Nikon CoolPix L820 czarny - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
dobra ostrość zdjęć
17 uważa za wadę

Nikon CoolPix L820 czarny - Opinie

1. dark_Melody

Bardzo dobry na wszystkich którzy dopiero rozpoczynają przygodę z fotografią. Jak dla mnie godny polecenia.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
  2. Piotr

Dobry aparat dla amatorów. Nie sprawdza się przy filmowaniu.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
    Wady
    • prądożerny
    • słaby autofokus
    • wysoka cena w stosunku do jakości
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  3. agito_pl_wyprz

Dobry sprzet do fotografii sredniej klasy. Inprezy w plenerze , domu i nie tylko. Mam tego nikona prawie misiac i w pelni mnie zadowala. Goraco polecam taki sprzet .

Zalety
    • łatwość obsługi, krótki czas reakcji, cena, duży wyświetlacz, małe wymiary, małe gabaryty
  4. Marek

bardzo lekki i funkcjonalny aparat fotograficzny z wieloma funkcjami fotografowania, filmowania, potrafi nawet zrobić zdjęcia 3D. Przy tej cenie, to naprawdę rewelacyjny aparat.

5. lesnyludek

Fajny aparat za fajne pieniądze. Duży zoom będzie atutem dla zdjęć przyrody. Jest poręczny i ma sporo dobrych trybów fotografowania.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
    Wady
    • brak
  6. agito_pl_wyprz

Warty polecenia, łatwy w obsłudze, dobra cena minus jak dla mnie ze nie ma małego wizjera jak niektóre cyfrówki tylko wyświetlacz

Zalety
    • krótki czas reakcji, cena, duży wyświetlacz
  7. jarrow

Nikon L820 jest świetnym aparatem dla amatora. Robi piękne zdjęcia jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Szybko wyostrza. Zawsze chciałem posiadać lustrzankę, zdecydowałem się jednak na ten kompakt. Jestem całkowicie zadowolony. Czego chcieć więcej!

Zalety
    • dobry stosunek ceny do jakości
    • łatwość obsługi i funkcjonalność
    • piękne zdjęcia
    • szybkość wyostrzania
    • świetny zoom i makro
    Wady
    • brak pokrowca
  8. Anonim

Aparat bardzo fajny.
    Szybki (ale tu dużo zależy od karty pamięci - polecam z class 10 - najszybsze; pewne, niedrogie marki np. Adata, Goodram).
    Długa żywotność baterii (tu schemat się powtarza - dobrze jest kupić akumulatorki Energizeer lub Eneloop).

Na początku byłam zła, że zdjęcia bez lampy błyskowej wychodzą rozmazane (tzn. dziecko, która wiecznie się porusza) - tu wystarczy w ustawieniach zwiększyć wartość ISO np. na 800 i problem znika. Im większa wartość tym szybciej aparat robi zdjęcia, jednak pojawiają się też coraz większe szumy.

Zoom - rewelacja. Do tego stabilizacja zdaje test na szóstkę. Widzę dokładnie, co sąsiedzi mają w mieszkaniu ;)
    Tryb makro - super.

Balans bieli do lampy błyskowej polecam ustawić na "światło jarzeniowe" - zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie, jak bez użycia błysku.

Obsługa intuicyjna. Bardzo wygodnie się trzyma aparat w ręce.

Brakuje mi jedynie manualnego ustawiania ostrości, ale to raczej niespotykane w kompaktach. Będę musiała odłożyć trochę więcej funduszy na lustrzankę ;)

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
    • łatwość obsługi i funkcjonalność
    Wady
    • brak trybu manualnego
  9. angie_22

Kupiłam aparat ok. miesiąca temu. Jak dotąd jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia wychodzą bardzo wyraźne, nasycone i ładne kolory. Ciekawe opcje retuszu. Obsługa jest bardzo intuicyjna. Dokupiłam kartę 32 GB class 10. Zdjęcia robi się szybko. Nie jestem profesjonalistką więc nie mogę pisać o parametrach technicznych, ale do codziennego robienia zdjęć w domu czy podczas różnych uroczystości aparat jest bardzo fajny. Przy bardzo dużym zbliżeniu trudno zrobić wyraźne zdjęcie - zgadzam się z opiniami, że przydałby się wtedy statyw, aczkolwiek nie jest to niemożliwe - ja np. zrobiłam świetne zdjęcie księżyca na maksymalnym zbliżeniu ;-)

10. marcelini

bardzo dobry aparat posiadający jako jedyny matryce cmos w tym przedziale cenowym