WAHL CUTEK

Cena od:

WAHL CUTEK - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Kasia

Prostownica bez problemu wyprostowała moje kręcone włosy.. Były gładkie i lśniące. Cena bardzo korzystna :)

2. isiack69

dobry produkt w rozsądnej cenie

3. uzytkownik_anonimowy

Szybkie nagrzewanie, leciutka i poręczna ma długi kabel co ułatwia prostowanie w różnych miejscach. Produkt wart nabycia Polecam !!!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  4. uzytkownik_anonimowy

Świetna profesjonalna prostownica,która pozwala każdego dnia pięknie wygładzić i wyprostować niesforne kosmyki włosów,gorąco polecam:)))

5. uzytkownik_anonimowy

Polecam tą prostownice,sprawdza się w domu i w salonie Fryzjerskim.Świetnie prostuje oraz można nią nakręcić super loki.Polecam

6. uzytkownik_anonimowy

Idealny produkt, lepsza wersja starszego modelu. Cudownie prostuje każdy kosmyk, da się nią robić fajne loki. Polecam gorąco wszystkim!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, spełnia oczekiwania, wygląd
  7. uzytkownik_anonimowy

Jestem w 100% zadowolony z produktu. Już na drugi dzień otrzymałem towar. Polecam ją w każdemu Niska cena za tak dobry produkt to super okazja

8. uzytkownik_anonimowy

Podpatrzyłam u fryzjera, kupiłam i stwierdziłam, że dawno tak dobrze nie zainwestowałam pieniędzy. Lekko się prowadzi po włosach, włosy stają się sypkie-niepuszące. Za taką cenę nikt nie kupi profesjonalnej prostownicy - a ta się do takich zalicza. Polecam zdecydowanie:)

Zalety
    • łatwość użycia, długi kabel, cena, regulacja temperatury
  9. wera202

Prostownica bardzo dobrze prostuje włosy, nie ciągnie, nie wyrywa. Naprawde efekt wyprosowanych włosów jest dobry i długo sie utrzymuje. Jedynym mankamentem tej prostownicy jest jej obracany kabel, który dosyc czesto powoduje przepalenie jakis szczotek wewnatrz a tym samym prostownica nie nagrzewa sie i trzeba ja zlutowac wewnatrz....

Zalety
    • łatwość użycia, łagodny poślizg
    Wady
    • delikatność konstrukcji
  10. paulkaaa_k

Jest to już trzecia prostownica, którą mam (poprzednie były innych firm). I musze przyznać, że jest najlepsza! Prostuje włosy w sposób bardzo delikatny, nie wysusza ich! Ponadto jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy wcisnąć przycisk i działa;) Ma również klasyczny wygląd, bez żadnych "udziwnień". Być może minusem jest to, że nie ma regulacji temperatury... Ale myślę, że temperatura, do której się nagrzewa jest jak najbardziej odpowiednia. Gorąco polecam!

Zalety
    • łatwość użycia, łagodny poślizg
    Wady
    • delikatność konstrukcji