Whirlpool AWE 6519/P - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Whirlpool AWE 6519/P - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) Damazy

Ceneo

Pralkę mam od niedawna. Sprawuje się dobrze. Przy 1000 obrotów pranie wyjmuje się prawie suche. Ma sporo programów, każdy znajdzie coś dla siebie. Fajna jest funkcja pokazywania czasu pozostałego do końca prania.

Zalety
    • Energooszczędna wodo-oszczędna
    Wady
    • dość głośna, przy niskich obrotach coś piszczy jak nienasmarowane łożysko, podczas wirowania odgłos pralki przypomina startujący samolot
    Ta opinia posiada 6 komentarzy
  2. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) al

Ceneo

Szanowni Państwo, sory, że tak wulgarnie, ale inaczej nie mogę. Mam te pralkę 3 lata. Po roku od zakupu na drzwiczkach pojawiła się rdza, przy zawiasach (małe ździwko). Po 3 latach leje się z pralki jak z dziurawego wiadra. Co 2,3 pranie w penym momencie pralka staje, zapala się lampka awaria i pokazuje się komunikat F12, F23 i inne eFy. Przy wirowaniu jest taki hałas jak z wirnika rosyjskiego śmigłowca. Jeżleli chcecie kupić sobie pralkę za ok 1000 zł na 3 lata zapraszam, jeżeli chcecie kupić sobie pralkę, która ma prać i pracowac co najmniej 10 lat nie kupujcie tego produktu, TO JEST LIPA , A NIE PRALKA.

Zalety
    • nie widzę
    Wady
    • tandetna, awaryjna, głośna, droga jak na swoją wartość urzytkową, ogólnie kiepskie wykonanie, do dupy
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  3. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) kaska

Ceneo

Nie polecam nikomu niczego z tej firmy sprzęt beznadziejny a firma nieuczciwa ,wszystko pięknie jeśli coś się nie zepsuje ale jak jest problem to nikogo on nie interesuje .Opisuje z własnego doświadczenia pralka po dwóch miesiącach zaczęła przeciekać i do dnia dzisiejszego nie ma u kogo załatwić sprawy a jest już 10 miesięcy jak jest problem .Firma nie raczy nawet odpisać na reklamacje maja kupującego za nic ,serwis przyjmuje zgłoszenie i na tym się kończy jego rola a gwarancja w tej firmie nic nie obejmuje bo i tak oni nie stosują się do niej a najgorsze ze nic im nie można zrobić jedynie w sadzie .Szczerze nie polecam a już na pewno nie warto przedłużać gwarancji w tej firmie bo ona i tak nic nie obejmuje

4. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Pralka kupiona wczoraj moze nie wypozycjonowana i przed wirowaniem chodzila w przód i tył- kiwała się zobaczy sie dziś jak sie spisze po wyrównaniu nóżek, ogólnie moze i wygląd ok, ale przy wirowaniu gwizda jak odrzutowiec przy 600 obrotów, moja stara pralka whirlpool AWT 2084 - padła w sumie w tamtym roku pralam do niedawna ale niestety juz nie do naprawy zatrzymywala sie w pewnych miejscach nawet nie wiedzialam ze byla grzalka spalona raczej nie dotykam pralki jak pierze- bo bym wiedziała czy ciepła mam nadzieje ze ta mi da znac na wyswietlaczu co padło i mam nadzieję ze nie padnie bo 2 lata gwaranta to lipa- mozna sobie przedłużyc do 5 lat za dopłatą 30 procent wartosci pralki lub na 3 lata jak sie bierze w ratach z doplata do kazdej raty 5 zł KPINA W BIAŁY DZIEŃ na silnik i zbiornik głowny produceny już nie daje jak niegdyś gwarancji 7-letniej bo podobno są nie do zepsucia, mam nadzieję ze będzie chodz te 8 lat - wolałabym 10 moja stara zyła 8 lat ale w porównaniu do tej nie buczała podczas prania ale może już jestem przewrażliwiona:)ocena jest przypadkowa mam ja drugi dzien dopiero

Zalety
    • cicha, małe wymiary, duży zakres regulacji
    Wady
    • hałaśliwa
    Ta opinia posiada 4 komentarze
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) xxxxkicia5xxxx

Cokupic.pl

Pralka nadaje się idealnie do robienia codziennego prania . Polecam :) Bardzo stabilna . Posiada bardzo dużą pojemność bębna i nie psuje się . Posiada wszelkie zabezpieczenia chroniące ją przed wylaniem się wody . Możesz prac w niej nawet najbardziej delikatne ciuchy bez obawy zepsuciem .

Zalety
    • praktyczność ustawień, dobrze pierze, energooszczędność, spora pojemność, cicha, nieawaryjna, małe wymiary, stabilna, duży zakres regulacji
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Cokupic.pl

Mam ta pralkę od ponad miesiąca. Na razie sprawdza się doskonale w zakresie prania ubrań codziennych. Trochę hałasuje ale przy zamkniętych drzwiach od łazienki można w spokoju oglądać telewizję w pokoju obok. Ilość programów wystarczająca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że obsługa pralki jest banalnie prosta i bez czytania instrukcji można sobie poradzić. Żona docenia też to ze zużywa mało wody na pranie pełnego bebna.

Zalety
    • energooszczędność, duży zakres regulacji, praktyczność ustawień, dobrze pierze, spora pojemność
    Wady
    • hałaśliwa
  7. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

mam ją 2 miesiąc i jestem z niej zadowolona. Ma bogaty wybór programów, nie jest hałasliwa-nie zgodzę się z tym zarzutem. szczerze polecam-jedyny minus to brak cyfrowego wyświetlacza ale eksperci twierdzą, że szybko się psują :)

Zalety
    • energooszczędność, małe wymiary, stabilna, duży zakres regulacji
  8. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) enka65

Ceneo

Moja pralka - trzyletnia, z oznakowaniem AWE 6515/P (takiej tu nie znalazłam, może już ją wycofali z produkcji) to bubel, przez który znienawidziłam pranie. Chyba tylko przez kilka miesięcy działała tak, jak powinna, a potem zaczęła się blokować przy pobieraniu wody. Zatrzymywała się z mrugającą diodą, sygnalizując problem z poborem wody. Fakt, że mamy niskie ciśnienie - taką przyczynę ustalili dwaj kolejno wzywani serwisanci, ale co mam zrobić w związku z tym?! Raz zaskoczyła i wyprała do końca, a raz stawała przy płukaniu. Musiałam ją obserwować, żeby wiedzieć na jakim etapie jest pranie, żeby nastawić ponownie albo cały cykl, albo płukanie. Sto razy czyściłam sitka i filtr oraz pojemnik na proszek i płyn do płukania, bo to też mogły być powody blokowania się pralki. No po prostu obłęd! Muszę kupić nową, bo już nie mam siły. Może wiecie, która dobrze pierze przy niskim ciśnieniu wody?

Zalety
    • Ma dużo programów, szybkie i delikatne wirowanie, opcję połowy załadunku. Pozornie znakomita.
    Wady
    • Zatykają się wąskie szczeliny, przez które przepływa woda z proszkiem i płynem do płukania. Blokuje się przy niskim ciśnieniu wody.
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  9. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) Wściekła

Ceneo

Pralkę mamy od 2lat i co pranie dostaje białej gorączki!! W ogóle nie pachnie pomimo dobrych płynów do płukania!!
    Kilka razy z winy pralki wyciągnęłam brudną odzież,na której były widoczne ciemnie brązowe plamy które nie zeszły nawet po odplamiaczu.Jak wiruje to pół bloku słyszy ta masakryczną pralkę.
    Jak nie chcecie nabyć się nerwicy to nie kupujcie Whirlpoola

10. Ocena:

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Mam tę pralkę od maja i jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Na początku wyciekała woda ale po wezwaniu serwisanta okazało się, że coś nie zostało podłączone (odpowietrznik bodajże). Teraz wszystko jest ok. Przy 1000 obrotów słychać, że pralka wiruje ale to w końcu 1000 obrotów i nie ma co oczekiwać, że będzie chodzić cicho. Dużo programów do wyboru. Łatwa w obsłudze.

Zalety
    • praktyczność ustawień, małe wymiary