WAHL CUTEK

Cena od:

WAHL CUTEK - Opinie

szybkość nagrzewania

1. uzytkownik_anonimowy

Jak dla mnie i moich koleżanek to najlepsza prostownica pod słońcem :) miałam już kilka prostownic ale 'ciutka' nic nie pobije :) polecam !

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach
  2. franciszek47_2

Jak narazie jest to moja najlepsza prostownica. Idealnie prostuje włosy, a efekt trzyma się dość długo. Szybko się nagrzewa. Nie szarpie za włosy i nie przypala ich. Jest bardzo łatwa w użyciu. Może i nie ma regulacji temperatury, ale ta "automatyczna" jest w zupełności wystarczająca. Polecam!

Zalety
    • łatwość użycia, łagodny poślizg
    Wady
    • delikatność konstrukcji
  3. sonita3

Mam ta prostownice juz rok i nie niszy mi włosów bardzo dobrze prostuje włosy sa miękkie po wyprostowaniu jednym lekkim przejechaniem po włosach prostuje je jest to typowa prostownica fryzjerska. Jeśli chcecie sobei kupić prostownice to polecam tylko tą. nie jest droga a naprawde efekty super!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel, dobrze utrwala włosy
    Wady
    • brak regulacji temperatury
  4. uzytkownik_anonimowy

Używam jej od jakiś 3/4 lat poleciła mi ją fryzjerka na początku była dobra i byłam z niej zadowolona, ale teraz mam już tak zniszczone po niej włosy ze muszę ją wymienić na inną.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, cena
  5. uzytkownik_anonimowy

Prostownica na pewno nie jest jedną z tych, które jakoś wyjątkowo dbają o włosy. Używana często i bez termoochronnych kosmetyków na pewno je zniszczy. Ale tytanowe płytki są świetne, prostują równomiernie, trwale i naprawdę dobrze. Myślę, że Wahl Cutek wyprostuje nawet najbardziej kręcone włosy :)

Zalety
    Wady
    • brak regulacji temperatury
  6. uzytkownik_anonimowy

Polecam tę prostownicę z pełną odpowiedzialnością. Jestem "świeżą" fryzjerką, ale od zawsze kupuję sprzęt fryzjerski bardzo dobrej jakości- wytrzymuje dłużej, jest lepszy i szybciej się zwraca. Polecam nawet do domowego użytku !!! Mam bardzo gęste, grube i długie do pasa włosy i ciężko było mi prostować zwykłym sprzętem. Ta prostownica spełniła moje oczekiwania, prostowanie nią moich włosów zajmuje znacznie mniej czasu, włosy są lśniące, nie zniszczone i pięknie wyprostowane. POLECAM ZAKUP !!!!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, łatwy w ustawieniach, cena, długi kabel
  7. Kasia.Sz.

Bardzo fajna prostownica. Do prostowania i do robienia loków jest SUPER. Długi kabel, który się nie plącze, bo ma taka obracaną końcówkę jest bardzo praktyczny. Własnie to dla mnie ZALETA, a nie wada, bo nie trzeba co jakiś czas rozsupływać kabla, który się plącze zwłaszcza przy robieniu loków...
    Szybko się nagrzewa rzeczywiście.
    Jedyne, czego może brakować, to regulacji temperatury - te ok. 200stopni nie zawsze jest konieczne, choć włosy nie są spalone, dzięki tej tytanowej powłoce. W takiej cenie, taka jakość.....

Zalety
    • długi kabel, szybkie nagrzewanie, lekka, szeroka płytka, która pozwala na szybsze ułożenie fryzury, niska CENA za super jakość produktu.
    Wady
    • trochę brakuje regulacji temperatury
  8. uzytkownik_anonimowy

Prostownica rewelacyjna. Poleciła mi ją moja fryzjerka i jestem bardzo zadowolona. Używam jej codziennie, włosy nie są zniszczone. Jest cienka i nadaje się również do prostowania grzywki. Polecam w 100%.

9. Natalia

Ciężka, ale do opanowania. Świetnie prostuje, błyskawicznie się nagrzewa i całe szczęście, regulacja zaczyna się od bezpiecznych 150 stopni

10. Urszula

doskonała jakość w super cenie , polecam !

Zalety
    • szybkość nagrzewania