zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml - Opinie

wydajność
zapach

1. Aga

Mój niezbędnik na wakacje , starcza na długo ,dla mnie zapach rewelacyjny. Po jakimś czasie atomizer nie działa płynnie,ale mi to nie przeszkadza. Dzięki temu produktowi w końcu opalam się na brążowo.

2. Kanareczka

Moja skóra w końcu nabrała pieknego koloru w krótszym czasie. Do tego pieknie pachnie i jest delikatny dla skóry. Polecam ;);)

3. karolina

Na mnie (blondynka z jasną karnacją) ten produkt nie działa tak jak obiecuje producent... nie przyspiesza opalania w ogóle. Plusem jest, że fajnie podkreśla opaleniznę, delikatnie natłuszcza skórę (pozostawia satynowy błysk), przyjemnie pachnie. Fajnym pomysłem jest opakowanie, które można wykorzystać na inny olejek ale nie polecam :( ja się zawiodłam

• opakowanie
    • zapach
    Wady
    • dostępnosć
  4. ewks

Spray ten jest rewelacyjny. Kiedy kupiłam go kilka lat temu , nie rozstaję się z nim. Świetnie się rozsmarowuje , ładnie pachnie i co najważniejsze przyspiesza opaleniznę. Stosuje i na naturalnym słońcu, i na solarium. Jest niedrogi, wydajny, godny polecenia.

5. Oktawia

Gdyby była taka możliwość to dałabym nawet 6+. Uwielbiam wszystko z kakao, więc jak ujrzałam te masło dodatkowo w sprayu to byłam wniebowzięta. Doskonale pachnie, nie jest to mdlisty zapach. Sprawdza się świetnie, doskonale pomaga przy opalaniu. W 100 % spełnia swoją rolę !

• zapach
    Wady
    • brak
  6. Anita

Zakochalam sie w tym kokosowym zapachu,dobry jest poniewaz naprawde przyspiesza opalanie.Ale wydajny malo a cena niska,czyli cos za cos

7. Client:33491838

Już drugi raz go wzięłam na wakacje. Oczywiście mnie nie zawiódł. Dzięki niemu opaliłam się bardzo szybko. Ma piękny zapach i dobrze się rozprowadza po skórze.

Zalety
    • cena, dobrze się rozprowadza, efektywność, ładny zapach, nie uczula, przyśpiesza opaleniznę
  8. Joasia

Preparat ładnie pachnie i poprawia koloryt skóry.

9. uzytkownik_anonimowy

Moim zdaniem to doskonały wybór jest bardzo dobry, lekki a przy tym nie jest drogi................................

Zalety
    • delikatny, cena, łatwość użycia, dobrze się rozprowadza, przyjemny zapach, nawilża, ładny zapach, odświeżający, nie uczula, lekkość, przyśpiesza opaleniznę
  10. mala2015

To masło kakaowe w sprayu jest naprawdę świetne.
    Na lato przydaje się w sam raz.
    Skutecznie przyspiesza opalanie i utrwala przy tym opaleniznę.
    Nawilża skórę, nadaje jej miękkość i gładkość.
    Ładnie pachnie i jest wydajne.
    Napewno kolejnego lata znów do niego powrócę.
    Polecam !

Zalety
    • dobra cena, wydajny, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza