Siestadesign Mop Obrotowy Smart Mop Plus - Opinie

łatwość używania
wytrzymałość

1. pmar1

Ogólne wrażenie jest pozytywne, ale napełniony wodą trudny jest do przemieszczania przydałyby się jakieś kółeczka. Po złożeniu nie ma gdzie wsadzić mopa, jedynie można go oprzeć o ścianę, ale to chyba nie o to chodzi.

Zalety
    • dociera do trudno dostępnych miejsc
    • spełnia swoje zadanie
    Wady
    • przydałyby się jakieś kółka
    • trudność w przemieszczaniu
  2. Milena

bardzo dobrze odwirowywuje. nie p0opzostawia smug

Zalety
    • bardzo dobrze myje
    • łatwo zdejmująca się nakładka - możliwoś
    • praktycznie wszędzie dociera
    Wady
    • pozostająca woda pod wiaderkiem
  3. jagodzianka17

Produkt zajmuje mało miejsca, ze względu na dwa systemy wirowania, nie potrzebny jest kontakt z brudną wodą. Mój 3 letni synek razem ze mną wykręca mopa i jest to dla niego super sprzątająca zabawa

Zalety
    • brak kontaktu z brudną wodą
    • łatwy w użyciu
    • nie trzeba wykręcać mopa
    • świetna zabawa dla małych dzieci
    • wygodny w użyciu
    Opinia potwierdzona użyciem
  4. Marta

Swietny wybór, przetestowałam już sporo takiego rodzaju mopów, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań. Ten zakup to był strzał w 10!Po rozłożeniu doskonały, spełniający swoje funcje mop, natomiast po złożeniu nie potrzebuje dużej powierzchni do przechowywania, biorąc pod uwagę jeszcze funkcjonalnolść wiaderka po złożeniu, służy mi za taborecik pod nogi, gdy chce coś sięgnąć z szafki.Kolor fioletowy bardzo przyjemny.

5. pmar1

Samo mycie jest fajne , skutecznie i szybko. Ale przemieszczanie się z otwartym zestawem to jakaś porażka. Można wylać całe wiadro. Wystarczyłoby dodanie małych kółeczek. Po złożeniu zestawu nie ma co zrobić z mopem.

6. JAGODZIANKA17

Mop zajmuje mało miejsca, jest bardzo prosty w obsłudze i wygodny, szybko się go rozkłada i składa. byłam ciekawa czy faktycznie 150 kg. wagi może na nim stanąć, co prawda , aż tyle nie ważę bo jedynie 50 kg, ale jest na prawdę wytrzymały. rewelacją jest to , że nie ma kontaktu z brudną wodą. Mój 3 letni synek uwielbia pomagać mi w wierowaniu :) świetna zabawa. BARDZO POLECAM ! :) Szkoda jedynie , że nie ma wymiennego wkładu.

7. Sandra

Produkt bardzo dobry. mycie nim podłóg to czysta przyjemność :)

Zalety
    • łatwo i lekko się go używa
    • nie pozostawia smug
    • nie rozchlapuje wody dookoła wiaderka
    Wady
    • brak
  8. joanna

nie spełnia moich oczekiwań

9. mazellka

solidnie wykonany

Zalety
    • estetyczny i prosty w obsłudze
  10. iwona8768

estetyczny produkt,bardzo łatwy w użyciu, nie ma potrzeby moczenia rąk:)