Whirlpool AWE 6519/P

Pralka klasy energetycznej A+, ładowanie Od góry, klasa wirowania C 1000 obr./min., ładowność 5,5 kg
Cena:
960,74 Kup teraz
Sklep:

Whirlpool AWE 6519/P - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
zużycie energii
0 uważa za wadę

Whirlpool AWE 6519/P - Opinie

1. grażka

Zgadzam się z opinią BIBO. Pralkę kupiłam 2 lata temu. Podczas jej krótkiego żywotu naprawiana była kilka razy *wymiana silnika, wymiana hydrostatu, jakieś ciągłe regulacje programów. W sumie po dwóch latach padł programator - nie mam już gwarancji, koszt wymiany programatora ok. 400 zł. dojazd serwius ok. 80zł, usuga już nie pytałam...Takiego dziadostwa jeszcze nie miałam!!! Nie kupujcie tego!!!

Ta opinia posiada 3 komentarze
  2. Aga

Używamy krótko, lecz reguralnie. Jak narazie oprócz braku pozycjonowania bębna bez wad. Dużo programów - każdy znajdzie coś dla siebie. Jest cicha, nie tłucze się i nie skacze po łazience podczas wirowania. Jest tania i w porównaniu z Simensem za 1,8 tys. jest bardzo udanym zakupem. Wygląda estetycznie.

Zalety
    • Dużo programów Czytelne menu Relatywnie cicha Ładnie dopiera
    Wady
    • Brak pozycjonowania bębna
    Ta opinia posiada 6 komentarzy
  3. ewi

Pralka Whirlpool AWE 6315 to koszmar i totalna katastrofa.Po roku użytkowania zarwał się pasek, potem popsuł się programator,
    nie odwirowywała wody,zacinała się pokrywa przy otwieraniu,nie można było oczyścić pojemnika na proszek. Kilka razy wzywaliśmy serwis
    który lapidarnie stwierdził że modele otwierane od góry są nieudane. Po kolejnej awarii i 5 latach koszmaru wspaniałą pralkę
    na której pojawiła się rdza oddałem na złom.To była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.Nigdy więcej Whirlpoola.

Ta opinia posiada 4 komentarze
  4. al

Szanowni Państwo, sory, że tak wulgarnie, ale inaczej nie mogę. Mam te pralkę 3 lata. Po roku od zakupu na drzwiczkach pojawiła się rdza, przy zawiasach (małe ździwko). Po 3 latach leje się z pralki jak z dziurawego wiadra. Co 2,3 pranie w penym momencie pralka staje, zapala się lampka awaria i pokazuje się komunikat F12, F23 i inne eFy. Przy wirowaniu jest taki hałas jak z wirnika rosyjskiego śmigłowca. Jeżleli chcecie kupić sobie pralkę za ok 1000 zł na 3 lata zapraszam, jeżeli chcecie kupić sobie pralkę, która ma prać i pracowac co najmniej 10 lat nie kupujcie tego produktu, TO JEST LIPA , A NIE PRALKA.

Zalety
    • nie widzę
    Wady
    • tandetna, awaryjna, głośna, droga jak na swoją wartość urzytkową, ogólnie kiepskie wykonanie, do dupy
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  5. Czesław

Zakupiłem podobną pralkę typ AWE 6517/P obecnie na gwarancji.Początkowo pracowała bez zastrzeżen.Gdy zaczęła nieregularnie pracować,zgłosiłem ten problem do autoryzowanego serwisu w Rzeszowie.Efekt ich pracy był niewielki.Gdy w br wady zaczęły narastać,ponownie powiadomiłem serwis.Serwisant wyposażony w dobry sprzęt diagnostyczny wybrał odpowiedni program,który akurat był najlepszy ,udowadniając "że wezwanie było bezzasadne".Zmuszony byłem pokryć koszty "ekspertyzy".Zaobserwowałem, że pralka potrafi pozostawić proszek na tkaninach,wypompować roztwór pomiędzy obudową a pokrywą,licznik zmienia się nawet kilkadziesiąt minut lub zatrzymuje się na jakiejś liczbie w czasie prania itp..Wady pojawiają się przypadkowo w różnych programach.Nie widząc innego wyjścia,zwróciłem się o interwencję do Centrali zastrzegając, że nie mam zamiaru finansować pozorowanej naprawy gwarancyjnej. Ponieważ jest to prawdopodobnie wada fabryczna programatora,którego wartość to ok. połowy ceny pralki.sprawę odrzucono i nie odpowiedziano na kolejną interwencję.Pracownica stwierdziła, że pralka jest sprawna, wady są mechaniczne nie odnosząc się do moich obserwacji ,mimo wiedzy, że sprzęt jest fabrycznie wadliwy.Pracownika autoryzowanego serwisu też interesowały tylko sprawy elektroniki.Wynika z tego, że firma uważa że dobrowolnie złożona deklaracja w gwarancji jej nie dotyczy,serwis służy tylko do mało znaczących napraw i zapewnieniu miejsc pracy, a koszty naprawy poważnych wad fabrycznych powinien ponosić pechowy klient. Nie liczę więc już na "naprawę gwarancyjną", lecz po całkowitej awarii zakupię nowy sprzęt. Na pewno nowa pralka nie będzie firmy Whirlpool.

Zalety
    • Gdy sprawna - spełnia wszystkie wymagania, Może trochę zbyt głośna
    Wady
    • W przypadku wystąpienia znaczących wad produkcyjnych - bez większych szans na naprawę gwarancyjną.
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  6. Damazy

Pralkę mam od niedawna. Sprawuje się dobrze. Przy 1000 obrotów pranie wyjmuje się prawie suche. Ma sporo programów, każdy znajdzie coś dla siebie. Fajna jest funkcja pokazywania czasu pozostałego do końca prania.

Zalety
    • Energooszczędna wodo-oszczędna
    Wady
    • dość głośna, przy niskich obrotach coś piszczy jak nienasmarowane łożysko, podczas wirowania odgłos pralki przypomina startujący samolot
    Ta opinia posiada 6 komentarzy
  7. kaska

Nie polecam nikomu niczego z tej firmy sprzęt beznadziejny a firma nieuczciwa ,wszystko pięknie jeśli coś się nie zepsuje ale jak jest problem to nikogo on nie interesuje .Opisuje z własnego doświadczenia pralka po dwóch miesiącach zaczęła przeciekać i do dnia dzisiejszego nie ma u kogo załatwić sprawy a jest już 10 miesięcy jak jest problem .Firma nie raczy nawet odpisać na reklamacje maja kupującego za nic ,serwis przyjmuje zgłoszenie i na tym się kończy jego rola a gwarancja w tej firmie nic nie obejmuje bo i tak oni nie stosują się do niej a najgorsze ze nic im nie można zrobić jedynie w sadzie .Szczerze nie polecam a już na pewno nie warto przedłużać gwarancji w tej firmie bo ona i tak nic nie obejmuje

8. cokupic_anonymouse

Pralka kupiona wczoraj moze nie wypozycjonowana i przed wirowaniem chodzila w przód i tył- kiwała się zobaczy sie dziś jak sie spisze po wyrównaniu nóżek, ogólnie moze i wygląd ok, ale przy wirowaniu gwizda jak odrzutowiec przy 600 obrotów, moja stara pralka whirlpool AWT 2084 - padła w sumie w tamtym roku pralam do niedawna ale niestety juz nie do naprawy zatrzymywala sie w pewnych miejscach nawet nie wiedzialam ze byla grzalka spalona raczej nie dotykam pralki jak pierze- bo bym wiedziała czy ciepła mam nadzieje ze ta mi da znac na wyswietlaczu co padło i mam nadzieję ze nie padnie bo 2 lata gwaranta to lipa- mozna sobie przedłużyc do 5 lat za dopłatą 30 procent wartosci pralki lub na 3 lata jak sie bierze w ratach z doplata do kazdej raty 5 zł KPINA W BIAŁY DZIEŃ na silnik i zbiornik głowny produceny już nie daje jak niegdyś gwarancji 7-letniej bo podobno są nie do zepsucia, mam nadzieję ze będzie chodz te 8 lat - wolałabym 10 moja stara zyła 8 lat ale w porównaniu do tej nie buczała podczas prania ale może już jestem przewrażliwiona:)ocena jest przypadkowa mam ja drugi dzien dopiero

Zalety
    • cicha, małe wymiary, duży zakres regulacji
    Wady
    • hałaśliwa
    Ta opinia posiada 4 komentarze
  9. xxxxkicia5xxxx

Pralka nadaje się idealnie do robienia codziennego prania . Polecam :) Bardzo stabilna . Posiada bardzo dużą pojemność bębna i nie psuje się . Posiada wszelkie zabezpieczenia chroniące ją przed wylaniem się wody . Możesz prac w niej nawet najbardziej delikatne ciuchy bez obawy zepsuciem .

Zalety
    • praktyczność ustawień, dobrze pierze, energooszczędność, spora pojemność, cicha, nieawaryjna, małe wymiary, stabilna, duży zakres regulacji
  10. klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Mam ta pralkę od ponad miesiąca. Na razie sprawdza się doskonale w zakresie prania ubrań codziennych. Trochę hałasuje ale przy zamkniętych drzwiach od łazienki można w spokoju oglądać telewizję w pokoju obok. Ilość programów wystarczająca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że obsługa pralki jest banalnie prosta i bez czytania instrukcji można sobie poradzić. Żona docenia też to ze zużywa mało wody na pranie pełnego bebna.

Zalety
    • energooszczędność, duży zakres regulacji, praktyczność ustawień, dobrze pierze, spora pojemność
    Wady
    • hałaśliwa