecie czego się spodziewać, dla mnie w zupełności wystarcza, filmy nagrywa w wyraźne choć przy przesuwaniu obraz robi się delikatnie smużący. Android JellyBaen śmiga, dosłownie, żadnych przycięć, przywieszeń, po prostu śmiga. Tak jak napisałem na wstępie szukałem smartfon o długo trzymającej baterii, i niewielkich rozmiarach. Ten jest idealny i jeszcze oferuje dodatkowe zaskakujące zalety.

• rozmiar
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  2. Devil

Prosty i funkcjonalny smartphone od LG. Nie jest przepełniony nadmiarem funkcji, dobrze sprawdza się w użytkowaniu na codzień. Zarówno przez zaawansowanego jaki i początkującego. Lubię go za solidne wykonanie i długą pracę na baterii.

Zalety
    • android 4.1
  3. TestFon

Porównuję telefony na YT i tak się składa że wpadł mi do ręki ten, model. Postanowiłem, że nakręce wielkie porówanie z sony xperią tipo, samsungiem galaxy mini 2 oraz HTC desire c. Kilka lat temu zakupiłem DVD od firmy LG i niestety byłem bardzo zawiedziony zakupem przez co byłem trochę zniechęcony do ich urządzeń, ale muszę przyznać, że LG wyszło na prostą i pokazało całkiem udany produkt który oprócz nieskiej rozdzielczości wyświetlacza naprawdę zaskakuje, płynnością, ładną nakładką, a nawet niezłym aparatem, który mimi słabej speacyfikacji wyprzedza nawet aparaty które posiadają 5 mpx. Nie będę się tu już rozpisywał tylko zaproszę na kanał TestFon na YouTube, tam można znależć porównanie z podanymi wyżej modelami.

Zalety
    • android 4.1
    • aparat
    • bateria
    • ładne kolory wyświetlacza
    • nawet niezły procesor
    Wady
    • obódowa i ekran się rysuje
    • słaba rozdzielczość wyświetlacza
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  4. Mirek

Korzystam z telefonu od miesiąca. Podoba mi się odświeżenie tego modelu, tylna klapka bardzo fajna, fajny procek no i całkiem dużo pamięci zadecydowały o tym, że wybrałem ten model.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  5. M:*

Telefon na prawdę niezły. Android śmiga. Podczas pobierania aplikacji nie zawiesza się. Przeglądanie stron internetowych jest ok. Wszystko widać, nie trzeba zbytnio powiększać. Dobrze trzyma się go w dłoni. Ogólnie wszystko jest ok.

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii
  6. Kserkses

Prosty i stosunkowo niedrogi telefon od LG - odświeżenie starszego modelu dało naprawdę dobry efekt, wydajne i poręczne urządzenie. Warto go polecić każdemu kto chce rozpocząć przygodę z androidem ze względu na popularną wersję systemu.

Zalety
    • niedrogi
    • prosty
  7. Maciek P.

Za tę cenę bardzo dobry smartfon :) Nic tańszego z Androidem 4.1 nie ma (chyba że chińskie podróbki)

Zalety
    • android 4.1
    Wady
    • mała rozdzielczość
  8. Mirek

Dużym atutem jest cena i parametry. Zobaczcie że za okoo 400 zł. dostajemy zupełnie nowy telefon na androidzie, z pojemną baterią. Bardzo warto.

9. konkonieczynka

Jak na tą cenę ten telefon można naprawde pochwalić. Dużo pamęci, dobre opcje, pięknie i elegancko wygląda, a bateria długo trzyma. Ale na tym się kończy. Aparat jest beznadziejny, wyświetlacz mógłby być większy, zacina się. Kiedyś poleciłabym ten telefon, ale teraz... Radzę kupić dalsze edycje wersji swift. Zainwestować i mieć na długo.

• czas pracy na baterii
    Wady
    • aparat