zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml

Sklep:

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml - Opinie

wydajność
zapach

Fajny i niedrogi, dosyć przyjemnie pachnie, ale niestety nie zauważyłam, żeby przyspieszał opalanie (używałam tylko na nogi).

2. Aga

Mój niezbędnik na wakacje , starcza na długo ,dla mnie zapach rewelacyjny. Po jakimś czasie atomizer nie działa płynnie,ale mi to nie przeszkadza. Dzięki temu produktowi w końcu opalam się na brążowo.

3. Kanareczka

Moja skóra w końcu nabrała pieknego koloru w krótszym czasie. Do tego pieknie pachnie i jest delikatny dla skóry. Polecam ;);)

4. karolina

Na mnie (blondynka z jasną karnacją) ten produkt nie działa tak jak obiecuje producent... nie przyspiesza opalania w ogóle. Plusem jest, że fajnie podkreśla opaleniznę, delikatnie natłuszcza skórę (pozostawia satynowy błysk), przyjemnie pachnie. Fajnym pomysłem jest opakowanie, które można wykorzystać na inny olejek ale nie polecam :( ja się zawiodłam

• opakowanie
    • zapach
    Wady
    • dostępnosć
  5. ewks

Spray ten jest rewelacyjny. Kiedy kupiłam go kilka lat temu , nie rozstaję się z nim. Świetnie się rozsmarowuje , ładnie pachnie i co najważniejsze przyspiesza opaleniznę. Stosuje i na naturalnym słońcu, i na solarium. Jest niedrogi, wydajny, godny polecenia.

6. Oktawia

Gdyby była taka możliwość to dałabym nawet 6+. Uwielbiam wszystko z kakao, więc jak ujrzałam te masło dodatkowo w sprayu to byłam wniebowzięta. Doskonale pachnie, nie jest to mdlisty zapach. Sprawdza się świetnie, doskonale pomaga przy opalaniu. W 100 % spełnia swoją rolę !

• zapach
    Wady
    • brak
  7. Anita

Zakochalam sie w tym kokosowym zapachu,dobry jest poniewaz naprawde przyspiesza opalanie.Ale wydajny malo a cena niska,czyli cos za cos

8. Client:33491838

Już drugi raz go wzięłam na wakacje. Oczywiście mnie nie zawiódł. Dzięki niemu opaliłam się bardzo szybko. Ma piękny zapach i dobrze się rozprowadza po skórze.

Zalety
    • cena, dobrze się rozprowadza, efektywność, ładny zapach, nie uczula, przyśpiesza opaleniznę
  9. Joasia

Preparat ładnie pachnie i poprawia koloryt skóry.

10. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem to doskonały wybór jest bardzo dobry, lekki a przy tym nie jest drogi................................

Zalety
    • delikatny, cena, łatwość użycia, dobrze się rozprowadza, przyjemny zapach, nawilża, ładny zapach, odświeżający, nie uczula, lekkość, przyśpiesza opaleniznę