Schowek

Whirlpool AWE 6519/P - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

1. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Mam ta pralkę od ponad miesiąca. Na razie sprawdza się doskonale w zakresie prania ubrań codziennych. Trochę hałasuje ale przy zamkniętych drzwiach od łazienki można w spokoju oglądać telewizję w pokoju obok. Ilość programów wystarczająca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że obsługa pralki jest banalnie prosta i bez czytania instrukcji można sobie poradzić. Żona docenia też to ze zużywa mało wody na pranie pełnego bebna.

Zalety
    • energooszczędność, duży zakres regulacji, praktyczność ustawień, dobrze pierze, spora pojemność
    Wady
    • hałaśliwa
  2. Ocena:
    4,00

Cokupic.pl

mam ją 2 miesiąc i jestem z niej zadowolona. Ma bogaty wybór programów, nie jest hałasliwa-nie zgodzę się z tym zarzutem. szczerze polecam-jedyny minus to brak cyfrowego wyświetlacza ale eksperci twierdzą, że szybko się psują :)

Zalety
    • energooszczędność, małe wymiary, stabilna, duży zakres regulacji
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) enka65

Ceneo

Moja pralka - trzyletnia, z oznakowaniem AWE 6515/P (takiej tu nie znalazłam, może już ją wycofali z produkcji) to bubel, przez który znienawidziłam pranie. Chyba tylko przez kilka miesięcy działała tak, jak powinna, a potem zaczęła się blokować przy pobieraniu wody. Zatrzymywała się z mrugającą diodą, sygnalizując problem z poborem wody. Fakt, że mamy niskie ciśnienie - taką przyczynę ustalili dwaj kolejno wzywani serwisanci, ale co mam zrobić w związku z tym?! Raz zaskoczyła i wyprała do końca, a raz stawała przy płukaniu. Musiałam ją obserwować, żeby wiedzieć na jakim etapie jest pranie, żeby nastawić ponownie albo cały cykl, albo płukanie. Sto razy czyściłam sitka i filtr oraz pojemnik na proszek i płyn do płukania, bo to też mogły być powody blokowania się pralki. No po prostu obłęd! Muszę kupić nową, bo już nie mam siły. Może wiecie, która dobrze pierze przy niskim ciśnieniu wody?

Zalety
    • Ma dużo programów, szybkie i delikatne wirowanie, opcję połowy załadunku. Pozornie znakomita.
    Wady
    • Zatykają się wąskie szczeliny, przez które przepływa woda z proszkiem i płynem do płukania. Blokuje się przy niskim ciśnieniu wody.
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  4. Ocena:
    5,00

Cokupic.pl

Mam tę pralkę od maja i jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Na początku wyciekała woda ale po wezwaniu serwisanta okazało się, że coś nie zostało podłączone (odpowietrznik bodajże). Teraz wszystko jest ok. Przy 1000 obrotów słychać, że pralka wiruje ale to w końcu 1000 obrotów i nie ma co oczekiwać, że będzie chodzić cicho. Dużo programów do wyboru. Łatwa w obsłudze.

Zalety
    • praktyczność ustawień, małe wymiary
  5. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) luki

Ceneo

Raz już ją wymieniłem z powodu głośnej pracy ,odstawiłem tą nową pralkę i wróciłem do starej bo nowej było mi szkoda okazało się nie dawno jak stara padła do końca iż whirpool awe 6519 jest do niczego jak zaczyna wchodzic na obroty 1000 to przypomina start statku kosmicznego choc już raz była wymieniona na nową,masakra,, w bloku słyszą ją sąsiedzi z góry i z dołu nie polecam nią prac po 22.00

Zalety
    • pierze ok
    Wady
    • hałaśliwa na maksa....
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) Wściekła

Ceneo

Pralkę mamy od 2lat i co pranie dostaje białej gorączki!! W ogóle nie pachnie pomimo dobrych płynów do płukania!!
    Kilka razy z winy pralki wyciągnęłam brudną odzież,na której były widoczne ciemnie brązowe plamy które nie zeszły nawet po odplamiaczu.Jak wiruje to pół bloku słyszy ta masakryczną pralkę.
    Jak nie chcecie nabyć się nerwicy to nie kupujcie Whirlpoola

7. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) al

Ceneo

Szanowni Państwo, sory, że tak wulgarnie, ale inaczej nie mogę. Mam te pralkę 3 lata. Po roku od zakupu na drzwiczkach pojawiła się rdza, przy zawiasach (małe ździwko). Po 3 latach leje się z pralki jak z dziurawego wiadra. Co 2,3 pranie w penym momencie pralka staje, zapala się lampka awaria i pokazuje się komunikat F12, F23 i inne eFy. Przy wirowaniu jest taki hałas jak z wirnika rosyjskiego śmigłowca. Jeżleli chcecie kupić sobie pralkę za ok 1000 zł na 3 lata zapraszam, jeżeli chcecie kupić sobie pralkę, która ma prać i pracowac co najmniej 10 lat nie kupujcie tego produktu, TO JEST LIPA , A NIE PRALKA.

Zalety
    • nie widzę
    Wady
    • tandetna, awaryjna, głośna, droga jak na swoją wartość urzytkową, ogólnie kiepskie wykonanie, do dupy
  8. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) jack sparrow

Ceneo

Mam pralkę tej firmy (made in France) od 5 lat i czekam kiedy się kolejny raz zepsuje żeby w końcu się jej pozbyć.

Wady
    • żle wyważona,głośna praca, perforacja korozyjna pokrywy,mało trwałe plastikowe elementy bębna, słaby pasek napędowy
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  9. Ocena:
    1,00

Cokupic.pl

Mam te pralkę 3 lata, to ważne, dlatego że jeżeli ktos chce kupić pralke na 3 lata, a później ja wyrzucić proponuję tę. Po 3 latach przy praniu leje się z niej jak z dziurawego wiadra,co 2, 3 pranie w trakcie prania wyłancza się i pojawiają się komunikaty awari, f12, f23. NIE POLECAM.

Zalety
    • energooszczędność
    Wady
    • awaryjna
  10. Ocena:

Cokupic.pl

drugi raz nie kupię tej pralki ,strasznie głośna .wzywałam az serwis czy to normalne .zostałam poiformowana że one tak już mają. moja stara pralka 10 letnia była dużo cichsza .

Zalety
    • energooszczędność, praktyczny, pojemność
    Wady
    • przesuwa się