zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml

Cena:
8,99 Kup teraz
Sklep:

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
2 uważa za zaletę
zapach

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml - Opinie

1. karolina

Na mnie (blondynka z jasną karnacją) ten produkt nie działa tak jak obiecuje producent... nie przyspiesza opalania w ogóle. Plusem jest, że fajnie podkreśla opaleniznę, delikatnie natłuszcza skórę (pozostawia satynowy błysk), przyjemnie pachnie. Fajnym pomysłem jest opakowanie, które można wykorzystać na inny olejek ale nie polecam :( ja się zawiodłam

• opakowanie
    • zapach
    Wady
    • dostępnosć
  2. ewks

Spray ten jest rewelacyjny. Kiedy kupiłam go kilka lat temu , nie rozstaję się z nim. Świetnie się rozsmarowuje , ładnie pachnie i co najważniejsze przyspiesza opaleniznę. Stosuje i na naturalnym słońcu, i na solarium. Jest niedrogi, wydajny, godny polecenia.

3. Oktawia

Gdyby była taka możliwość to dałabym nawet 6+. Uwielbiam wszystko z kakao, więc jak ujrzałam te masło dodatkowo w sprayu to byłam wniebowzięta. Doskonale pachnie, nie jest to mdlisty zapach. Sprawdza się świetnie, doskonale pomaga przy opalaniu. W 100 % spełnia swoją rolę !

• zapach
    Wady
    • brak
  4. Anita

Zakochalam sie w tym kokosowym zapachu,dobry jest poniewaz naprawde przyspiesza opalanie.Ale wydajny malo a cena niska,czyli cos za cos

5. Client:33491838

Już drugi raz go wzięłam na wakacje. Oczywiście mnie nie zawiódł. Dzięki niemu opaliłam się bardzo szybko. Ma piękny zapach i dobrze się rozprowadza po skórze.

Zalety
    • cena, dobrze się rozprowadza, efektywność, ładny zapach, nie uczula, przyśpiesza opaleniznę
  6. Joasia

Preparat ładnie pachnie i poprawia koloryt skóry.

7. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem to doskonały wybór jest bardzo dobry, lekki a przy tym nie jest drogi................................

Zalety
    • delikatny, cena, łatwość użycia, dobrze się rozprowadza, przyjemny zapach, nawilża, ładny zapach, odświeżający, nie uczula, lekkość, przyśpiesza opaleniznę
  8. mala2015

To masło kakaowe w sprayu jest naprawdę świetne.
    Na lato przydaje się w sam raz.
    Skutecznie przyspiesza opalanie i utrwala przy tym opaleniznę.
    Nawilża skórę, nadaje jej miękkość i gładkość.
    Ładnie pachnie i jest wydajne.
    Napewno kolejnego lata znów do niego powrócę.
    Polecam !

Zalety
    • dobra cena, wydajny, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  9. betty0502

Kupiłam ten olejek, ponieważ poleciła mi go koleżanka, jednak nie do końca byłam przekonana co do zakupu tego produktu. Używam produktów z ziaji i jestem z nich zadowolona ale nie chciało mi się wierzyć, żeby ten olejek był taki super. Zdecydowałam się jednak na zakup i użyłam go dopiero niedawno i muszę przyznać, że koleżanka miała rację. Olejek jest rewelacyjny, jedyną wadą jest to, że tak szybko się kończy. Mam już drugą buteleczkę, używam ją wraz z mamą i siostrą. Olejek natłuszcza skórę podczas opalania – skóra jest nawilżona a nie sucha. Olejek przyspiesza opalanie i sprawia, że skóra szybciej brązowieje. Jestem zadowolona i polecam i nie zamienię tego olejku na żaden inny. Przepięknie pachnie, natłuszcza i daje efekt a w dodatku nie jest drogi :)

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  10. marwie00555

produkt ma bardzo przyjemny zapach, natłuszcza, ale niestety dość długo się wchłania i pozostawia uczucie tłustej skóry po sobie, przyspiesza opalanie, skóra wygląda dużo lepiej po stosowaniu tego sprayu. Plus za to, że łatwo się aplikuje, cena przystępna.

Zalety
    • dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, naturalny efekt, ładny zapach, nie uczula, dobrze się rozprowadza
    Wady
    • źle się wchłania